MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ciąża , zasiłki

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 4 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kik1976

Post #1 Ocena: 0

2008-01-22 20:26 (16 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

oszczednosci tez biora do wyliczen.
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vitek

Post #2 Ocena: 0

2008-01-22 23:01 (16 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

Cytat:

2008-01-22 19:10, Gazella napisał(a):
Taaak... jakiejz pomocnej odpowiedzi moglabym sie spodziewac po uszczypliwym i zgryzliwym forumowiczu, w koncu widzialam wiele pelnych jadu, wymadrzajacych sie Twoich postow:-]

Jeżeli dobrze się przyjrzysz to zauważysz że praktycznie tylko ja udzieliłem ci konkretnych (i nie mylących, jak np. ta powyżej) informacji. Stać cię na to żeby to przyznać? Wątpię..
The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

frelcia

Post #3 Ocena: 0

2008-01-22 23:54 (16 lat temu)

frelcia

Posty: 9482

Kobieta

Z nami od: 01-05-2007

Skąd: ~Skelmersdale~

Cytat:

2008-01-22 23:01, vitek napisał(a):

Jeżeli dobrze się przyjrzysz to zauważysz że praktycznie tylko ja udzieliłem ci konkretnych (i nie mylących, jak np. ta powyżej) informacji. Stać cię na to żeby to przyznać? Wątpię..


Oj Vitku, Vitku nie byles jedyny. Równiez zjawila sie Monikaspodymek z pomoca, Ja równiez cosik tak napisalam.

Pozdrawiam
:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nikada

Post #4 Ocena: 0

2008-01-23 07:59 (16 lat temu)

nikada

Posty: 148

Kobieta

Z nami od: 28-10-2007

Skąd: bedfordshire

hymmm ten Vitek to chyba niewie co juz pisze.
Przeczytalam caly watek i niestety po wypowiedziach Vitka to nic bym niezrozumiala.:-?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vitek

Post #5 Ocena: 0

2008-01-23 09:46 (16 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

Poćwicz słoneczko czytanie ze zrozumieniem
The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Gazella

Post #6 Ocena: 0

2008-01-24 15:36 (16 lat temu)

Gazella

Posty: 105

Z nami od: 26-07-2006

Skąd: Luton

Kochani, jak widac Polacy narod niezwykle klotliwy...:-]

Ja czytam wszystko, sprawdzam i wlasne wnioski wyciagam, za wszystkie wypowiedzi dziekuje.

Vitek, luzik, widze ze myslisz ale widze tez ze masz taki a nie inny stosunek do ludzi, ja nie oceniam, bo i mnie sie zdarzalo z poblazliwoscia patrzec na innych, na szczescie spojrzalam na moja postawe z boku i pomyslalam ze nie mam prawa, bo kazdy jest tu po to zeby polepszyc sobie byt a nie pogorszyc.

Jedynie mysle sobie ze jak sie nie zna sytuacji innych ludzi to nie wolno osadzac, bogiem w koncu nie jestem. A ludzie pisza na forum tyle ile uwazaja, to i ja nie uznalam za sluszne opisywac czemu chwilowo od ojca malutkiej nie bede wyciagac kasy. A nie masz pojecia jak wdzieczna jestem za to malutkie stworzenie, bo w poprzednich dwoch dlugich i finansowo stabilnych zwiazkach pomimo wielomiesiecznych prob dziecko sie nie pojawialo. Ale to chyba bardziej kobiety zrozumieja;-)

Teraz szukam najlepszego wyjscia dla mnie i maluszka, zeby miec zabezpieczony byt i spokojnie moc mala wychowywac.
Gazella

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Gazella

Post #7 Ocena: 0

2008-01-24 15:48 (16 lat temu)

Gazella

Posty: 105

Z nami od: 26-07-2006

Skąd: Luton

aha, wiem ze oszczednosci biora pod uwage, ale na anielskim forum znalazlam limit 6 000, z czego czesc ludzi mowila ze ISA nie biora pod uwage, a czesc ze i owszem.

Moniko co do artykulu to dzieki ale niestety tabelka w ogole nie jest adekwantna do mojej sytuacji.

Co do mortgage to tez sie dowiedzialam i moze sie komus przyda - prawie nigdy nie pomagaja w splacie chyba ze kobieta nie pracuje jest na tzw income support a facet ja zostawil, wtedy council bedzie splacal ale tylko odsetki (interest) i tylko do wysokosci 100 000 kredytu. Wiec oczywiscie mi nie pomoga.

Na dodatek w deklaracji trzeba podac wszelkie assets, tj ziemie i nieruchomosci, takze poza UK, a ja mam mieszkanie w Polsce. No i tu mi znajomi anglicy radza nie zglaszac, ale z drugiej strony strach ze jesli sie jakos dowiedza to kase bede musiala oddawac. A mieszkanie zostawilam na czarna godz, jak bym miala noz na gardle to zawsze moge sprzedac...

Szkoda ze nie moge znalezc kogos w podobnej sytuacji zeby uzyskac wiecej info, ale to co tu pisze moze sie komus przyda w przyszlosci.

Pozdrowka
Gazella

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

anetalukas

Post #8 Ocena: 0

2008-02-15 12:51:27 (16 lat temu)

anetalukas

Posty: 3

Z nami od: 15-02-2008

witaj Gazella. widzę ze jesteś z Luton i mam pytanko,czy znasz może jakąś osóbkę a może i Ty pomogłabyś mi w załatwieniu wszystkich lub części formalności co mi sie należy a co nie ( oczywiście za opłatą ),obecnie już nie pracuje ,a nie ukrywam, że pracowałam bardzo krótko ale to już dłuższa historia no i mam te lepszą sytuacje ze mój mąż pracuje i jest w stanie jeszcze nas utrzymać ale wiadomo,ze dzidziuś tez kosztuje a parę groszy dodatkowo mile będzie widziane,podam Ci awaryjny nr gg jak byś znalazła chwile chętnie bym z Tobą porozmawiała. 8164231

pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Sawa287

Post #9 Ocena: 0

2008-02-18 12:45:44 (16 lat temu)

Sawa287

Posty: 12

Kobieta

Z nami od: 12-02-2008

Skąd: Ashford

Witam...
Ja i moj partner spodziewamy sie dziecka. Jestem zatrudniona na stale ale zamierzam sie zwolnic z dotychczasowego miejsca poniewaz planujemy sie przeprowadzic.Rozmawiajac z pielegniarka dowiedzialam sie ze nie musze mowic nowemu pracodawcy ze spodziewam sie dziecka niestety nie byla ona zbyt przekonana w tym co mowila wiec jezeli mozecie pomozcie!!!
Z gory dziekuje za pomoc Ania ;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

chmielunka

Post #10 Ocena: 0

2008-02-18 13:27:48 (16 lat temu)

chmielunka

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja bym sie nie zwalniala na twoim miejscu tylko pracowala a potem odeszla na macierzynski a pozatym nigdy nie wiadomo jak sie wszystko pouklada lepiej zostawic sobie otwarta furtke i miec gdzie wrocic.
Jezeli jednak chcesz sie zwolnic to daj wypowiedzenie i moim zdaniem nie musisz informowac ze jestes w ciazy:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,