MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Aborcja - nie!!!

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 98 z 106 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 97 | 98 | 99 ... 104 | 105 | 106 ] - Skocz do strony

Str 98 z 106

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Markywee

Post #1 Ocena: 0

2013-10-07 23:06:05 (11 lat temu)

Markywee

Posty: 3883

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 29-03-2013

Skąd: ul. Wiejska 4/6/8 00-902 Warszawa

Cytat:

2013-10-07 22:39:30, autor65 napisał(a):


Mocne.


Ewa - tu twierdzisz ze nie bylo za szybko. No to popatrz, jednak bylo. Takie rzeczy sie nie dzieja "ot tak". Niewazne zreszta.

Seks to przyjemnosc. Tak samo jak walenie ze sztucera do tarczy.
W obu przypadkach jestes odpowiedzialna za to co robisz, ba, jestes odpowiedzialna za czyjes zycie. W obu przypadkach.

Strasznie ominelas niby proste pytanie. Zaznaczylem ze to sytuacja teoretyczna. Czy odpowiedz byla by niewygodna? Czy nie byla bys w stanie mamie powiedziec, "tak, chce miec braciszka"?


Dlaczego masz nie oceniac kogos? Klamczuszek. Ocenilas Judyte w tym watku.

Nigdy nie osadzasz? Dobra - kolejna sytuacja. Twoj kochany puszcza cie bokiem od pol roku z jakas gruba lafirynda.
I co, nadal brak reakcji? Nie osadzamy?

Kazdy ma swoj kodeks moralnosci i wg niej widzi swiat. Nie jestes nieczula i slepa maszyna.

Jest zlo i dobro. Inaczej oceniasz dobro, inaczej oceniasz zlo. A jeszcze inaczej zamazana szara strefe.

Czemu masz oceniac kogos kto sie poddaje eutanazji ze jest tchórzem? Innych ocen nie ma? Zmeczony zyciem? Stracil nadzieje? itd?


Niektore podejscia POWINNO sie narzucac, zwlaszcza jezeli stoja w obronie pewnych uniwersalnych wartosci.

Czy zycie jest jedna z tych wartosci?






Cytat:

2013-10-07 22:55:24, ewa28300 napisał(a):
Te wymazane postacie to rozumiem potencjalne matki, ktore zmarly w wyniku "domowej aborcji" lub po zarzyciu tabletek poronnych niewiadomego pochodzenia w wyniku restrykcyjnej ustawy antyaborcyjnej?


nie nie zrozumialas, przeslanie bylo nader proste...

[ Ostatnio edytowany przez: Markywee 07-10-2013 23:08 ]

Jeżeli nie odpowiadam/ignoruje posty skierowane do mnie, oznacza to po prostu, ze żal mi czasu na komentowanie bzdur.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Geronimo

Post #2 Ocena: 0

2013-10-07 23:07:04 (11 lat temu)

Geronimo

Posty: 2351

Mężczyzna

Z nami od: 16-10-2007

Skąd: Londyn, Essex

Cytat:

2013-10-07 22:30:24, Markywee napisał(a):
Cytat:

2013-10-07 22:23:43, Geronimo napisał(a):
Cytat:

2013-10-07 22:18:14, Markywee napisał(a):

Seks to nie zabawka. Tym bardziej dla doroslych.




O mamo... To ty musisz miec straszne ubogie zycie erotyczne.
Bo po mojemu, seks to najfajniesza zabawka jaka dala nam Bozia. W dodatku za friko. Tylko ze jak widze, nie kazdy potrafi sie nia bawic. A dziwne to, bo to wcale nieskomplikowana zabawka :-]


Ja widze ze cale zycie traktujesz na luzie.

Jak tam pytanie, czy zabilbys swoja nastepna corke?


Pewnie ze zabawka. Pobawic sie, a jak sie zepsuje to uciec i powiedziec ze to przeciez nie ty... :-] albo wyrzucic, prawda?


