MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Mieszkanie socjalne kiedy dzieci powinny miec osobne sypialnie??

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 3 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

nikado

Post #1 Ocena: 0

2011-01-06 21:23:26 (13 lat temu)

nikado

Posty: 581

Kobieta

Z nami od: 29-11-2010

Skąd: Blackburn

U nas wyglądało to tak:
Gdy skladalismy podanie o socjalne syn mial niecale siedem lat a corcia cztery miesiace.Złożyliśmy podanie o trzy sypialnie i je przyjeli. Po kilku miesiacach dostalismy pismo ze mozemy sie ubiegac najwyzej o dwie sypialnie. Pojechalismy sie dowiedziec o co chodzi i skad ta zmiana. Wytłumaczyli nam że trzy sypalnie beda nam sie nalezaly jak syn skonczy osiem lat. W maju zeszlego roku syn skonczyl osiem lat i sami nam zmnienili w papierach ze ubiegamy sie o trzy sypialnie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2011-01-06 21:29:14 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #3 Ocena: 0

2011-01-06 21:45:04 (13 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Dom socjalny mozna zamienic na inny jest taka strona http://www.homeswapper.co.uk/index.asp musisz tylko miec zgode swojego landlorda ( czyli councilu lub hausing assotiation) i spelnic warunki do zamiany, u mnie np musze mieszkac minimum rok czasu, i nie miec zadnych zaleglosci, takze mieszkanie ktore zajmuje musi byc zadbane a to na ktore chce isc musi spelniac wymogi dla mojej rodziny, moje musi spelniac wymogi dla zamieniajacej sie rodziny.

W tej chwili wlasnie czekam na decyzje o zgodzie, jezeli nie dostane zgody na zamiane to poprostu bede sie starala wziasc kredyt i kupic dom tam gdzie chce mieszkac- zamiast placic rent Councilowi i dodatkowo tysiace w remont jego domu wole splacac kredyt na swoj dom i mieszkac tam gdzie ja chce.
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2011-01-06 23:07:16 (13 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2011-01-06 21:29:14, mamamyszy napisał(a):
To w takim razie, skoro mamy mieszkanie socjalne, w moim przypadku 2 sypialnie i jedna maciupka (uzywana jako skladowisko pudel i przechowalnia ciuchow), dwojke dzieciakow roznej plci (corce brakuje 2.5 roku do bycia posiadaczem 8 lat)


Maciupka, bo maciupka, ale liczy sie jako sypialnia, wiec licza, ze masz trzy.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gorgon25

Post #5 Ocena: 0

2011-01-07 12:53:40 (13 lat temu)

gorgon25

Posty: 51

Kobieta

Z nami od: 05-10-2009

Skąd: bristol

dla jasnosci bo chyba nie kazdy wie ze ja juz od 2 lat mieszkam na councilu mam 2 sypialnie.
jezeli chodzi o remont to zrobilismy sobie tylko tak aby mozna bylo normalnie mieszkac czyli dywany i pomalowalismy sciany.
nie zamierzam ani grosza wiecej wkladac w to mieszkanie bo i tak predzej czy pozniej dostane 3 sypialnie.
jesli chodzi o home swapper to szczerze ludzie ktorzy chca sie zamienic maja naprawde wysokie wymagania i zeby sie kwalifikowac do tego co oni sobie rzycza musialabym wlozyc grube pieniadze.
wiec zrezygnowalam z tego i juz nawet tam nie zagladam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2011-01-07 13:34:42 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ambitna

Post #7 Ocena: 0

2011-01-07 13:42:02 (13 lat temu)

Ambitna

Posty: 118

Kobieta

Z nami od: 03-12-2007

Skąd: Hereford

ponoc przepisy maja sie zmienic odnosnie mieszkan socjalnych i jesli sytuacja materialna danej rodziny zmieni sie na lepsza to beda oni usuwani z mieszkan socjalnych:) wiec pod tym wzgledem wkladanie w remont nie jest najlepszym pomyslem...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2011-01-07 13:44:33 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gorgon25

Post #9 Ocena: 0

2011-01-07 14:02:17 (13 lat temu)

gorgon25

Posty: 51

Kobieta

Z nami od: 05-10-2009

Skąd: bristol

kolejnego dziecka to ja juz nie chce wystarczy ze mam 2 czorty w domu :)
Ambitna przepisy wejda w zycie jeszcze w tym roku sa one jak by nie patrzec kontrowersyjne ale oni musza cos z tym zrobic bo mieszkania ciagle buduja a lista oczekujacych dalej sie wydluza.
ja sobie tak pomyslalam ze jak dostane 3 sypialnie i bedzie to dom w dzielnicy ktora ja chce i bedzie w dosc dobrym stanie to bede myslala nad wykupem za jakis czas oczywiscie.
wiele ludzi mowi mi ze kupno mieszkania badz domu posocjalnego to jest blad a ja uwazam ze predzej czy pozniej i tak znajdzie sie chetny na kupno.
a jezeli bedzie cos nie tak to od razu bedziemy zbierac na depozyt i wtedy zakup wlasnego kacika.
i tak do polski nie wracamy bo nie ma do czego

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

monikas_1234

Post #10 Ocena: 0

2011-01-07 16:48:56 (13 lat temu)

monikas_1234

Posty: 107

Kobieta

Z nami od: 03-02-2009

Skąd: chester

witam.

Juz tarez naleza sie dzieciom osobne sypialnie :)

Wiem bo sama dostalam mieszkanko :)

pozdr

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,