MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Test ciążowy!!!

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

konto usunięte

Post #1 Ocena: 0

2008-01-29 11:14 (7 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

Witam wszystkich!!!Chciałabym się dowiedzieć czy w aptece można kupić test ciążowy?Jeśli tak to jaką nazwę nosi?Dziękuję za odpowiedź

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcheweczka

Post #2 Ocena: 0

2008-01-29 11:16:47 (7 lat temu)

marcheweczka

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

witaj....nie tylko w aptece...kupisz go nawet w pound-landzie,boots-ie....pragnancy test.....mi nawet test za 1 f dobrze wskazywał.....zobacz w sklepie lub aptece i zapytaj pania,który by ci poleciła....powodzenia
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

konto usunięte

Post #3 Ocena: 0

2008-01-29 11:45:04 (7 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

Dziekuje za pomoc

Do góry stronyOffline

LivLilo

Post #4 Ocena: 0

2008-01-29 13:17:29 (7 lat temu)

LivLilo

Kobieta

Z nami od: 11-09-2007

dodam jeszcze, że w prawie każdym sklepie, Sainsbury, Waitrose....
idziesz po bułki i kupujesz test...:-D ;-)
pozdrawiam

Do góry stronyOffline

konto usunięte

Post #5 Ocena: 0

2008-01-29 14:25:57 (7 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

Mam prośbę może mi ktoś przetłumaczyć instrukcję obsługi, bo mój angielski jest niestety kiepski, a chcę dobrze zrobić.Będę bardzo wdzięczna.
When you are ready to test,open the foil wrapper by tearing along the slit.Remove the test stick and take off the cap.With the tip pointing downwards,hold the Absorbent Sampler in your urine stream for 5 seconds only.Alternatively,collect a sample of your urine in a clean,dry container and hold the Absorbent Sampler in the urine for 20 seconds only.Still keeping the tip pointing downwards,replace the cap.You can read your result after 1 minute.Reading your result A blue line will appear in the Oval Window to show that the test has worked.(Refer to question 6 overleaf if no blue line appears.)Read your result in the Square Window.
If there is no blue line in the square window,you are not pregnant.
If there is a blue line in the square window as shown you are pregnant.(It may be fainter or darker than the line in the oval window).
Prosze o w maire szybkie przetlumaczenie, gdyz zalezy mi na jak najszybszym zrobieniu testy.Z gory serdecznie dziekuje

Do góry stronyOffline

bloby00

Post #6 Ocena: 0

2008-01-29 15:35:30 (7 lat temu)

bloby00

Mężczyzna

Z nami od: 23-01-2008

OK, tak w skrocie. Trzeba otworzyc, zdjac pokrywke i dolem koncowki ja trzymac no i na nia nasiusiac przez 5 sekund. Ew, mocz do jakiegos czystego pojemnika i trzymac ten test w nim 20 sekund. Trzymajac nadal do dolu nasadzic capa (pokrywke co wczesniej zdjelas). Po minucie mozesz przeczytac wynik. Powinna sie pokazac niebieska linia w okraglym okienku wskazujac, ze test dziala.

Za to jak w kwadratowym okienku sie pokaze jakas kreska (moze byc slabsza lub mocniejsza w porownaniu do tej w okraglym okienku), to pewnie jestes w ciazy!

Jako, zem facet, lepiej upewnij sie z tym testem z jakas "doswiadczona" kobieta :-]

Do góry stronyOffline

konto usunięte

Post #7 Ocena: 0

2008-01-29 15:37:21 (7 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

dokladnie tak jak kolega napisal:-D
Na wszystko przychodzi czas....

Do góry stronyOffline

LivLilo

Post #8 Ocena: 0

2008-01-30 21:27:51 (7 lat temu)

LivLilo

Kobieta

Z nami od: 11-09-2007

no i co powiedział test ???

;-);-);-)

Do góry stronyOffline

maciupie

Post #9 Ocena: 0

2008-01-31 13:22:06 (7 lat temu)

maciupie

Kobieta

Z nami od: 04-01-2008

osobiście odradzam testy za funta - robiłam 5 w ciągu tygodnia, wyszły negatywne. mąż się wkurzył i kupił taki podwójny w aptece Lloydsa za 9.99 i ten dopiero dobrze wskazał.dzidzia rodzi sie wkrótce :)

Do góry stronyOffline

konto usunięte

Post #10 Ocena: 0

2008-01-31 14:00:09 (7 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

W sumie juz 2 razy robilam test i wychodzi negatwny.Sadzilam ze jestem moze w ciazy bo piersi mnie bolaly,kregslup, lopatki,nerki no i okresu nie mam, a powinnam miec 25 stycznia!!!Takze nie wiem co moze mi byc,chcialam do lekarza sie wybrac ale u mnie przychodnia jest zamknieta , nie wiem w jakich godzinach jest otwarta bo nic nie pisze.Juz sama nie wiem co robic mam:-(

Do góry stronyOffline

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

£15.95 za 31.5 kg Anglia-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 12 350 25 40 Polska,
  • Fax: +44 (0)845 331 3041