MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Odejscie od meza....:-[

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 17

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ania0306

Post #1 Ocena: 0

2007-11-16 14:36 (16 lat temu)

ania0306

Posty: 4

Z nami od: 16-11-2007

Witam wszystkich,
Moze ktos wie na jaka pomoc moglabym liczyc w sytuacji kiiedy chce odejsc od meza.sytuacja wyglada tak,ze tylko on pracuje,mamy dodatki wspolne i na dziecko.Ja nie pracuje bo mamy roczna coreczke,ktora urodzilam tu.Zajmuje sie jej wychowaniem,dlatego nie poszlam do pracy,ale teraz postanowilismy sie roztac bo nie uklada nam sie.Nasze malzenstwo leglo w gruzach:(ciagle klotnie,i agresja..Boje sie tej sytuacji,bo nie wiem jak sie tu utrzu=ymac z malym dzieckiem,a do polski nie chce wracac.Na meza nie bede mogla liczyc.
Prosze dajcie mi jakies rady!!!!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2007-11-16 15:41 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

magba

Post #3 Ocena: 0

2007-11-16 15:59 (16 lat temu)

magba

Posty: 782

Kobieta

Z nami od: 27-06-2007

Skąd: SW18

Monia28 ma racje , najlepiej idz do tego biura i oni napewno jak będą mogli to Ci pomogą, a nawet za Ciebie załatwią.Kożystałam z ich usług i są naprawde godni polecenia.
Child Benefit napewno Ci się należy i alimenty od męża również.
A jak nie masz gdzie mieszkać to powiedz w tym biurze i oni Cię pokierują , jest nawet taka możliwość iż zadzwonią gzdzie trzeba i pujdziesz mieszkać do hostelu, a jednoczesnie bedziesz sie starała o mieszkanie i bedziesz miała pierwszensrwo jako samotna matka.
I bardzo wspułczuje że Cię to spotkało,Napisałaś że na męża nie możesz liczyć:-o:-o a to dlaczego , przecież to też jego dziecko i powinnien na początku pomóż wam.
.........Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi...............

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

ania0306

Post #4 Ocena: 0

2007-11-16 22:46 (16 lat temu)

ania0306

Posty: 4

Z nami od: 16-11-2007

dzieki za informacje,
na meza nie moge liczyc bo okazuje sie po czasie ze zyje ze zlym czlowiekiem...straszy m,nie odebraniem dziecka,i tym ze nie poradze sobie sama tu.a byla taka wielka milosc miedzy nami ...kiedys.Boje sie go ,,tego ze obbierze mi coreczke,a ona jest dla mnie najwiekszym skarbem.Wiem,ze wszystkie dodatki byly na niego ale chyba tez moge jakos zyc bez klotni i tyranii.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

magba

Post #5 Ocena: 0

2007-11-17 14:59 (16 lat temu)

magba

Posty: 782

Kobieta

Z nami od: 27-06-2007

Skąd: SW18

Monia wiem że się powtarzam , ale Bardzo współczuje i napewno będzie dobrze , Zobaczysz;-)
Skontaktuj się z tym biurem Citizen Advice

http://www.citizensadvice.org.uk/contact_us.htm

Ale zrób to jak najszybciej, będziesz wiedziała co i jak.Musisz iść tam i czekać w kolejce , czasami jest bardzo dużo osób , aha i musisz poszukac na tej stronie gdzie sie znajduje najbliżej biuro.
A jeśli Twój angielski nie jest zbyt dobry, to czasami robią tam Polacy.
Pozdrawiam i daj znać
.........Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi...............

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

ewkamarchewka

Post #6 Ocena: 0

2007-11-17 15:21 (16 lat temu)

ewkamarchewka

Posty: 8

Z nami od: 16-10-2007

nie martw sie w tym kraju dziecko zostaje przy matce, chyba ze sie nad nim znecasz to social service moze go Ci odebrac, a o pieniadze sie nie martw mozesz wystapic o alimenty. Benefity na dziecko bedziesz miala, jezeli podjelabys prace jako self tylko 16 godzin ( na papierze) mozesz wnioskowac o tax credit( jezeli nie bylas wczesnij zatrudniona to zasilek dla samotnie wychowujacej Ci sie ne nalezy)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mastifka74

Post #7 Ocena: 0

2007-11-19 17:46 (16 lat temu)

mastifka74

Posty: 4

Z nami od: 19-11-2007

czesc Ania0306
chciałabym sie z Tobą skontaktować prywatnie,podaj jakiegos emaila lub nr gg
jestem w podobnej sytuacji i nie wiem zbytnio co robic.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Huba

Post #8 Ocena: 0

2007-11-19 19:43 (16 lat temu)

Huba

Posty: 34

Z nami od: 31-05-2007

Skąd: London

Powinno sie kastrowac facetow ktorzy kalecza rzemioslo i kobietki, potem ciezko do takiej nawet zagadac bo ma uraz na pare lat przed mezczyznami. A swoja droga to powinnyscie sie troche zastanowic przed podejmowaniem pochopnych decyzji o zwiazku i potomstwie bo i tak najorzej wychodza na tym dzieci.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ania0306

Post #9 Ocena: 0

2007-11-20 10:58 (16 lat temu)

ania0306

Posty: 4

Z nami od: 16-11-2007

Do mastifika74 moj email atch7@poczta.onet.pl">match7@poczta.onet.pl
pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

chmielunka

Post #10 Ocena: 0

2007-11-20 21:12 (16 lat temu)

chmielunka

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2007-11-19 19:43, Huba napisał(a):
. A swoja droga to powinnyscie sie troche zastanowic przed podejmowaniem pochopnych decyzji o zwiazku i potomstwie bo i tak najorzej wychodza na tym dzieci.

jakby czlowiek wiedzial ze sie przewroci toby sie polozyl zastanow sie nad tym co piszesz

ania0306 zycze ci powodzenia i poszukaj na forum odpowiedzi bo takich podobnych tematow bylo juz kilka napewno dasz sobie rade jezeli masz jakies pytania i bede mogla pomoc to pisz do mnie na pw:-]

[ Ostatnio edytowany przez: chmielunka 20-11-2007 21:13 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,