MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Mokry kaszel u niemowlaka

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 8 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Str 8 z 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

midian25

Post #1 Ocena: 0

2010-03-12 14:00:53 (14 lat temu)

midian25

Posty: n/a

Konto usunięte

Piszesz że od niedawna jesteście w Anglii.Może to poprostu reakcja Twojego dzieciaczka na zmianę klimatu?
Moja młodsza córka urodziła się tu,w marcu,natomiast w czerwcu pojechałyśmy do Polski,miała wtedy 4 miesiące i czepiało się jej dosłownie wszystko.Ile ona się wychorowała w ciągu 2 miesięcy pobytu to pojęcie przechodzi.Ja myślałam że zwariuję,co tydzień lekarz,bo najpierw gardło,potem kaszel,na koniec jeszcze trzydniowa gorączka i wysypka.Dziecko się omęczyło a gdy tylko wróciłyśmy do Anglii wszystko ustało.
Teraz często choruje,bo moja starsza często przynosi coś z przedszkola i tylko latamy po lekarzach.
Jakiś miesiąc temu też miała silny kaszel i gęsty katar,poszłam do przychodni i lekarz powiedział że płuca i oskrzela ma czyste,a kaszel prawdopodobnie dlatego że wydzielina z nosa ścieka do gardła i dziecko musi odkaszlnąć.Nic nie zapisał,pomimo że prosiłam ,powiedział że samo przejdzie.No i rzeczywiście,po 2 dniach przeszło,skończyło się po ustaniu kataru.
"Gotta move out! Keep him at bay kurrrde"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

frelcia

Post #2 Ocena: 0

2010-03-12 14:06:11 (14 lat temu)

frelcia

Posty: 9482

Kobieta

Z nami od: 01-05-2007

Skąd: ~Skelmersdale~

Cytat:

2010-03-12 14:00:53, midian25 napisał(a):
Piszesz że od niedawna jesteście w Anglii.Może to poprostu reakcja Twojego dzieciaczka na zmianę klimatu?



Zgadzam sie. Moze malutka jeszcze sie nie zaklimatyzowala do mokrego klimatu.

Cytat:

Moja młodsza córka urodziła się tu,w marcu,natomiast w czerwcu pojechałyśmy do Polski,miała wtedy 4 miesiące i czepiało się jej dosłownie wszystko.Ile ona się wychorowała w ciągu 2 miesięcy pobytu to pojęcie przechodzi.


Moja urodzila sie w listopadzie a do polski lecielismy w czerwcu i to samo bylo. Musielismy skrocic pobyt. Jak wrocilismy to jak reka odjal.

Cytat:

Teraz często choruje,bo moja starsza często przynosi coś z przedszkola i tylko latamy po lekarzach.


U mnie znowu corka przynosi wszystko z przedszkola i maly lapie. No, ale co sie dziwic jak angielskie mamusie posylaja dzieci do przedszkola z antybiotykiem i prosza nauczycielke, zeby mu tam o ktorejs godzinie dala.

WIdze kolezanko, ze mamy podobnie:-]:-]
:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

midian25

Post #3 Ocena: 0

2010-03-12 14:08:15 (14 lat temu)

midian25

Posty: n/a

Konto usunięte

Nawet bardzo podobnie,wręcz tak samo..:-]
"Gotta move out! Keep him at bay kurrrde"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

agaczarna123

Post #4 Ocena: 0

2010-03-12 22:08:34 (14 lat temu)

agaczarna123

Posty: 69

Kobieta

Z nami od: 01-02-2010

Skąd: Swindon

Nom na to wyglada ze tak samo macie, jestesmy tutaj od 20 stycznia wiec juz jakis czas mina tak naprawde to od niedawna dopiero wychoodzimy codziennie na spacerki to moze dlatego mam nadzieje ze to tylko kaszel i katarek ze nic powaznego heh okaze sie oby jutro bylo lepiej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

slonecz

Post #5 Ocena: 0

2010-03-12 22:25:54 (14 lat temu)

slonecz

Posty: 2132

Kobieta

Z nami od: 12-11-2009

Skąd: sheffield

moj maly ma caly czas kaszel i katar..no i lekarze mowia ze to przez starsza core bo onba do przedszkola chodzi...no ale mnie to i tak martwi bo ile kaszlec mozna??

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

venilla

Post #6 Ocena: 0

2016-11-27 12:44:08 (7 lat temu)

venilla

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 27-11-2016

Skąd: London

SPAM

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaBabka

Post #7 Ocena: 0

2018-01-09 14:40:11 (6 lat temu)

ZlotaBabka

Posty: 123

Kobieta

Z nami od: 25-07-2017

Skąd: West Yorkshire

Szukam i szukam i nic nie moge znalezc,
Jak na zlosc nawet w polskich sklepach
Zadnego syropu nie ma na kaszel z flegma
Psikanie, odciaganie kataru, smarowanie pleckow, klatki, stopek , oklepywanie , nic nie pomaga
U lekarza bylam tydzien temu , paracetamol i nurofen nic nie pomaga, osluchowo czysty, niby zwykla infekcja wirusowa
Znalazlam jedynie ze Stanow syrop Zarbees , ale zanim przyjdzie to mlody wykonczy mi sie
Tymianek i anyz w herbatce pije
Sok z ananasa zaczne mu chyba podawac ,choc jest od 10 mies a on ma 8 miesiecy , to znowu zastanawiam sie :-(
Juz nie mam pomyslu
Moj wlasny syrop z czarnego bzu wlasnie sie skonczyl
Zrobilabym mu ten oklad z twarozku ale przy jego ruchliwosci juz widze go wszedzie na podlodze i w lozeczku

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Melanija

Post #8 Ocena: 0

2018-01-09 14:51:00 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Złota babka, te wirusy są bezlitosne, robisz wszystko jak trzeba, jest odpowiednik soku z czarnego bzu Sambucol sambucol.co.uk/ ale to od 12 mies.
Smaruj i oklepuj, nos, maść majerankowa?
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Twinkle

Post #9 Ocena: 0

2018-01-09 14:54:34 (6 lat temu)

Twinkle

Posty: 1021

Kobieta

Z nami od: 18-12-2011

Skąd: Somerset

ja nie podawalabym zadnych syropkow tak malemu dziecku.Jezeli to tylko kaszel to tylko to co wspomnialas czyli oklepywanie,smarowanie wickiem,odciaganie.Polecam tez kladzenie na brzuszku spacer.Z metod naturalnych i sprawdzonych cebule.Pokroic a paski podsmazyc na patelni bez zadnego dodatku tluszczu tak aby tylko cebula zmiekla i owinac np w pieluche tetrowa i ciepky oklad pol9zyc na klatke piersiowa.Znam ten sposib od znajomej.U nas pomoglo.
Oczywiscie sprawdzenie u lekarza co 3 dni w zaleznosci czy jest goraczka itd..
lake...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaBabka

Post #10 Ocena: 0

2018-01-09 17:27:57 (6 lat temu)

ZlotaBabka

Posty: 123

Kobieta

Z nami od: 25-07-2017

Skąd: West Yorkshire

Cytat:

2018-01-09 14:51:00, Melanija napisał(a):
Złota babka, te wirusy są bezlitosne, robisz wszystko jak trzeba, jest odpowiednik soku z czarnego bzu Sambucol sambucol.co.uk/ ale to od 12 mies.
Smaruj i oklepuj, nos, maść majerankowa?

Widzialam ten syrop , tez mysle nad nim mimo ze jest od roku

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 8 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,