MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ogrzewanie: elektryczne czy gazowe - ktore lepsze?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Postów: 39

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

iloclaude

Post #1 Ocena: 0

2009-07-21 19:03:42 (15 lat temu)

iloclaude

Posty: 301

Kobieta

Z nami od: 23-07-2007

Skąd: Luton (Poznan)

Witam serdecznie!
w tej chwili mieszkamy w studio flacie z gazowymi grzejnikami, ale poszukujemy nowego, wiekszgo mieszkania, poniewaz spodziewamy sie dzidziusia :-D Pytanie moje jest nastepujace: ktore grzejniki i generalnie ogrzewanie jest lepsze: gazowe czy elektryczne? Nie mialam okazji ogrzewac mieszkanie elektrycznymi grzejnikiami, takze nie mam pojecia, czy to w ogole cos dziala tzn czy daje jakiekolwiek cieplo?
Napiszcie prosze cosik o Waszych doswiadczeniach z elektrycznymi grzejnikami ;-)
Co mnie nie zabije to mnie wzmocni!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krunschwitz

Post #2 Ocena: 0

2009-07-21 19:07:55 (15 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Ja (i kilkoro moich znajomych) zrezygnowałem z wynajmu mieszkania z elektrycznym ogrzewaniem z jednego powodu : wychodzi drożej niż gazowe.
Kilka osób powinno się wypowiedzieć w tym temacie,bo to nie nowa sprawa.Osobiście szukałbym gazowo ogrzewanego mieszkania.
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

jarek_jan

Post #3 Ocena: 0

2009-07-21 19:17:11 (15 lat temu)

jarek_jan

Posty: 340

Mężczyzna

Z nami od: 11-03-2009

Skąd: coventry

Ja mam mieszkanko z grzejnikami elektrycznymi i jestem bardzo zadowolony. Przez cala zime jest bardzo cieplo, a rachunki jak dotad nie byly duze (sam jestem bardzo pozytywnie zaskoczony bo wszystko jest na prad). Prawdopodobnie jest drozej, ale wydaje mi sie ze sa takze plusy np bezpieczenstwo. Nie chce powiedziec, ze elektryczne ogrzewanie jest lepsze ale jak wam sie trafi dobre mieszkanie/dom to chyba nie warto rezygnowac ze wzgledu na typ ogrzewania.
Jarek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anetek2

Post #4 Ocena: 0

2009-07-21 19:17:43 (15 lat temu)

anetek2

Posty: 168

Kobieta

Z nami od: 13-09-2008

Skąd: southampton

ja mam 1 bed mieszkano :) WSZYSTO jest na prad ,jestesmy ciepluchami wiec grzejemy sie bez oporu .rocznie placimy ok 1000£ za prad .Uwazam ze to nie jest straszna kwota jezeli rozlozysz to na 12 mies .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2009-07-21 19:23:24 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

iloclaude

Post #6 Ocena: 0

2009-07-21 19:25:08 (15 lat temu)

iloclaude

Posty: 301

Kobieta

Z nami od: 23-07-2007

Skąd: Luton (Poznan)

Cytat:

2009-07-21 19:17:11, jarek_jan napisał(a):
Ja mam mieszkanko z grzejnikami elektrycznymi i jestem bardzo zadowolony. Przez cala zime jest bardzo cieplo, a rachunki jak dotad nie byly duze (sam jestem bardzo pozytywnie zaskoczony bo wszystko jest na prad). Prawdopodobnie jest drozej, ale wydaje mi sie ze sa takze plusy np bezpieczenstwo. Nie chce powiedziec, ze elektryczne ogrzewanie jest lepsze ale jak wam sie trafi dobre mieszkanie/dom to chyba nie warto rezygnowac ze wzgledu na typ ogrzewania.

Masz mieszkanko, wiec chyba masz sasiadow z kazdej strony, wiec to tez w jakis sposob dogrzewa Twoje mieszkanko. My znalezlismy domek z sasiadami chyba z dwoch stron, niestety padal deszcz, takze nawet nie moglam zobaczyc od ktorej strony mam okna(wsch, zach a moze polnoc czy poludnie) :-( Jednak zalezy nam wlasnie na tym, zeby bylo cieplo ze wzgledu na dziecko, ktore wlasnie zima ma sie pojawic na swiecie. Boimy sie zaryzykowac i pozniej zalowac...

Prosze o wiecej opinii :-D
Co mnie nie zabije to mnie wzmocni!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2009-07-21 19:26:03 (15 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Ogrzewanie elektryczne zawsze bedzie drozsze niz gazowe. Ale dobrze ocieplone/zbudowane mieszkanie z ogrzewaniem elektrycznym moze miec rachunki za prad na akceptowalnym poziomie.

Poszukaj mojego poprzedniego postu gdzie wypowiadalam sie na temat zuzycia gazu i pradu w roznych mieszkaniach. Nie ma nigdy jednoznacznej odpowiedzi co bedzie tansze, bo wszystko bedzie zalezec od nieruchomosci samej w sobie.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ciesza

Post #8 Ocena: 0

2009-07-21 19:26:09 (15 lat temu)

ciesza

Posty: 9724

Kobieta

Z nami od: 29-08-2007

Skąd: MANCHESTER

Jak zawsze bedzie czesc za ogrzewaniem gazowym, a czesc za elektrycznym:-]
Wszystko zlaezy od tego w jakim stanie znajduje sie ogrzewanie gazowe. W moim poprzednim mieszkaniu nie moglam wylaczyc takiego ogrzewania wogole, wiec grzalo sie caly rok.
Teraz mam wszystko na prad, kazdy pokoj ma swoj grzejnik, wlaczam wtedy kiedy potzrebuje, cieplo robi sie bardzo szybko. Na poczatku tzreba sie przyzwyczaic do odrobine suchszego powietrza.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

iloclaude

Post #9 Ocena: 0

2009-07-21 19:26:38 (15 lat temu)

iloclaude

Posty: 301

Kobieta

Z nami od: 23-07-2007

Skąd: Luton (Poznan)

Cytat:

2009-07-21 19:23:24, hwojtek napisał(a):
Również mam ogrzewanie elektryczne i cała reszta też na prąd a mieszkam w domku z trzema sypialniami i nie mogę narzekać. Kwartalnie w czasie sezonu płacę 250-280.


A jakia firma dostarcza prad jesli mozna wiedziec? My mamy zamiar zamieszkac w 2 bedroom, wiec mniej wiecej taka cena by mi pasowala ;-)
Co mnie nie zabije to mnie wzmocni!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krunschwitz

Post #10 Ocena: 0

2009-07-21 19:28:32 (15 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Przede wszystkim sprawdzaj okna.Tylko dwuszybowe klejone.Inne to ogromne straty energii uciekającej przez pojedynczą szybę.
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,