MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Mieszkanie socjalne kiedy dzieci powinny miec osobne sypialnie??

« poprzednia strona

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 4 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2011-01-07 17:03:27 (13 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2011-01-07 16:48:56, monikas_1234 napisał(a):
witam.

Juz tarez naleza sie dzieciom osobne sypialnie :)

Wiem bo sama dostalam mieszkanko :)

pozdr


Nie wprowadzaj w blad, zeby wszyscy oczekiwali osobnych sypialni dla dzieci. W niektorych rejonach nawet dziecko do dwoch lat nie kwalifikuje sie do osobnej, moze w twoim rejonie jest taki zapas duzych domow/mieszkan, a moze poprostu mialas szczescie, ze jak sie ubiegalas nie mieli nic mniejszego, ani nikogo w podobnie trudnej sytuacji jak ty, to dostalas. Ja przytoczylam link do strony urzedu autorki pytania, jak masz nowsze zasady, to podaj link, napewno sie innym przyda.

[ Ostatnio edytowany przez: Adacymru 07-01-2011 17:04 ]

Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

monikas_1234

Post #2 Ocena: 0

2011-01-07 18:02:55 (13 lat temu)

monikas_1234

Posty: 107

Kobieta

Z nami od: 03-02-2009

Skąd: chester

Wiem ,ze nie wszyscy zycza innym dobrze ale tego juz nigdy nic nie zmieni.

Po 1 nie bylam w ciezkiej sytuacji, po 2 mam tylko jedno dziecko i mam tyle sypialni ile mi sie nalezy, mieszkanie dostalam nowo wybudowane :)bez jakich kolwiek "przekretow" :) nie stawiaj ludzi w jakis tragicznych sytuacjach,jezeli nie masz pojecia jak bylo.

Mysle,ze kobieta pracujaca w councilu wie lepiej ...:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2011-01-07 19:24:33 (13 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

To moze popros ta kobiete ktora zajmowala sie twoja sprawa, zeby wstawila sie za tysiacami innych, ktorzy czekaja na wieksze domy/mieszkania. Zapewne odpowie, ze jak te osoby sa w tej samej gminie, to pewnie bez prosby moze wypasc, ze bedzie sie zajmowala. Jesli jednak mieszkaja w innej gminie, to beda obowiazywaly zasady tej gminy, a nie tej pani, ktora sie twoja aplikacja zajmowala. Moze podaj w jakiej gminie mieszkasz, to przynajmniej rozjasni to sprawe tym, ktorzy nosza sie z zamiarem skladania aplikacji; chociaz link do zasad, ktory publikuje kazda gmina bylby jeszcze bardziej pomocny, niz uzasadnienie "kobieta pracujaca w councilu wie lepiej".

PS. Moje odniesienie do trudnej sytuacji nie mialo zadnego negatywnego podtekstu, nie rozumiem oburzenia....nie wazne....
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nikado

Post #4 Ocena: 0

2011-01-07 20:17:32 (13 lat temu)

nikado

Posty: 581

Kobieta

Z nami od: 29-11-2010

Skąd: Blackburn

Czytając wszystkie powyższe posty dochodzę do wniosku że chyba faktycznie co miasto to inne przepisy.Jedyną metodą na wiarygodne info jest udanie się do councilu we własnym mieście i dowiedzenie się u źródła:)Bo kolejny raz okazuje się że racja jest jak d... każdy ma swoją:P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

elizaglasgow

Post #5 Ocena: 0

2011-01-07 20:40:35 (13 lat temu)

elizaglasgow

Posty: 973

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 05-09-2009

Skąd: glasgow

2011-01-07 16:48:56 (4 godziny temu)
Posty: 18
Z nami od: 03-02-2009
witam.

Juz tarez naleza sie dzieciom osobne sypialnie :)

Wiem bo sama dostalam mieszkanko :)

pozdr


Cytat:

2011-01-07 18:02:55, monikas_1234 napisał(a):
Wiem ,ze nie wszyscy zycza innym dobrze ale tego juz nigdy nic nie zmieni.

Po 1 nie bylam w ciezkiej sytuacji, po 2 mam tylko jedno dziecko i mam tyle sypialni ile mi sie nalezy, mieszkanie dostalam nowo wybudowane :)bez jakich kolwiek "przekretow" :) nie stawiaj ludzi w jakis tragicznych sytuacjach,jezeli nie masz pojecia jak bylo.

Mysle,ze kobieta pracujaca w councilu wie lepiej ...:)



Nie rozumiem?
To ile 4 godziny temu mialas dzieci, jesli o 18.02 mialas juz tylko jedno dziecko i odpowiednia ilosc sypialni?Odpowiednia ilosc przy jednym dziecku czyli dwie sypialnie? Chociaz w Glasgow niektore HA przydzielaja dziecku sypialnie, jak to ma powyzej 2lat.

"Twoja" odpowiednia ilosc, to znaczy 3, o ktorych tutaj mowa, o ktore pyta dziewczyna?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,