MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Miszcz marketingu w swojej kategorii

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

SweetLiar

Post #1 Ocena: 0

2020-01-03 13:07:41 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Rozbawiła mnie ta informacja z rana, ale ten pan zdecydowanie zasługuje, żeby mieć swój własny wątek. Jeśli już podobny istnieje to proszę o przeniesienie bo on będzie polską kinematografię katował swoimi dziełami do końca świata i o jeden dzień dłużej.

Słyszał już ktoś o najnowszym filmie Patryka Vegi? Patryk też uznał, że nie i wydał oświadczenie :-]

"W związku z moim najnowszym filmem 'Bad boy' i pojawiającymi się, na podstawie trailera, w mediach głosami, że film jest przeniesieniem na ekran historii afery klubu ' Wisły Kraków ', chciałbym jednoznacznie zaprzeczyć tym spekulacjom" - zaczyna Vega.

"Filmowy klub 'WKS Unia' to fikcyjny wytwór ulepiony z szerokiego wachlarza patologii w piłce nożnej , jakiej dostarczyło samo życie i opisywały media. Mój film nie opowiada historii tego konkretnego klubu, a jego fabuła jest oparta na medialnych historiach, jakie miały miejsce w różnych klubach piłkarskich. Zarówno sama nazwa filmowego klubu jak i barwy tego klubu są fikcyjne i w żaden sposób nie nawiązują ani do klubu 'WK', ani do jego barw klubowych"

Pewnie kolejne miliony wybiorą się do kin, żeby na własne oczy zobaczyć ile jest cukru w cukrze, ale coś mi się zdaje, że z każdą kolejną produkcją zainteresowanie topnieje coraz bardziej

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #2 Ocena: 0

2020-01-03 19:42:20 (4 lata temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Oglądałem zwiastuny i jeśli nie jest to historia "żywcem" wzięta z zeszłorocznych perypetii Wisły ....to ja jestem Chinczyk 😇
Pewno tez zupełnie przypadkowo, Vega,chciał kręcić sceny stadionowe w Krakowie .Wisla odrzuciła milionowe honorarium i finalnie nagrywano je we Wrocławiu.
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,