MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Postów: 90

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mala24

Post #1 Ocena: 0

2010-10-27 23:22:51 (14 lat temu)

mala24

Posty: 1415

Kobieta

Z nami od: 12-01-2009

Skąd: uk

jutro i moze bede zalowala ale teraz chociaz z kompem pogadam,a co...siedze z kilkutygodniowym dzieckiem 24h,nie mam znajomych, tym bardziej przyjaciol,zamknieta w 4 scianach,moja jedyna rozmowa z kims innym niz maz to chyba tylko pakistanczyk z lloydsa ktory do mnie wydzwania z reklama.na domiar zlego moj ukochany mysli ze bycie mama to pestka a on jak wroci po 8 godz pracy to ma prawo spokoju zjesc wykapac sie,wyspac,znowu zjesc polezec i wczesnie sie polozyc bo rano do pracy.a ja gotuje piore sprzatam i zajmuje sie dzieckiem.owszem pomoze raz nakarmi wykapie,ale to on zawsze musi byc na pierwszym miejscu,a ja mam dosc.juz nie chodzi o niego,czepiac az tak sie nie bede bo zaraz mnie zasypiecie ze na chleb zarabia tylko wszedzie probowalam poznac kogos i wielkie g...i jest mi juz zle.czuje ze sie zamykam i nie potrafie byc taka jak kiedys.nie czuje przyjemnosci z zycia...pustke w zyciu wypelniam zakupami.ale tego tez mam juz dosc:(((codziennie czytam wasze posty i zazdroszcze ze macie do kogo pisac ze sie tak niektorzy znacie,a ja juz nawet nie znam samej siebie...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nie_z_tej_bajki

Post #2 Ocena: 0

2010-10-27 23:26:55 (14 lat temu)

Nie_z_tej_bajki

Posty: 7186

Kobieta

Z nami od: 23-08-2010

Skąd: Tam, gdzie pachnie kawą ;-)

A czemu masz jutro zalowac, ze to napisalas? ;-) Kazdy ma prawo do dolka, zlego samopoczucia, wygadania sie ;-). Opieka nad maluszkiem to ciezka praca, panowie czesto nie zdaja sobie z tego sprawy na poczatku ;-). Daj mezowi czas, przywyczai sie. Usiadzcie, pogadajcie, powiedz mu to, co tu napisalas, dlaczego Ci zle i czujesz sie samotna.
A tu zawsze mozesz sie wygadac, wyplakac... Poszukaj innych mam na spacerach, wszedzie pelno Polakow ;-).

[ Ostatnio edytowany przez: Nie_z_tej_bajki 27-10-2010 23:27 ]

Nie myśl o szczęściu. Nie przyj­dzie - nie zro­bi Ci za­wodu.... Przyj­dzie - zro­bi niespodziankę :D. W życiu niczego nie żałuj! Po prostu Carpe Diem!!! :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Matej11

Post #3 Ocena: 0

2010-10-27 23:30:46 (14 lat temu)

Matej11

Posty: 263

Mężczyzna

Z nami od: 07-03-2007

Skąd: Crewe

więc lepiej szybko zacznj tą sytuację zmieniać, bo jak sie mąż przyzwyczai to już zawsze będziesz "sama" ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

berenika

Post #4 Ocena: 0

2010-10-27 23:33:11 (14 lat temu)

berenika

Posty: 2392

Kobieta

Z nami od: 30-12-2009

Skąd: EM

Dopóki bedziesz siedzieć w domu i dusić swoje zale nic sie nie zmieni.
Wyjdz do ludzi, wiadomo ze z dzieckiem trudniej ale poszukaj np play group.Ty nawiążesz kontakty z innymi mamami a i dziecko gdy bedzie ciut wieksze będzie miało radochę.
...zawsze warto być człowiekiem choć tak łatwo zejść na psy...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Biedroneczka19

Post #5 Ocena: 0

2010-10-27 23:35:47 (14 lat temu)

Biedroneczka19

Posty: 300

Kobieta

Z nami od: 25-08-2009

Skąd: UK

Cytat:

