MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Będe mamą - jestem mamą.

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 9763 z 9770 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 9762 | 9763 | 9764 ... 9768 | 9769 | 9770 ] - Skocz do strony

Str 9763 z 9770

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

angela89223

Post #1 Ocena: 0

2014-11-10 21:36:22 (9 lat temu)

angela89223

Posty: 750

Kobieta

Z nami od: 29-05-2013

Skąd: Mk

bebilon, to aptamil, bebiko to chyba cow and gate kaszek roznych pelno wszedzie w boots czy superdrag, a kosmetyki my na pupe e45 nappy cream, do skory cetraben od lekarza na recepte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #2 Ocena: 0

2014-11-10 23:38:20 (9 lat temu)

gosian

Posty: 9828

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Dlaczego znikaja tutaj posty? Czy moderatorzy już tak z nudów usuwaja czy co? :-o
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2014-11-10 23:40:57 (9 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jeden zniknal jakies wypominki osobiste. Nie sadze ze zgubil sie przez to sens tego tematu.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #4 Ocena: 0

2014-11-11 10:50:32 (9 lat temu)

gosian

Posty: 9828

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

To było raczej stwierdzenie a nie wypominanie. Gdyby iść takim tokiem myślenia, to podejrzewam że 1/4 postow w roznych tematach powinna być pousuwana.Ale ok. Skoro tak trzeba :-8
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

antolinka85

Post #5 Ocena: 0

2014-11-16 08:46:32 (9 lat temu)

antolinka85

Posty: 1404

Kobieta

Z nami od: 07-09-2013

Skąd: Crewe

Hej :-) No oczom nie wierze,miałam coś do nadrobienia w czytaniu :-) Kurcze i jak zwykle się zapomniałam żeby tu wejść.

U nas Lilia zaczęła stawać jak w połowie 8 miesiąca, a dzień przez rozpoczęciem 9 miesiąca zaczęła raczkować. Chodzić zaczęła 3 tygodnie temu, tak pare dni po skończonych 11 miesiącach, a za tydzień niecały bo w piątek kończy roczek :-) matko jak to zleciało :-D Co do ząbków to ostatnio wyszły nam ostatnie dwójki, więc mamy 8.

Co do ruchliwości, to moja jakiś harpagan jest :-D Jak widzi dzieci, to skacze na nie obściskuje, w ogóle lata jakby ja ktoś nakręcił :-) Muszę ją jak będzie starsza na jakieś zajęcia zapisać żeby mi domu nie rozniosła hehehe.
Spić nie śpimy w nocy choć są lepsze i gorsze noce, ale Lilia i tak zawsze nad ranem ląduje u nas w łóżku i śpi w poprzek tak jak teraz :-)

Iza, i jak roczek??? Też pamiętam jak zaczęłam przesiadywać na forum we wrześniu , a w listopadzie jak czekałam w szpitalu na poród ,to wszystkie mnie podtrzymywałyście na duchu. Kiedyś to się działo... :-)


Witaj mamamaksia :-) Poprawię angele bo bebilon to jest aptamil maja nawet prawie taka sama puche różnią się tylko nazwą mleka :-) Ja używam nivei ale u nas coś zaczyna się dziać od miesiąca Lilia ma ciągle czerwoną pupe co zniknie za chwile się od nowa pojawia i taką wysuszoną jakby miała i w zgięciu rączki od tygodnia to samo, nie wiem może ma uczulenia na coś, tak jakby atopowa skore miała. Kaszki z polskiego sklepu kupuje a jedzenie jej robie sama :-)

Kardam, jak się czujesz??? Który, to już miesiąc ciąży u Ciebie mija :-)?
„Nic nie pozostaje takie samo. Jedyne, czego można być, w życiu pewnym,to zmiana. (...)”

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kardam

Post #6 Ocena: 0

2014-11-16 09:09:26 (9 lat temu)

kardam

Posty: 2127

Kobieta

Z nami od: 04-07-2013

Skąd: North East

U mnie miesiąc do końca został, ale są komplikacje u Dzidzi. Na długość rośnie dobrze, ale waga nie idzie w tym samym tempie. Wykryto to na usg w czwartek i w tym tygodniu bede miała kolejne usg, później badanie pracy serca dziecka. Mam cesarkę wyznaczoną na 38tc, ale jak coś się okaże nie tak, to możliwe jeszcze wcześniejsze zakończenie ciąży.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ilka79

