MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Mamusie na każdą porę roku!

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 85 z 1669 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 84 | 85 | 86 ... 1667 | 1668 | 1669 ] - Skocz do strony

Str 85 z 1669

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

happy_bee

Post #1 Ocena: 0

2011-10-26 14:41:57 (13 lat temu)

happy_bee

Posty: 1901

Kobieta

Z nami od: 22-06-2010

Skąd: .

anna, ja nikogo nie potepiam ;-). Nawet dwa razy przeczytalam swoje posty i niczego takiego sie nie doszukalam ;-).
Kazdy podejmuje swoje decyzje, ale tez nie ma co wrzucac wszystkich do jednego worka i odrazu mowic, ze jak nie pracuje, to siedze w domu z tlustymi wlosami, bo tak nie jest, hehe ;-).
Napisalam, ze kariere zostawiam na etap kiedy dzieci pojda doszkoly. Taki jest moj plan. I szczerze Ci powiem, ze moja decyzja nie byla podjeta przez brak perspektyw na przyszlosc. Kochana, nie znasz mnie osobiscie i nie wiesz z jakies kariery zrezygnowalam ;-). Jedno powiem, z powroten do pracy problemow nie bede miala. Jedyne z czym bede sie musiala zmagac to cokilkuletnie przeprowadzki w zwiazku z praca meza.
Nie wydaje mi sie, ze ten temat jest warty kontynuowania. Jak juz napisalam wczesniej, ile mam tyle opnii ;-)
Najwazniejsze,zeby kazda z nas byla szczesliwa. I niestety te mamy pracujace od czasu do czasu beda czuly zal w sercu, ze musza swoje pociechy zostawic, a te nie pracujace od czasu do czasu poczuja tesknote za dawna praca ;-). ehh, takie zycie.

[ Ostatnio edytowany przez: happy_bee 26-10-2011 14:43 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anna69

Post #2 Ocena: 0

2011-10-26 14:58:37 (13 lat temu)

anna69

Posty: 6324

Kobieta

Z nami od: 06-08-2008

Skąd: W Yorkshire

Sorki ja cos zle zrozumialm, tteraz czytalam znowu i....aaa tam zwalam na chormony -one zaburzaja moja sprawnosc czytanai ze zrozumieniem!!! :-)

Ja nidy nie postawie kariery ponad dobro dziecka i tu mamy podobny poglad, to poczeka az dziecko pojedzie do szkoly, ja po porstu musze miec poczucie niezaleznosci i tyle....
Choc moze i to sie zmieni jak zobacze moje malenstwo... :-)

Koniec tematu :-)

Ale mnie dzis piersi bola....czy tak bedzie przez cala ciaze???

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

happy_bee

Post #3 Ocena: 0

2011-10-26 15:03:55 (13 lat temu)

happy_bee

Posty: 1901

Kobieta

Z nami od: 22-06-2010

Skąd: .

uff, no i wszystko jasne, hehe ;-)

A z tymi piersiami to tylko w pierwszym trymestrze tak bola. U mnie juz 12 tydzien sie zaczyna i nawet nudnosci daja mi juz spokuj :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anna69

Post #4 Ocena: 0

2011-10-26 15:15:38 (13 lat temu)

anna69

Posty: 6324

Kobieta

Z nami od: 06-08-2008

Skąd: W Yorkshire

no mam nadzieje, jeszcze 4 tygodnie takiego bolu to jakos wytrzymam....a mials juz swoj 1 scan?

wybralismy z mezem wuzek jaki nam sie podoba jet to model Sola z Mamas and Papas...kolor nam sie podoba szary z zewnatrz a w srodku caly w kolorowe paseczki.....albo czerwony, zobaczymy puzniej....ze wszytki dodatkami tj gondola, pokrowiec na spacerowke, fotelik samochowdowy, paraspolka i itd....oladalismy go i jego odpowiednik w Mother Care, i mowiem ze ten w mamas and papas byl duzo bardziej stabilny i solidny....przynajmneij te wystawione modele....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

annussia

Post #5 Ocena: 0

2011-10-26 15:47:57 (13 lat temu)

annussia

Posty: 911

Kobieta

Z nami od: 23-06-2010

Skąd: Chesterfield

oj dziewczyny... to chyba rzeczywiscie hormony daja popalic:-]
Ja piszac o tych dresach mialam tylko i wylacznie siebie na mysli... nawet teraz co dzien listonosza witam w podomce (o 10tej!) bo jakos nie moge sie zebrac i wyszykowac... a tak jak mam mus (czyt praca) to juz o 7.15 jestem wyszykowana:-D

co do wozka, to mnie bardzo podobaja sie wszystkie Mamas Papas - a i nigdy nie ma problemu jak cos sie zniszczy czy posuje - wymieniaja bez zastrzezen. Nie wiem jak u Ciebie Ania, ale u nas kolo J28 M1 jest sklep mamas papas, tzw outlet takze wszystko mozesz kupic duzo taniej, szczegolnie wlasnie wozki powystawowe ale i nietylko.
bla bla bla...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mesajah

