MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Będe mamą - jestem mamą.

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 9770 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 9768 | 9769 | 9770 ] - Skocz do strony

Str 2 z 9770

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2008-06-24 20:10:11 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #2 Ocena: 0

2008-06-24 20:12:05 (16 lat temu)

gosian

Posty: 9828

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

:motylki: Ja równiez gratuluje...Na mdlosci nigdy nie narzekalam bedac w ciazy,ale slyszalam,ze bardzo skuteczne sa migdaly..Mozna troszke zjesc rano i podjadac w ciagu dnia...
Pozdrawiam serdecznie i pamietaj malo stresu,duzo odpoczynku a wszystko bedzie dobrze:-]
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #3 Ocena: 0

2008-06-24 20:17:24 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

aisab

Post #4 Ocena: 0

2008-06-24 20:47:40 (16 lat temu)

aisab

Posty: 489

Kobieta

Z nami od: 03-05-2007

To ja rowniez dolaczam sie do gratulacji!!:-D:-D
Hmm, mdlosci to dla mnie temat obcy, nie mialam ani przez chwile ciazy, ale slyszalam, ze dobrze robi zjedzenie czegos lekkiego zanim sie wstanie rano z wyrka, np. sucharek badz zwykly herbatnik, postaw kolo lozka by bylo pod reka jak sie obudzisz rano i wcinaj ;-);-) Zycze powodzenia!! Basia i 1,5 roczny Kuba;-)
jest dobrze :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

karabinowa

Post #5 Ocena: 0

2008-06-24 21:15:25 (16 lat temu)

karabinowa

Posty: 7

Kobieta

Z nami od: 03-04-2008

niestety na ta dolegliwosc nic nie ma.Ja tak mialam przez cale 9 miesiecy nie wazne czy rano czy wieczorem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Arikowa_zona

Post #6 Ocena: 0

2008-06-24 21:33:28 (16 lat temu)

Arikowa_zona

Posty: 90

Kobieta

Z nami od: 08-05-2008

Skąd: Kegworth

OJ u mnie sucharki ani herbatniki nie pomagały ;) Nawet Rennie czy herbata miętowa. Jedynie herbatka imbirowa :)
Przynajmniej pomagała mi przygotować się do sesji jak dzidzia szalała w brzuszku ;)
Kocurku, zbieraj siły :) Mdłości wkrótce miną, potem będziesz mieć wspaniały II trymestr ciąży, gdzie pewnie z dumą będziesz pokazywać wszystkim swój wystający brzuszek ;) a w III trymestrze zdwojone pokłady energii będą Ci potrzebne! :) Ja bardzo miło wspominam swoją ciążę :) a teraz spoglądam w oczy mojej sześciomiesięcznej dziewczynki :) Warto przejść nawet najgorsze mdłości, aby spojrzeć w te wielkie, błękitne oczka tuż po porodzie :)
Take me as I am And don't try to understand Where love is hard to find I'll keep it in my mind ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

misiureczka

Post #7 Ocena: 0

2008-06-24 23:06:51 (16 lat temu)

misiureczka

Posty: 58

Kobieta

Z nami od: 10-03-2008

Kocurek -szczere gratulacje.
Pamietam jak czekalam na swoje dzieci oj dlugie wydaje sie te 9 miesiecy, ale potem to juz leci hehe
Mialam mdlosci przez pierwsze 3 miesiace ale niestety nie pamietam co robilam.
Pamietam za to moje zachciewajki - oj niewazne czy czy byla 3 po poludniu czy 3 w nocy musialam zjesc to na co mialam ochote bo zyc mezowi nie dalam. :-] Lekko nie mial

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Arikowa_zona

Post #8 Ocena: 0

2008-06-24 23:17:32 (16 lat temu)

Arikowa_zona

Posty: 90

Kobieta

Z nami od: 08-05-2008

Skąd: Kegworth

a jakie mialyscie zachcianki? :)
ja mialam ochote na bulki z dzemem truskawkowym :P i co z tego, ze po nich wymiotywalam? Po mdlosciach siegalam po nastepna :P i tak w kolko ;)
Take me as I am And don't try to understand Where love is hard to find I'll keep it in my mind ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Post #9 Ocena: 0

2008-06-24 23:41:25 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcheweczka

Post #10 Ocena: 0

2008-06-25 07:09:28 (16 lat temu)

marcheweczka

Posty: 9607

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

Skąd: ✿✿O/M/R✿✿

Kocurku gratuluje bardzo gorąco...osobiście jestem mamą dwóch łobuzów (2 latka i 10 miesiecy)...ciąza to cudowne uczucie i piękne przeżycie...ja mdłości miałam przez 3 dni w drugiej ciąży i pomagało mi zjedzenie odrobinki surowego imbiru,ale moze warto skorzystać z rad koleżanek i kupić herbatke imbirową lub do zwykłej herbaty zetrzeć troche surowego imbiru no i rano zjesc cos nim ruszysz z łóżka....pamiętaj o kwasie foliowym...może ktoś z Polski mógłby co 2-3 miesiące przysyłać Ci tabletki FEMINATAL N są rewelacyjne (tylko kosztuja drożej,bo 35 zl)...masz w nich kwas foliowy,witaminy,ktore pomoga Tobie i Twojej dzidzi spokojnie przetrwac te 9 miesiecy-dobrze je brac przez cala ciąże i 2-3 miesiace po....pierwszy trymestr jest bardzo wazny dla płodu,wiec uwazaj na siebie,tzn. nie skacz po drabinach,nie dzwigaj ciężarów....co do moich zachcianek,to ja jadłam w obu ciążach po 3-4 kg marchewki surowej na dobe....moj numer gg jest w moich danych w profilu,jesli bedziesz miala pytania,obawy,pisz i pytaj,jestem ,,świeżo,, po tych przejsciach,wiec moge pomóc słówkiem....jeszcze raz gratuluje
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

Strona 2 z 9770 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 9768 | 9769 | 9770 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,