MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Będe mamą - jestem mamą.

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 9759 z 9770 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 9758 | 9759 | 9760 ... 9768 | 9769 | 9770 ] - Skocz do strony

Str 9759 z 9770

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kardam

Post #1 Ocena: 0

2014-09-24 12:55:30 (10 lat temu)

kardam

Posty: 2127

Kobieta

Z nami od: 04-07-2013

Skąd: North East

Wedlug prawa na macierzynskim nadal nalicza Ci sie urlop i moje kolezanki najczesciej ten urlop wykorzystywaly od razu po macierzynskim, zeby dluzej posiedziec z dzieckiem w domu.

A ja mam dobre wiesci. To jeszcze nic nie przesadza, ale mialam zeszly tydzien tak zalatany, ze zamowilam recepte na mleko Neli za pozno i w niedziele nam zabraklo mleka. Bylam zmuszona na noc i w poniedzialek rano podac jej normalny Aptamil i ku naszemu zdziwieniu noc byla przespana w calosci i nie ma zadnych zmian na ciele. A jeszcze trzy tygodnie wczesniej jak dorwala ze stolu ciasteczko maslane na swoich urodzinach, to mielismy wesola noc z placzem, drapaniem, refluksem, brzydkimi kupami i dwa tygodnie leczylismy skazy wokol czola, na rekach i nogach! I wtedy to byl kawalek ciasteczka, a tym razem dwie wielkie butle mleka.
Ale na razie sama nie zmieniam jej mleka. Za miesiac mamy wizyte u diabetologa i z nim o tym porozmawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ania341

Post #2 Ocena: 0

2014-10-10 21:38:08 (10 lat temu)

ania341

Posty: 182

Kobieta

Z nami od: 11-08-2013

Skąd: thorne

a kuku...???
halo, mamy, mamuśki żyjecie??? co tu taka cisza, czyżby tematy się wyczerpały czy maluchy was pochłoneły do końca ;)

zamówiłam sobie ostatnio na ebayu taki odciągacz na baterie do kataru dla małego firmy DrBee, miał pracować na nocną zmianę co by sasiadce nie grać na nerwach i o północy nie uruchamiać odkurzacza :D
okazało się to strasznym bublem, cena Ł30 :-M] masakra a nie potrafi odciągnąć kropli wody ze stołu a co dopiero o katarze.. nie polecam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

antolinka85

Post #3 Ocena: 0

2014-10-16 09:44:11 (10 lat temu)

antolinka85

Posty: 1404

Kobieta

Z nami od: 07-09-2013

Skąd: Crewe

Ania, coś chyba atmosfera się popsuła bo co chwile znikała jakaś mamuśka. Ja też rzadko tu wchodzę. Może trzeba poruszyć temat o9 ząbkowaniu i przesypianych nocy ;).

A czemu Ty się sąsiadką przejmujesz? Przecież włączasz odkurzacz na chwilkę dosłownie, więc nie ma co się przejmować. 30F?? To dziwne, że taki kiepski...
„Nic nie pozostaje takie samo. Jedyne, czego można być, w życiu pewnym,to zmiana. (...)”

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anulkaa_

Post #4 Ocena: 0

2014-10-18 13:03:46 (10 lat temu)

anulkaa_

Posty: 369

Kobieta

Z nami od: 03-10-2008

Skąd: Kirkham

Cześć dziewczyny
Mam nadzieję że jeszcze ktoś tu zagląda mam taki problem z małym ostatnie dwa dni robi strasznie rzadkie kupki, po za tym nie widać by mu coś dolegało nie jest marudny śpi dobrze, nie robi ich więcej niż poprzednio tylko są rzadkie. Zastanawiam się czy to może od mleka bo do tej pory jadł Aptamil 1 a teraz daje mu 3 dla dzieci od 1-2 i zastanawiam się czy poczekać jeszcze chwilę może żołądek też musi się przyzwyczaić czy iść do lekarza nie chcę zbagatelizować sprawy ale też nie chcę z byle czym (znaczy kupą ;)) lecieć do lekarza .

Może podać mu coś do jedzenia co spowoduje że te kupki będą twardsze tak jak jest coś na zatwardzenie to i może w drugą stronę też hmmm

Pozdrawiam wszystkie Mamy :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wasabia

Post #5 Ocena: 0

2014-10-18 14:04:02 (10 lat temu)

wasabia

Posty: 386

Kobieta

Z nami od: 24-01-2012

Skąd: Londyn

Hej Anulka, nie znam się na Aptamilach moje dzieciaczki na cycowym mleczku były (jedno nadal jest). Skoro nie ma żadnych innych objawów to przeanalizuj co jeszcze podawałaś do jedzenia i picia, być może wiecej soków i owoców, owsianki albo inne rzeczy z dużą ilością błonnika.