Zycie jest jedno, wiec chyba lepiej przezywac je na luzie. Czyz nie? :-8
A co do zabijania corek... Nowo narodzonej corki to nie, ale gdyby moja zona/kobieta/partnerka miala umrzec przy porodzie i wiedzielibysmy o tym na samym poczatku ciazy, to na pewno wybralbym aborcje. Ty jak rozumiem wolalbys usmiercic swoja zone, zeby ocalic embriona... Nie wiem, moze inni decyduja sie na aborcje dla relaksu, "for fun" albo z nudow, ale chyba wiekszosc robi to z naprawde waznych przyczyn. I nie nam oceniac ich decyzje. Bo widze, ze coraz wieksza rzesza "nawiedzonych" zaczyna wpieprzac swoj kinol w sprawy ktore ich nie dotycza i narzucac swoj punkt widzenia jako jedynie sluszny. Ja takim ludziom polecam wlozyc swoj nos do wlasnej d... :-8
A teraz ja zadam ci pytanie na ktore ciezko bedzie ci odpowiedziec jednoznacznie - Czy nadal zdradzasz swoja zone? Tak, czy nie? :-]

[ Ostatnio edytowany przez: Geronimo 07-10-2013 23:19 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer Skype

autor65

Post #3 Ocena: 0

2013-10-07 23:10:28 (11 lat temu)

autor65

Posty: 3853

Mężczyzna

Z nami od: 02-08-2010

Skąd: Portsmouth

Ewo- trzy "postacie" z mojego zdjecia to moi synowie (dwaj byli nieobecni)- czwarta to corka!
Nie poszedlem dalej bo moglem dokonac aborcji na pozostalych latoroslach z mojej rodziny - na zdjeciu pozostalyby tylko stare pryki! Tylko po co by tam stali?
Jestem zdecydowanie przeciwko aborcji - co widac ...ale czasem sie zastanawiam, tzn. mam dylematy czytajac Twoje posty.
człowiek się zmienia za ...granicą

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #4 Ocena: 0

2013-10-07 23:20:42 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Markywee

Post #5 Ocena: 0

2013-10-07 23:20:59 (11 lat temu)

Markywee

Posty: 3883

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 29-03-2013

Skąd: ul. Wiejska 4/6/8 00-902 Warszawa

Cytat:

2013-10-07 23:07:04, Geronimo napisał(a):
Zycie jest jedno, wiec chyba lepiej przezywac je na luzie. Czyz nie? :-8
A co do zabijania corek... Nowo narodzonej corki to nie, ale gdyby moja zona/kobieta/partnerka miala umrzec przy porodzie i wiedzielibysmy o tym na samym poczatku ciazy, to na pewno wybralbym aborcje. Ty jak rozumiem wolalbys usmiercic swoja zone, zeby ocalic embriona...
A teraz ja zadam ci pytanie na ktore ciezko bedzie ci odpowiedziec jednoznacznie - Czy nadal zdradzasz swoja zone? Tak, czy nie? :-]



Na luzie, tak jak najbardziej. Ale luz nie dotyczy wszystkiego w zyciu. Czasem powazne spojrzenie jest potrzebne.

Na poczatku ciazy wiedzialbys ze umrze przy porodzie?? ho...
Zobacz - odpowiedziales na pytanie prawie niczym "tiger" michalczewski o homoseksualistach. Baaaardzo sprytnie.

lepiej_zeby_dzieci_trafily_do_rodziny_homoseksualnej_niz_patologicznej

Cytat:
jeśli miałbym wybrać adopcję przez parę homoseksualną lub wychowanie dziecka w rodzinie patologicznej, gdzie dzieci się bije, głodzi, a czasem wykorzystuje, wybieram adopcję przez parę homoseksualną.


No bo do glowy mu nie wpadnie ze sa zwykle rodziny, nie tylko patologiczne nie?


No to zadam pytanie ponownie - czy bylbys za aborcja swojego przyszlego ZDROWEGO dziecka, BEZ powiklan itd, bo przeszkadzalo by ci w twoim zyciu na luzie?

Co do zycia i smierci matki - wyobraz sobie, ze czesc wolala by zaryzykowac...


Cytat:
Czy nadal zdradzasz swoja zone? Tak, czy nie?


Zbyt niedokladne pytanie, przykro mi. I zbyt wiele czynnikow rozumianych szeroko np "zdrada". Sprecyzuj...