2010-10-27 23:22:51, mala24 napisał(a):
jutro i moze bede zalowala ale teraz chociaz z kompem pogadam,a co...siedze z kilkutygodniowym dzieckiem 24h,nie mam znajomych, tym bardziej przyjaciol,zamknieta w 4 scianach,moja jedyna rozmowa z kims innym niz maz to chyba tylko pakistanczyk z lloydsa ktory do mnie wydzwania z reklama.na domiar zlego moj ukochany mysli ze bycie mama to pestka a on jak wroci po 8 godz pracy to ma prawo spokoju zjesc wykapac sie,wyspac,znowu zjesc polezec i wczesnie sie polozyc bo rano do pracy.a ja gotuje piore sprzatam i zajmuje sie dzieckiem.owszem pomoze raz nakarmi wykapie,ale to on zawsze musi byc na pierwszym miejscu,a ja mam dosc.juz nie chodzi o niego,czepiac az tak sie nie bede bo zaraz mnie zasypiecie ze na chleb zarabia tylko wszedzie probowalam poznac kogos i wielkie g...i jest mi juz zle.czuje ze sie zamykam i nie potrafie byc taka jak kiedys.nie czuje przyjemnosci z zycia...pustke w zyciu wypelniam zakupami.ale tego tez mam juz dosc:(((codziennie czytam wasze posty i zazdroszcze ze macie do kogo pisac ze sie tak niektorzy znacie,a ja juz nawet nie znam samej siebie...


Szkoda ze tak daleko mieszkasz bo ja od jakies czasu szukam bartniej duszy i jakos znaleźć nie moge. Zyłam podobnie jak Ty. Doskonale wiem co czujesz. Ja stwierdziłam ze znajomi to nie wszystko. Wszystko poustawiałam sobie tak ze maz wieczorami zajmuje sie małym a ja ide do szkoły uczyc sie jezyka. Mam jakis cel jak na razie. Czas szybko leci, maluch pójdzie do przedszkola. Ciesz sie chwilami spedzonymi z nim.

[ Ostatnio edytowany przez: Biedroneczka19 27-10-2010 23:36 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2010-10-28 07:51:05 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2010-10-28 08:18:41 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mala902100

Post #8 Ocena: 0

2010-10-28 08:20:10 (14 lat temu)

mala902100

Posty: 754

Kobieta

Z nami od: 11-06-2009

Skąd: United Kingdom

Cytat:

2010-10-27 23:22:51, mala24 napisał(a):
jutro i moze bede zalowala ale teraz chociaz z kompem pogadam,a co...siedze z kilkutygodniowym dzieckiem 24h,nie mam znajomych, tym bardziej przyjaciol,zamknieta w 4 scianach,moja jedyna rozmowa z kims innym niz maz to chyba tylko pakistanczyk z lloydsa ktory do mnie wydzwania z reklama.na domiar zlego moj ukochany mysli ze bycie mama to pestka a on jak wroci po 8 godz pracy to ma prawo spokoju zjesc wykapac sie,wyspac,znowu zjesc polezec i wczesnie sie polozyc bo rano do pracy.a ja gotuje piore sprzatam i zajmuje sie dzieckiem.owszem pomoze raz nakarmi wykapie,ale to on zawsze musi byc na pierwszym miejscu,a ja mam dosc.juz nie chodzi o niego,czepiac az tak sie nie bede bo zaraz mnie zasypiecie ze na chleb zarabia tylko wszedzie probowalam poznac kogos i wielkie g...i jest mi juz zle.czuje ze sie zamykam i nie potrafie byc taka jak kiedys.nie czuje przyjemnosci z zycia...pustke w zyciu wypelniam zakupami.ale tego tez mam juz dosc:(((codziennie czytam wasze posty i zazdroszcze ze macie do kogo pisac ze sie tak niektorzy znacie,a ja juz nawet nie znam samej siebie...


Przechodzilam to samo!!!wiec glowa do gory kobieto!!!jak dziecko zasypialo ja razem z nim na rekach ,nie wytrzymywalam...moj facet nie chcial mi pomagac bo dziecko za male bo to tam to i tak wkolko
...wiec i ja zaprotestowalam nie zrobilam obiadu raz,drugi nie posprzatalam nie wypralam az wkoncu mojego faceta olsnilo i do dzis jak mowie idz przebierz mala albo wykap idzie i to robi bez zadnego ale...:-]a co do znajomych rowniez ich nie mialam !!siedzialam sama z dzieckiem . polozna powiedziala mi o spotkani Polek w centrum i tak poznalam kilka mam:-]:-]Mysle ze dasz rade to tylko chwilowe!wkoncu pierwszy raz zostalas mama!!
powodzenia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #9 Ocena: 0

2010-10-28 08:20:40 (14 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

mala ja mam 3 dzieci, ale nie siedze w domu, wlasciwie wiecej mnie nie ma , jak ejstem, jestetm typem, ze nie usiedzi na miejscu.
wlasnie poszukaj children centre
prosze bardzo
http://www.poloniagloucester.co.uk/
sa polacy, trzeba pochodzic troche, bo jak nie wiedza, z ejestes, to nie przychodza. ubierz dziecko w wozek i pozwiedzaj miasto, popisz na forum, pewnie znajdzie sie jakas mamuska i sie spotkacie. a co do meza, moze pora mu uswiadomic, ze nie jest pepkiem swiata i ma dwie raczki.
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2010-10-28 08:23:11 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,