Post #7 Ocena: 0

2014-11-16 09:14:56 (9 lat temu)

ilka79

Posty: 19

Kobieta

Z nami od: 14-02-2014

Skąd: Middlesbrough

Wieki nas tez tu ńie było,ale jakoś cżasu na wszystko brak:-]
kardam trzymam kciuki za szcźesliwe rozwiazanie i za maluszka.
Co do kaszek my jemu Holle,używamy tez ich oleju,polecam bardzo,bo kaszki bez cukru jak większość dostępnych ńiestety na rynku.
Gotujemy wszystko na parze,mały ma apetet jak wilk,wazy prawie 13 kg.Taki gigant sie trafił:-]
U nas raczkowanie i stanie na tapecie,oczy dookoła głowy trzeba mieć.
Pozdrawiamy wszystkie mamy i maluszki!!

[ Ostatnio edytowany przez: ilka79 16-11-2014 09:15 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

antolinka85

Post #8 Ocena: 0

2014-11-16 10:00:10 (9 lat temu)

antolinka85

Posty: 1404

Kobieta

Z nami od: 07-09-2013

Skąd: Crewe

Kardam, trzymam za Was kciuki!!! Hmmm może to nic złego, a wiesz też czasem jak usg pokazuje wagę, niby takie małe dzieci mają być a potem takie byczki się rodzą.
Jak to zleciało szybko :-) Jak w ogóle znosisz tą ciąże? Mam nadzieje, że nie drażnią Cię moje pytania :-) A no i przykro mi, że ciągle Nela ma problemy z tą alergią :-/
„Nic nie pozostaje takie samo. Jedyne, czego można być, w życiu pewnym,to zmiana. (...)”

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kardam

Post #9 Ocena: 0

2014-11-16 10:46:42 (9 lat temu)

kardam

Posty: 2127

Kobieta

Z nami od: 04-07-2013

Skąd: North East

Wagę dziecka na usg tak naprawdę wylicza się na podstawie trzech pomiarów - długość kości udowej, obwód główki i obwód brzuszka. Ja mam usg co 4 tygodnie wykonywane i pomiary zaznaczone na siatce centylowej. Mała ciągle miała dł kości udowej, obwód główki i wagę na 50tym centylu. Niestety ostatnie usg pokazało, że obwód główki, kość udowa nadal jest na 50tym centylu, a waga zjechała między 10ty i 50ty i to nie jest normalne. Wynika z tego, że nie tyła przez 2 tygodnie w ogóle. Takie zjawisko nazywa się hipotrofią asymetryczną.
A jak się czuję - dużo lepiej niż w poprzedniej ciąży, wiadomo, że to już 35tc, więc ciężko się poruszać, znaleźć wygodną pozycję czy np zgaga męczy, ale nie przechodzę tej ciąży tak jak tamtą ;-)
A co można na zaparcia użyć w ciąży?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

antolinka85

Post #10 Ocena: 0

2014-11-16 14:09:44 (9 lat temu)

antolinka85

Posty: 1404

Kobieta

Z nami od: 07-09-2013

Skąd: Crewe

No to rozumiem już wszystko :-( Ale trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!

Na zgagę ja pod koniec brałam rennie ale u mnie wyjątkowo zagaga męczyła mnie rzadko tylko już pod koniec było gorzej.
Coś takiego znalazłam " Pozycja i wykonywane czynności podczas i po jedzeniu także mają wpływ na to, czy zgaga się pojawi czy nie. Najlepiej jest spożywać posiłki w wyprostowanej pozycji na siedząco. Pozycja półsiedząca także nie jest korzystna. Przez jakiś czas po zjedzeniu także dobrze jest pozostać w takiej pozycji. Leżenie po jedzeniu może wywołać zgagę! Ostatni posiłek planujmy na kilka godzin przed pójściem spać. Jedzenie tuż przed położeniem się to niemal gwarantowana zgaga, szczególnie dla kobiety w ciąży. Dla osób uskarżających się na zgagę w nocy, najlepszą pozycją do spania jest pozycja półleżąca, lub spanie na lewym boku z głową na wysokości 15 cm."

Tego to ja nie wiedziałam :-) tyle mogę Ci pomóc bo pewnie i tak szukałaś w necie jakiś sposobów.
„Nic nie pozostaje takie samo. Jedyne, czego można być, w życiu pewnym,to zmiana. (...)”

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 9763 z 9770 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 9762 | 9763 | 9764 ... 9768 | 9769 | 9770 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,