MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Będe mamą - jestem mamą.

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 1460 z 9770 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 1459 | 1460 | 1461 ... 9768 | 9769 | 9770 ] - Skocz do strony

Str 1460 z 9770

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2010-01-10 11:08:21 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2010-01-10 11:11:18 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

justys22

Post #3 Ocena: 0

2010-01-10 11:26:46 (14 lat temu)

justys22

Posty: 1771

Kobieta

Z nami od: 31-08-2007

Skąd: Basildon, Essex

Dziewczyny a ja mam dylemat,spac przez to nie moge-czuje taki niesmak...Nie pasuje mi imie Alicja do mojej Alicji,w sr juz bylismy po akt urodzenia,pewnie mozna jeszcze sie odwolac,zmienic.Spac przez to nie moge,Alicia mi nie lezy,Alicja sliczne ale nie dla niej.Poza tym nie chce by miala kiedys problemy,kto wie czy bedzie chciala mieszkac w uk czy w pl,a moze za lat 20 podejscie do ludzi polskiego pochodzenia bedzie nietakie,a jak wyjdzie za jakiegos anglika?Nie chce by wolali na nia Alisdza...Poradzcie cos bo zwariuje.Moze poki mozna(pewnie jeszcze tak) moglabym zmienic jej imie.Czy ktoras z Was miala takie mysli?HELP

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mako123

Post #4 Ocena: 0

2010-01-10 11:37:11 (14 lat temu)

mako123

Posty: 3932

Kobieta

Z nami od: 23-02-2008

Skąd: Preston

Cytat:

2010-01-10 11:26:46, justys22 napisał(a):
Dziewczyny a ja mam dylemat,spac przez to nie moge-czuje taki niesmak...Nie pasuje mi imie Alicja do mojej Alicji,w sr juz bylismy po akt urodzenia,pewnie mozna jeszcze sie odwolac,zmienic.Spac przez to nie moge,Alicia mi nie lezy,Alicja sliczne ale nie dla niej.Poza tym nie chce by miala kiedys problemy,kto wie czy bedzie chciala mieszkac w uk czy w pl,a moze za lat 20 podejscie do ludzi polskiego pochodzenia bedzie nietakie,a jak wyjdzie za jakiegos anglika?Nie chce by wolali na nia Alisdza...Poradzcie cos bo zwariuje.Moze poki mozna(pewnie jeszcze tak) moglabym zmienic jej imie.Czy ktoras z Was miala takie mysli?HELP


Miałam podobny problem. Tyle że nie byłabym tego taka pewna że można już zmienić imię? ale może się mylę.
Justys a może za te 20 lat w polsce będzie już ten raj??
Więcej pozytywnego myślenia ;-)
Rodzisz się oryginalny nie umieraj jako czyjaś kopia, bądz sobą.... "Temple of Love"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mako123

Post #5 Ocena: 0

2010-01-10 11:38:28 (14 lat temu)

mako123

Posty: 3932

Kobieta

Z nami od: 23-02-2008

Skąd: Preston

Dziewczyny, nie wiecie czy z lekko przetarganym pieniążkiem jak pójdę do banku to mi go wymienią?:-P
Rodzisz się oryginalny nie umieraj jako czyjaś kopia, bądz sobą.... "Temple of Love"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2010-01-10 11:41:37 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2010-01-10 11:45:02 (14 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Mozna zmienic do 12 miesiecy imie dziecka w akcie:

Changing a Forename
The law allows for a change to a child's forenames to be added to the birth register, provided the new forenames were given either in baptism or by regular use within the first 12 months of the birth being registered.

Forename changes may only be made once in the birth register. If your child has been baptised within twelve months of the birth registration, only the baptismal names may be added to the register and not another name of your choice.

If the child has been given the name in baptism:
Form 13 (or form 13w for births registered in Wales) should be taken to the Vicar or Minister of the Church in which the child was baptised for them to complete (this will normally incur a small fee). You must then return the completed form to the register office and the amended names can be inserted into space 17 (at the end of the original birth certificate).

If your child has not been baptised:
Form 14 (or form 14w for births registered in Wales) should be completed and returned to the register office where your child's birth was registered.

If you are completing this form more than twelve months after the birth was registered you will need to provide documentary evidence of the new forename being used within the twelve months following registration. For example, an NHS letter, a bank statement or an immunisation card showing the name in use within the first twelve months.

If you do not live in the district where the birth registration took place, you can visit any register office in England or Wales and your form will be forwarded to the appropriate office. There is no charge for adding new names to the birth register but if you would like to have certificates showing the new forenames, they must be purchased.

The provision for giving a new forename is not intended to be used to correct an error or omission. Where it is clear that a name was incorrectly recorded at registration the procedure for applying for a correction should be followed (see Changing a Mistake).



Zrodlo
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2010-01-10 11:45:14 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2010-01-10 11:52:05 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2010-01-10 12:41:53 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1460 z 9770 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 1459 | 1460 | 1461 ... 9768 | 9769 | 9770 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,