MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Odejscie od meza....:-[

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ania0306

Post #1 Ocena: 0

2007-11-21 22:33 (16 lat temu)

ania0306

Posty: 4

Z nami od: 16-11-2007

wiecie co..
ja mom juz dosyc,nie mam sily na wiecej walk/Maz znowu poszedl pic,i nie wiem co bedzie jak wroci.Nie chce wiecej takiego zycia,co robic......

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcheweczka

Post #2 Ocena: 0

2007-11-21 22:52 (16 lat temu)

marcheweczka

Posty: 9607

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

Skąd: ✿✿O/M/R✿✿

jak najszybciej zglos sie o pomoc...zloz sama dokumenty o dom,jak to mowia pukaj do kazdych drzwi,napewno ci pomoga i uwierzw to,ze mozesz byc szczesliwa:-P
jest tu na forum masa ludzi,ktorzy chetnie pomoga ci chocby dobrym slowem a to juz duzo uwazam...pozdrawiam cieplutko i nie martw...
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

Hogata

Post #3 Ocena: 0

2007-11-23 16:58 (16 lat temu)

Hogata

Posty: 99

Z nami od: 24-01-2006

Byłam w citizen z podobną sprawą. Napisz do mnie, to spróbuję ci pomóc. Mam tu dwa takie przypadki. 1. matka z półrocznym dzieckiem, druga z 8letnim. Jest masa zmiennych, które wpływaja na Twoja sytuację. Pierwszą jest prawo pobytu tutaj. pisz: hogactwo@gmail.com
hogat

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

O0rchidea

Post #4 Ocena: 0

2017-08-27 12:54:35 (7 lat temu)

O0rchidea

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 27-08-2017

Skąd: Crewe

Czesc, jestem w podobnej sytuacji. Mąż mnie dzisiaj uderzył, był wcześniej agresywny, były małe przepychanki ale dzisiaj poraz pierwszy mnie uderzył. Wiem ze na tym się nie skoncZy. Mamy dwójkę malutkich dzieci (córka 3 latka, chłopiec 9 miesięcy) i serce mi krwawi, ale jak nie odejdę to potem będzie tylko gorzej. Bardzo się boje, nie mam żadnych dochodów i jak w tej chwili pracować :(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2017-08-27 12:59:00 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Po pierwsze policja wedlug mnie. Kolezanka kiedys jak zglosila na policje pobicie przez meza to tak meza wystraszyla ze do tej pory sa razem a on jej juz nie bije. Ale jesli u Was agresja ogolnie, to spokojnie tez bedzie dobrze po rozwodzie, ale trzeba zglosic ta przemoc do odpowiednich sluzb zeby uzyskac pomoc.

http://england.shelter.org.uk/get_advice/homelessness/emergency_accommodation_if_homeless/womens_refuges

[ Ostatnio edytowany przez: KatyD 27-08-2017 13:04 ]

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ania92

Post #6 Ocena: 0

2017-08-27 14:09:47 (7 lat temu)

Ania92

Posty: 18

Kobieta

Z nami od: 19-08-2017

Skąd: New Malden

Cytat:

2007-11-20 21:12, chmielunka napisał(a):
Cytat:

2007-11-19 19:43, Huba napisał(a):
. A swoja droga to powinnyscie sie troche zastanowic przed podejmowaniem pochopnych decyzji o zwiazku i potomstwie bo i tak najorzej wychodza na tym dzieci.

jakby czlowiek wiedzial ze sie przewroci toby sie polozyl zastanow sie nad tym co piszesz

Z jednej strony się z Tobą zgadzam @chmielunka, ale myślę, że @Huba też ma trochę racji. Sama znam przypadki gdzie dziewczyna zachodzi w ciąże po kilku miesiącach znajomości albo gdzie ludzie decydują się na ślub nie mieszkając nigdy wcześniej razem (to według mnie najlepszy test przed decyzją o ślubie). Dla mnie to jest nie do pomyślenia.

Nie dam sobie wmówić, że agresywnych zachowań czy predyspozycji do takowych nie da się u faceta zauważyć wcześniej? Inna sprawa, że może tacy są dla niektórych dziewczyn pociągający i dlatego się z nimi wiążą? Nie mam pojęcia.

[ Ostatnio edytowany przez: Ania92 27-08-2017 14:10 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gromak

Post #7 Ocena: 0

2017-08-27 16:20:09 (7 lat temu)

gromak

Posty: 50

Mężczyzna

Z nami od: 13-12-2015

Skąd: Manchester

Jak uderzył raz, to uderzy też drugi. Nie zastanawiaj się tylko od niego uciekaj i układaj życie od nowa - łatwiej będzie Ci budować wszystko od nowa niż próbować ratować to, co zostało.

@ania92 odpowiadasz na post sprzed 10 lat *THUMBS UP*

[ Ostatnio edytowany przez: gromak 27-08-2017 16:22 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2017-08-27 17:22:08 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Czlowiek ma zawsze mozliwosci zmian jak tylko chce wyciagnac wnioski z doswiadczen. Nie znam osoby ktora nie popelnilaby bledu w zyciu.

Z dwojka dzieci w tym wieku (nie objetych obowiazkiem edukacji) i bez dochodu nie bedziesz spelniac warunkow legalnego pobytu w UK. Zmeczenie (przy dwojce malych dzieci) i stres nie sa najlwpszymi doradcami. Moze tymczasowa separacja bylaby rozwiazaniem. Rodzic ma obowiazek utrzymac dzieci ale samym prawem do tego dzieci nie wyzywisz. Jak nie bedziesz miec dochodu to bo praca (na zmiane z ojcem dzieci) albo wyjazd z UK urzad ci zaproponuje. Wbrew pozorom i plotkom nie rozdaja mieszkan i pieniedzy tak komukolwiek.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,