MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Mokry kaszel u niemowlaka

« poprzednia strona

Strona 9 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Str 9 z 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ZlotaBabka

Post #1 Ocena: 0

2018-01-09 17:36:28 (6 lat temu)

ZlotaBabka

Posty: 123

Kobieta

Z nami od: 25-07-2017

Skąd: West Yorkshire

Twinkle goraczki nie ma , mial na poczatku i wlasnie wtedy bylam z nim u lekarza, teraz utrzymuje sie kolo 37 ,gdyby byla wieksza juz bym spowrotem siedziala u lekarza


Znalazlam na ebay mucosolvan mini

Masakra ,niby jest wszystko ok w ciagu dnia, smarki leca i kaszle flegma, ale to go oslabia strasznie, wlasnie klapnal sobie na tylek i dwoma dolnymi zabkami przebil sobie gorny zabek , krwi wszedzie

Jak tu pomoc malenstwu, w Polsce juz bym dawno dostala cos zeby pomoc malenstwu w odkaslywaniu, a tu musze sprowadzac albo z Ameryki albo z Polski

[ Ostatnio edytowany przez: ZlotaBabka 09-01-2018 17:38 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

lichowie

Post #2 Ocena: 0

2018-01-09 18:28:52 (6 lat temu)

lichowie

Posty: 235

Z nami od: 20-09-2007

Kiedyś to i w UK byś dostała syrop wykrztuśny dla tak małego dziecka, ale podobno okazało się, że te syropy wcale nie pomagają tak małym dzieciom i przestali je przepisywać. Nawet w aptece nie użyczysz. Gdzieś o tym czytałam i mój GP też o tym wspomniał.
Podobnie z witaminą C na przeziębienie i grypę. Nie ma potrzeby brać dodatkowych dawek tej witaminy w czasie choroby bo badania pokazały, że czy się bierze czy nie to choroba trawa tak samo długo. Ja tam i tak biorę bo mi się tak jeszcze z czasów polskich w łepetynę wryło.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 9 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,