Post #6 Ocena: 0

2011-10-26 16:01:06 (13 lat temu)

mesajah

Posty: 236

Kobieta

Z nami od: 21-10-2011

Skąd: takietam

Ojj wy juz o wozkach,ubrankach..rany,ale wam fajnie:-)
Ja narazie o tym nie mysle,dopiero jak skonczy sie I trymestr.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewela119

Post #7 Ocena: 0

2011-10-26 16:39:34 (13 lat temu)

ewela119

Posty: 579

Kobieta

Z nami od: 25-03-2011

Skąd: Coventry

No i jestem po wizycie. Mojej poloznej znowu nie bylo, byla jakas inna, wpisywala i wpisywala mi w ta karte jakies wyniki z kompa, najwyrazniej ta moja tego nie zrobila, a w ogole to juz w recepcji babka na nia psioczyla bo mi wpisala wizyte na dzis w karte a nie zabukowala jej w systemie i nikt sie mnie tam dzisiaj nie spodziewal.

W kazdym badz razie, wedlug nich to 38 tydz i 3 dzien, pani mi powiedziala co robic jak dostane skurczy i wyznaczyla kolejna wizyte za 2 tyg na 9 listopada, powiedziala ze jak do tego czasu nie urodze to bede miala masaz szyjki na tej wizycie, bede 3 dni po tym ichnim terminie z USG. Jestem swiecie przekonana ze nie doczekam tej wizyty, juz ja sie o to postaram :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

annussia

Post #8 Ocena: 0

2011-10-26 16:48:40 (13 lat temu)

annussia

Posty: 911

Kobieta

Z nami od: 23-06-2010

Skąd: Chesterfield

no ja tez mam nadzieje, ze do mojej nie doczekam - mam dzien wczesniej 8 listopada. Szczerze powiem, ze czuje ze to juz lada chwila... coraz czesciej mam skurcze... tyle ze koncza sie po chwili i dalej nic przez pare godzin! wlasnie zlecilam mezowi zakup swiezego ananasa - ponoc pomaga... ja glupia nie wiedzialam, ze mam byc swiezy i wczoraj 2 puszki wcielam :)
bla bla bla...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewela119

Post #9 Ocena: 0

2011-10-26 17:18:49 (13 lat temu)

ewela119

Posty: 579

Kobieta

Z nami od: 25-03-2011

Skąd: Coventry

Swiezy i to taki niedojrzaly. Ja mialam zapasik, zostal ostatni i tez mam zamiar dzisiaj skonsumowac po kolacji :-] Zbliza sie wieczor i czuje ze ten moj brzuch jakis taki bardziej napiety sie robi i w ogole zauwazylam ze wlasnie skurcze przepowiadajace i te Braxtona-Hicksa najczesciej miewam noca, ponoc tak jest ze wzgledu na pozioma pozycje ciala i fakt pozostawania przez dluzszy czas w bezruchu. Gdzies czytalam ze wiekszosc porodow rozpoczna sie noca, nie wiem ile w tym prawdy bo gdzie indziej przeczytalam ze znowu chodzenie sprzyja schodzeniu glowki dziecka do kanalu rodnego. Od tych wszystkich sprzecznych informacji normalnie idzie oszalec, a tu jeszcze nie ma kogo dopytac, w Pl to bym swojego gina przepytala jak profesor studenta na kolokwium :-] a tutaj nie dosc ze tej poloznej mojej wiecej nie ma jak jest to jeszcze moj angielski taki kulawy... Z reszta zrezygnowalam z pytania jej o cokolwiek jak powiedzialam jej ze martwie sie troche bo mala jest zbyt aktywna jak na ostatnie tygodnie ciazy a ona mi odpowiedziala ze jak duzo sie rusza to znaczy ze jest szczesliwa...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2011-10-26 19:48:44 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 85 z 1669 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 84 | 85 | 86 ... 1667 | 1668 | 1669 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,