MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Rodzina z dzieckiem autystycznym

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 623 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 621 | 622 | 623 ] - Skocz do strony

Str 2 z 623

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2009-12-19 09:41:34 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #2 Ocena: 0

2009-12-19 09:46:46 (14 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

dzieki maya. ale chyba musze poczekac na decyzje lekarzy, tak? bo chyba sama z siebie nie moge nic wysylac. jeszcz nie dotal do mnie list z diagnaza. bo nie dostaje opisu konsultacji odrazu, tylko zawsze po jakims czasie poczta. i zawsze oproc zmnie dostaje tez szkola , council i gp. wczesniej mysleli, z emoze ma adhd,ale lekarz wykluczyl.
nas zlekarz mowil o moderate autism, to jego zdanie, ale musza to potwierdzic jeszcze inni specjalisci.
ta strone juz przegladalam, lekarz ja polecil:-D ponoc sami maja sie ze mna skontaktowac w przeciagu pol roku.

[ Ostatnio edytowany przez: kik1976 19-12-2009 09:59 ]

Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2009-12-19 11:22:38 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #4 Ocena: 0

2009-12-19 11:31:06 (14 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

wlasnie troche to zamotane i wlasciwie to nie orientuje sie w tym. moj lekarz jest juz na emeryturze i teraz pewnei bedziemy uczeszczac do innego. napisalam ci na pw co bylo w liscie, bo dzisiaj doszedl.
od neigo dostalam tylkko ulotke o autysmie z lokalnego centrum nsa.

[ Ostatnio edytowany przez: kik1976 19-12-2009 11:32 ]

Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anielka

Post #5 Ocena: 0

2009-12-19 12:31:48 (14 lat temu)

anielka

Posty: 1113

Kobieta

Z nami od: 13-08-2007

Skąd: Londyn/Hanwell

Od momentu gdy moj syn skonczyl ok 2 latka, podejzewalam autyzm, ale nikt mnie nie chcial sluchac. Wymyslali wszystkie choroby swiata-miopatie, gluchote, kruchy X, choroby genetyczne i ganiali nas od kliniki do kliniki.
W koncu sie poddalam i stwierdzilam, ze jest jaki jest i nie mam juz sily.
Po przyjezdzie do UK postanowilam jeszcze raz sprobowac postawic jakas diagnoze.
Pierwsze kroki do GP. A tam zwykly lekarz po krotkim wywiadzie zadal mi dwa pytania
-czy syn czyta dwie, trzy ksiazki na raz
-czy ma krzywe palce u stop
Powiedzialam, ze tak a on od razu powiedzial, ze to sa bardzo czeste objawy autyzmu.
Az mnie zatkalo. Tylu lekarzy w polsce go badalo i nikt nie zwrocil uwagi na stopy(raz nawet uslyszalam jak lekarka smiala sie pod nosem-jakie smieszne)

Tak wiec lekarz skierowal nas do Kliniki Zaburzen Komunikacji i zaczely sie testy, rozmowy itp.Ta klinika skierowala go jeszcze do centrum Zaburzen koordynacji.
Procedure zaczelismy w kwietniu a w listopadzie juz odbieralam wszystkie diagnozy, zalecenia, zestawy cwiczen itp.
Jestem bardzo mile zaskoczona podejsciem tutejszych specjalistow to calej sprawy. Jak opowiadalam im co przechodzilismy w Polsce to byli w szoku.

To tak ogolnie, jak masz jakies pytania to pisz.
Wieczorkiem postaram sie odpisac.

Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

kik1976

Post #6 Ocena: 0

2009-12-19 17:22:30 (14 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

anielka, pezedemna dopiero cal adroga proceduralna, chociaz logopede, okuliste i badanie sluchu mam za soba. ale dopieroteraz zostalo cos stwierdzone. wczesniej podejrzewali adhd,ale lekarz wykluczyl. ma czasem wybuchy zlosci, ale ale to tylk ojak go ktos zaczepepi, gdy mlody nie ma ochoty na kontakt. ja na poczatku , tzn zanim poszedl do szkoly, uznalam ,z e ten typ tak ma, nie przyszlo mi do glowy cos takeigo. dopiero w szkole zaczelo powoi wszystko wychodzic na jaw i szkola skierowala mlodego na badania.
teraz czekamy na badanie wlasnie koordynacji ruchowej, zdolnosci manualne itp. pewnie dostaniemy wezwanie do kliniki pediatryczney i jeszcze paru innych, bo tam poszly listy od naszego psychologa dzieciecego.
co do tej calej procedury, jestem zielona, maya juz troche mnie uswiadomila czego mozemy sie spodziewac. teraz po swietach zaczne wedrowki po instytucjach.:-?
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anielka

Post #7 Ocena: 0

2009-12-19 18:17:37 (14 lat temu)

anielka

Posty: 1113

Kobieta

Z nami od: 13-08-2007

Skąd: Londyn/Hanwell

Nie chce Cie martwic ale te napady zlosci nasilaja sie z wiekiem.

Zycze wytrwalosci i pisz na forum jak postepuje procedura.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Post #8 Ocena: 0

2009-12-19 19:32:46 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #9 Ocena: 0

2009-12-20 09:22:48 (14 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

ostatnio znalazlam forum, gdzie rodzice dzieci pisza o diecie bezglutenowej, bezmlecznej i bezcukrowe i ponoc daja niesamowite efekty. i nie czekajac na nic, zaczelam od bezmlecznej, bo najlatwiej i bede obserwowac efekty. dzieci ponoc nei maj wtedy stanow lekowych. najciezej bedzie z bezgluenowa, ale sprobuje i zobacze czy rzeczywiscie sa efekty. ponoc spory procent dzieci nie toleruje tych produktow. mam nadzieje,z e sie uda.8-)
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2009-12-20 10:37:51 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 623 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 621 | 622 | 623 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,