Nie wiem ile ma Twój synek miesięcy, może spróbuj podać jogurt naturalny, kefir kilka łyżeczek, ryż, banana, marchwewkę gotowaną.
Może też pomóc acidolac baby jedna malutka saszetka do mleczka. Wstrzymaj się od dawania soczków na 2 dni jeśli dajesz i zmniejsz porcje owoców.
Kiedy podchodzę do dziecka, wzbudza ono we mnie dwa rodzaje uczuć: czułość wobec tego, kim jest i szacunek dla tego, kim może się stać.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anulkaa_

Post #6 Ocena: 0

2014-10-18 17:28:22 (10 lat temu)

anulkaa_

Posty: 369

Kobieta

Z nami od: 03-10-2008

Skąd: Kirkham

Dzięki za podpowiedzi
Z tym bananem to chyba jak na złość jak tak to wcinał całego na raz a dziś nawet popatrzeć na niego nie chciał :DD
Jutro ryż na obiad poczekam jeszcze z dzień jak nic sie nie zmieni wrócę do poprzedniego aptamilu i zobaczę czy to może to

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

antolinka85

Post #7 Ocena: 0

2014-11-04 08:31:45 (9 lat temu)

antolinka85

Posty: 1404

Kobieta

Z nami od: 07-09-2013

Skąd: Crewe

Oj widzę, że ta grupa już umarła :/
Anulka my mamy aptamil i wszystko jest ok kupka moze byc na ząbki po prostu.
„Nic nie pozostaje takie samo. Jedyne, czego można być, w życiu pewnym,to zmiana. (...)”

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

angela89223

Post #8 Ocena: 0

2014-11-04 19:26:04 (9 lat temu)

angela89223

Posty: 750

Kobieta

Z nami od: 29-05-2013

Skąd: Mk

Tez czasem zagladam, ale zadna nic nie pisze wiec ja tez siedze cicho, ale chetnie sie pochwale na skonczone 9mcy mamy 5zebow, raczkujemy I stoimy;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Matti123

Post #9 Ocena: 0

2014-11-04 20:54:23 (9 lat temu)

Matti123

Posty: 271

Kobieta

Z nami od: 23-05-2013

Skąd: Londyn

Moj w tym samym wieku i tez raczkuje, staje sam orzy meblach i powoli sie przy nich przesuwa!*THUMBS UP*
zebow do zeszlego tyg 2 a juz przebily sie gorne jedynki i ida gorne dwojki. Moj uwielbia jesc;) poczawszy od ziemniakow i jajecznicy skonczywszy na lodach:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jotkadakotka

Post #10 Ocena: 0

2014-11-04 21:18:59 (9 lat temu)

jotkadakotka

Posty: 1703

Kobieta

Z nami od: 05-12-2008

Skąd: Poole

Hej wszystkim mamuskom :-*.

Jakby moja zaczela raczkowac majac dopiero 9 miesiecy, to bym skakala z radosci :-]. Pola zaczela sie czolgac jak miala 4-5 miesiecy, a robila to w tempie sprinterskim. Raczkuje od 7 miesiaca, a zaczela chodzic, jak ledwie skonczyla 10 miesiecy. Takze juz od dawna, mam ciagla i nieustanna gonitwe za nia *TIRED*. Dzis nauczyla sie sama wchodzic na fotel. A ma dopiero 11 od kilku dni. Na szczescie schodzic z niego tez umie :-). Wcina wszystko, a juz uwielbia jak cos dostanie w reke. Umie tez pokazywac, co chce i na co ma ochote. Staje przy czyms i pojekuje, albo pojazuje palcem. A to na bujaczek, zeby ja pochustac, na butelke, zeby jej dac pic, nawet sama czesto w dzien sama kaze sie polozyc spac. Lapie swojego Misia, z ktorym zawsze spi, idzie do naszej sypialni, staje przy lozeczku i krzyczy, zeby ja polozyc.

Tylko te ciagle budzenie sie w nocy :-(. Czlowiek juz nie ma sily *TIRED*.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 9759 z 9770 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 9758 | 9759 | 9760 ... 9768 | 9769 | 9770 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,