MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ogrzewanie na prąd

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 5 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mocarella

Post #1 Ocena: 0

2009-08-18 20:08:21 (15 lat temu)

mocarella

Posty: 1000

Kobieta

Z nami od: 04-06-2009

Skąd: UK

Cytat:

2009-08-18 18:24:46, otkobieta napisał(a):
Witajcie:) Mam takie pytanko wynajmuję od dziś mieszkanko i rachunki za prąd i gaz są na kartę ale będę dostawała też jakieś stałe opłaty za owe media wiecie może o co w tym chodzi bo ja się jeszcze gubię na wyspach.I jeszcze jedno pytanko gdzie mam zgłosić się aby przychodziły mi rachunki za wodę?

oplate za wode i gaz uzupelniasz karta, ktora ladujesz w sklepie ze znaczkiem point pay.
jestes zobowiazana do placenie za media, czyli tv.
musisz do nich zadzwonic i powiadomic ich, ze jestes nowym lokatorem na tym adresie i popros o kosztorys. jezeli nie zglosisz sie do nich, to po kilku miesiacach przyjdzie upomnienie o zaplate, bo nikt nie uwierzy, ze nie korzystasz z tv.
jezeli chodzi o wode, to musisz zadzwonic do teames water i takze powiadomic ich o swoim istnieniu. tu rowniez musisz zalozyc konto na swoje nazwisko.
popros ich rowniez, zeby jak najszybciej przyslali ci kogos do odczytania licznika.
zeby nie bylo, ze nalicza ci jakies dlugi poprzedniego lokatora.
moja kolezanka tak miala i przyszlo jej 300 funtow do zaplaty.
kiedy tlumaczyla, ze to nie jej rachunek, powiedziano ze to jej wina, gdyz nie zglosila sie z informacja o dacie wprowadzki.
zalatw wszystko, bedzie mozna spac spokojnie:-]
pozdrawiam:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2009-08-18 22:48:52 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

agata10

Post #3 Ocena: 0

2020-09-26 13:17:32 (4 lata temu)

agata10

Posty: 128

Kobieta

Z nami od: 01-02-2016

Skąd: Southampton

Ja mam grzejnjki elektryczne teraz I sie sastanawiam czy lepiej miec wlaczony calg czas na jedna temperature czy wlaczac tylko jak jestem w domu I na noc. Mam British gas

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #4 Ocena: 0

2020-09-26 13:38:02 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja zima mam zwykle caly czas jeden grzejnik/kaloryfer elektryczny wlaczony w mieszkaniu i czasem dodatkowo dogrzewam, np. wieczorem, ale British Gas z ogrzewaniem elektrycznym to moj najwiekszy miesieczny rachunek. W calym bloku nie mamy gazu, wszystko na elektrycznosc.
Na razie u nas jest na tyle cieplo ze nie wlaczam jeszcze ogrzewania.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #5 Ocena: 0

2020-09-26 13:52:18 (4 lata temu)

dominikana36

Posty: 3055

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Agata to zalezy jakie masz grzejniki, jak szybko sie nagrzewaja, utrzymuja i oddaja cieplo.
Ja nigdy nie mam ogrzewania na noc- jak jestem w domu to chodzi caly dzien, automatycznie sie wlacza o 6 rano i wylacza o 21, mam ustawiona temp tez. Jak mialam biurowe godziny pracy wychodzacej to od 8.30 do 16.00 bylo wylaczone w tygodniu.
Ale ja za to uzywam przescieradla elekrycznego :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #6 Ocena: 0

2020-09-26 15:05:13 (4 lata temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Do tego bym dodał, jeszcze zależy od: Izolacja ścian zewnętrznych oraz sufitów, okna drzwi, wentylacja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

agata10

Post #7 Ocena: 0

2020-09-27 21:52:23 (4 lata temu)

agata10

Posty: 128

Kobieta

Z nami od: 01-02-2016

Skąd: Southampton

Mieszkam w nowym flacie zbudowanym nad sklepem. Wybudowali to chyba z takich scianek budowlanych. Sa trzy flaty tu, moje mieszkanie jest srodkowe.
Okna sa wporzadku ale drzwi na klatke nie dopasowane bo jest szpare pod i dookola przeswituje. Na klatce nie ma zadnego ogrzewania.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

agata10

Post #8 Ocena: 0

2020-09-27 21:55:08 (4 lata temu)

agata10

Posty: 128

Kobieta

Z nami od: 01-02-2016

Skąd: Southampton

Moje mieszkanie to 1 bed. W kuchnio-salonie grzejnik pod oknem w pokoju tez Dimplex sredniej wielkosci. W lazience zeberka bez ustawiania temp

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #9 Ocena: 0

2020-09-28 16:12:34 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Mieszkam na flacie na parterze, ostatnio wymienili grzejnik na klatce na dole , nie wiem jak na gorze ale w tym na dole kazdy moze sobie ustawic temperature. Natomiast w mieszkaniu 2 bed flat w salonie I w korytarzu sa dwa glowne grzejniki sterowane programatorem. Te dwa grzejniki nastawiam na noc by pobraly przez dwie godziny pradu za tańszą taryfe nocną i pozniej korzystają z tego wciagu dnia , praktycznie gdzies do 14-15 grzejniki sa gorące, pozniej coraz chlodniejsze ale nawet nie trzeba w sypialniach wlaczac grzejników, te dwa w sypialni i korytarzu wystarcza

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Zygmunt_Merytor

Post #10 Ocena: 0

2020-09-28 16:17:11 (4 lata temu)

Zygmunt_Merytoryczny

Posty: 1039

Mężczyzna

Z nami od: 15-03-2018

Skąd: Edinburgh

Kupilismy (technicznie - jestesmy w trakcie procesu kupowania) mieszkanie w Glasgow bez gazu w calym budynku. Moj plan to odwiedzic sasiadow, proponujac im zalozenie swego rodzaju spoldzielni (6 mieszkan na klatce i wspolwlasnosc strychu ze spadzistym dachem na poludnie) po to by moc starac sie o rzadowy grant na instalacje paneli fotowoltanicznych. Zobaczymy jak bedzie. Dam znac jak juz przyjdzie do realizacji zamiarow.
A ja z tym trzymam, kto co w czas uchwyci - reszta mnie meczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,