MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Portale randkowe

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

KaskaM

Post #1 Ocena: 0

2011-02-03 23:44:28 (8 lat temu)

KaskaM

Kobieta

Z nami od: 17-12-2010

co myslicie o portalach randkowych dla polakow tu,w UK???poszperalam troche i jestem w szoku ze coraz to mlodsi ludzie w tym uczestnicza.zastanawiam sie dlaczego??mniejsza odpowiedzialnosc??jakie jest wasze zdanie?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Post #2 Ocena: 0

2011-02-04 08:30:40 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Przygoda, nowe szersze mozliwosci poznawania ludzi, ostatnia deska ratunku dla desperatow, duze udogodnienie i oszczednosc czasu, raj dla pozerow, rozrywka itd.

Do góry stronyOffline

Jess31

Post #3 Ocena: 0

2011-02-04 09:02:33 (8 lat temu)

Jess31

Kobieta

Z nami od: 17-06-2008

katastrofa! statystycznie moze 1 "normalny" facet na 100 ... a poza tym albo mlode leszczyki w poszukiwaniach sex nauczycielki (uwazaj, bo jak takiemu pokarzesz za duzo to bedziesz miala ogon na dlugo ;-) ) albo smutni panowie po 50ce a na koniec banda nieudacznikow zyciowych, zyjacych jeszcze chyba przeszloscia ehhh :-|

never again!

Do góry stronyOffline

KaskaM

Post #4 Ocena: 0

2011-02-04 09:05:29 (8 lat temu)

KaskaM

Kobieta

Z nami od: 17-12-2010

kiedys byly randki przy swietle ksiezyca i trzymanie sie za rece a teraz?szkoda gadac.Wiekszosc ludzi zakladajac profil na takim portalu puszcza wodze fantazji a potem widzimy profile prawie "idealnych".
zalozylam ten watek,poniewaz bylam swiadkiem jak 2 moich kolegow/jeden ma taki profil na polishhearts/ogladalo profile dziewczyn.Obserwowalam ich z boku i slyszalam tylko teksty w rodzaju: ta ma zeby jak kon,a ta to szkoda gadac,ta nawet niczego itd.-dla mnie zenada.Mysle ze mlode pokolenie jest zwyczajnie zbyt leniwe zeby ruszyc sie od kompa i pojsc miedzy ludzi zeby kogos poznac.

Do góry stronyOffline

Numer gadu-gadu

Post #5 Ocena: 0

2011-05-12 19:27:07 (8 lat temu)

Anonim

Może tak nie do końca. Portale randkowe są dla części osób (może niewielkiej) miejscem gdzie mogą kogoś poznać bo najzwyczajniej w świecie nie mają czasu. Zaawansowane media dają tą możliwość. Dawniej były to jakieś wieczorki zapoznawcze, dyskoteki czy inne miejsca rozrywki. Praca po kilkanaście godzin, pęd za pracą, awansami odbiera pewne możliwości.
Niestety są też ciemniejsze strony takich portali, które przyciągają oszołomów, naciągaczy, osób które podciągają sobie ego no i tych, którzy bawią się kosztem innych aby zabić czas.

Do góry stronyOffline

Post #6 Ocena: 0

2012-08-09 20:58:59 (7 lat temu)

Anonim

Po 7 mies. bycia samemu,zarejestrowałam sie na portalu randkowym,w ciągu tygodnia ofert miałam dość dużo jak na mój wiek:-)
A dziś pierwsza randka

Powiedzcie mi czemu tak jest,każdy ostrzega'tylko uważaj na siebie'-przecież nie rozpoznam szaleńca tylko z nim pisząc,głos ma miły ,sympatyczny
Więc jak ?Jestem dużą dziewczynką i wiem czego chcę,ale po co tak zaraz straszyć :-?

Do góry stronyOffline

Post #7 Ocena: 0

2012-08-09 21:08:17 (7 lat temu)

Anonim

Cytat:

2012-08-09 20:58:59, Antonowa napisał(a):
Po 7 mies. bycia samemu,zarejestrowałam sie na portalu randkowym,w ciągu tygodnia ofert miałam dość dużo jak na mój wiek:-)
A dziś pierwsza randka

Powiedzcie mi czemu tak jest,każdy ostrzega'tylko uważaj na siebie'-przecież nie rozpoznam szaleńca tylko z nim pisząc,głos ma miły ,sympatyczny
Więc jak ?Jestem dużą dziewczynką i wiem czego chcę,ale po co tak zaraz straszyć :-?

Tez Cie ostrzegam! No! Ani mi sie waz isc na randke! :-Y Co innego gdybys ze mna... :-P

Wow :-o

Do góry stronyOffline

staryznajomy

Post #8 Ocena: 0

2012-08-09 21:13:36 (7 lat temu)

staryznajomy

Mężczyzna

Z nami od: 08-07-2009

Cytat:

2011-02-03 23:44:28, KaskaM napisał(a):
co myslicie o portalach randkowych dla polakow tu,w UK???poszperalam troche i jestem w szoku ze coraz to mlodsi ludzie w tym uczestnicza.zastanawiam sie dlaczego??mniejsza odpowiedzialnosc??jakie jest wasze zdanie?

kiedyś był trzepak -teraz jest internet:-[
przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Post #9 Ocena: 0

2012-08-09 21:19:20 (7 lat temu)

Anonim

Marian, Antonowa teraz bajerujesz? Chwile mnie nie bylo. ;-)

Znajoma poznala chlopaka przez portal. Zakochala sie, a on ja okradl. Czasem trzeba uwazac.

Do góry stronyOffline

Nie_z_tej_bajki

Post #10 Ocena: 0

2012-08-09 21:21:13 (7 lat temu)

Nie_z_tej_bajki

Kobieta

Z nami od: 23-08-2010

Cytat:

2012-08-09 20:58:59, Antonowa napisał(a):
A dziś pierwsza randka

A...ntonowa - uważaj na siebie!!!
Umówiłam się kiedyś raz - dobrze, że pod "ręką" był sąsiad policjant... :( Całe moje szczęście...
To było jeszcze w PL...
I to nie jest tak, że "zaraz straszyć" - ja należę ( na moje nieszczęście ), do tych właśnie odważnych.
I wiesz co Ci powiem? Nigdy więcej takich przeżyć!! :-?
To, że ktoś miło i sympatycznie brzmi przez telefon/skype itd, nie znaczy, że jest "zwykłym" facetem...
Ostrożności nigdy nie za wiele w takich sytuacjach.
Pamiętaj, że Ty masz dwoje dzieci, które czekają, aż mama WRÓCI do domu...
Umawiaj się zawsze miejscach publicznych, wśród masy ludzi. W dzień - nigdy w wieczorami, czy w nocy.
Nigdy nie zgadzaj się na zaproszenia do nieznanych Tobie klubów, czy do Jego domu...
Andzia, ja Cię proszę.,.... !!!!

[ Ostatnio edytowany przez: Nie_z_tej_bajki 09-08-2012 21:23 ]

Nie myśl o szczęściu. Nie przyj­dzie - nie zro­bi Ci za­wodu.... Przyj­dzie - zro­bi niespodziankę :D. W życiu niczego nie żałuj! Po prostu Carpe Diem!!! :-D

Do góry stronyOffline

Numer gadu-gadu

Strona 1 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Tylko £16.70 za paczkę UK-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

Ogłoszenia

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,