MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Council house zamiana

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

seweryn58

Post #1 Ocena: 0

2018-05-07 14:18:44 (6 lat temu)

seweryn58

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 27-02-2015

Skąd: Essex

Witam wszystkich

Mój kolega który mieszka w innym mieście i ma 2 bed house z councilu za rok wraca na stałe do polski ja obecnie staram sie od kilku lat o zamianę mieszkania 2 bed flat i mam takie pytanie czy ktoś wie jak by to wyglądało jeżeli ja chciałbym sie wprowadzić do domu po nim?
Tzn jak najlepiej w takiej sytuacji to zrobić isc do swojego councila i powiedzieć że jest taka sytuacja czy lepszym wyjściem będzie gdy kolega np sie zarejestruje na strone HOMESWAPPER (tez mam tam konto) i zrobić ze chcemy się zamienić ..
Tylko że by to musiało tak wyglądac ze niby sie zamieniamy a on nagle rezygnuje z tego mojego flatu i mówi ze wraca do polski na stałe i wtedy ja bym został na jego domku nie wiem czy tak by to wyglądało i jak to najlepiej zrobić żeby sie przeprowadzić proszę o poradę z góry dziekuje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #2 Ocena: 0

2018-05-07 20:51:30 (6 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Najlepiej wymienić się na homeswapper- jak pójdziecie do councilu żadnej gwarancji nie dostaniecie,że pozwola ci przejąć jego dom.
Natomiast pamiętajcie o okresie wypowiedzenia- jak się zamienicie to w dalszym ciągu jakiś okres wypowiedzenia obowiazuje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

seweryn58

Post #3 Ocena: 0

2018-05-20 01:54:02 (6 lat temu)

seweryn58

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 27-02-2015

Skąd: Essex

Tylko się zastanawiam jak ta zamiana by wyglądała będzie trzeba nową umowę podpisywać itp? czy np nie bedzie czegoś typu że bedzie trzeba podpisać że 6 miesiecy nie można sie ponownie zamienić czy też zrezygnować z mieszkania bo wtedy to by skomplikowało sprawę.

Po prostu chodzi o to żeby zaraz po zamianie kolega mógł bez problemu zrezygnować i powiedzieć że wraca do polski czy też że rezygnuje bo wynajmie sobie coś prywatnego itp...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,