Cytat:
Nie wiem, moze inni decyduja sie na aborcje dla relaksu, "for fun" albo z nudow, ale chyba wiekszosc robi to z naprawde waznych przyczyn.



Czy taka przyczyna jest np brak kasy? Albo "niegotowosc na dziecko"?


Cytat:
I nie nam oceniac ich decyzje.


Nie oceniajac, zostawiasz ludzi samym sobie. A to sa zwierzaki.
Dzieki wlasnie takiemu "brakowi oceny", masz kupe dziwadel na ulicy. Lub chocby onanizacje dozwolona w miejscu publicznym.

Cytat:
Bo widze, ze coraz wieksza rzesza "nawiedzonych" zaczyna wpieprzac swoj kinol w sprawy ktore ich nie dotycza i narzucac swoj punkt widzenia jako jedynie sluszny. Ja takim ludziom polecam wlozyc swoj nos do wlasnej d...



Ojojoj. Widzisz, to straszne, ale ktos musi rzadzic w spoleczenstwie. Naturalnie, to wymaga pewnej moderacji - nie za malo, nie za duzo... Gdzie jest zloty srodek?

[ Ostatnio edytowany przez: Markywee 07-10-2013 23:28 ]

Jeżeli nie odpowiadam/ignoruje posty skierowane do mnie, oznacza to po prostu, ze żal mi czasu na komentowanie bzdur.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2013-10-07 23:31:04 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2013-10-07 23:33:03 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Geronimo

Post #8 Ocena: 0

2013-10-07 23:41:41 (11 lat temu)

Geronimo

Posty: 2351

Mężczyzna

Z nami od: 16-10-2007

Skąd: Londyn, Essex

Ja już swoje powiedziałem. Teraz idę walnąć sobie mocnej herbaty i poczytać przed snem. A Wy się pałujcie embrionami :-8

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer Skype

Markywee

Post #9 Ocena: 0

2013-10-07 23:59:11 (11 lat temu)

Markywee

Posty: 3883

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 29-03-2013

Skąd: ul. Wiejska 4/6/8 00-902 Warszawa

Cytat:
Sytuacja czysto hipotetyczna bo przez tyle lat mnie nie puscil bokiem, a jesli tak sie stanie ktoregos dnia to zastanowie sie ile w tym ja zawinilam, bom taka juz jest...


Aha... juz to widze... :-] Poleca "uje i wysyny", spokojna glowa.


Cytat:
Ano nikt nie jest, wiec nie oczekujmy od wszystkich wielkiej milosci do plodu, ktora jedna uzna za dziecko, a inna nie. I ot, cala istota rzeczy.


Czy tu chodzi tylko o milosc do plodu?
Czy swiadomosc ze cos tam zyje w tobie?
Od normalnej kobiety tego sie wlasnie oczekuje.


Cytat:
Ano pewnie sa, tylko ja tego nie pojme dopoki sie w ich sytuacji nie znajde wiec nie mnie ferowac ryroki na tych ludzi.


Zalatwie ci ta gruba lafirynde jak chcesz...


Cytat:
rozumiem kobiete ktora rodzi ciezko uposledzone dziecko, rozumiem taka, ktora ta ciaze przerywa. W jednym i drugim przypadku


Czy rozumiesz tez kobiete ktora przyrywa ciaze "ot tak"?


Cytat:
jest to bardzo trudna decyzja, chyba sie ze mna zgodzisz? I jakak olwiek decyzja zapadnie, zawazy na reszcie zycia tej kobiety. To chyba dosc, prawda? Po co jeszcze jej cokolwiek narzucac?


Ot widzisz - ja bym wolal zaczac od profilaktyki, zrozumienia czym to cos w srodku jest, zwiekszonej pomocy panstwa w pl.



tymczasem...


Obrazek




Obrazek



Czy moge juz puscic pawia? Bo jak widze te foty to mi sie zbiera...

Uwaga moderatora: Post edytowany. Linki usuniete. W.

Jeżeli nie odpowiadam/ignoruje posty skierowane do mnie, oznacza to po prostu, ze żal mi czasu na komentowanie bzdur.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2013-10-08 00:00:50 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 98 z 106 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 97 | 98 | 99 ... 104 | 105 | 106 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,