MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kolejna afera pedofilska

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

admiralbibol

Post #1 Ocena: 0

2019-08-07 06:22:53 (5 lat temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Romek tez sie pomylil, bylo ciemno, glosno i zamiast 13 uslyszal 30.
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #2 Ocena: 0

2019-08-07 11:08:39 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

@Rozrabiaka, te laski, o ktorych mowie wygladaja na 9-10 lat. Plaske sa ze wszystkch mozliwych stron i maja figure dziecka, nie kobiety. Wciaz to dla mnie pedo:-8

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #3 Ocena: 0

2019-08-08 18:15:08 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Dziwne, że pisze o tym tylko wp, a inne media milczą (chyba jeszcze w TVP była jakaś wzmianka) tym bardziej, że prokuratura już od roku prowadzi śledztwo w tej sprawie, ale dzięki temu, że prawa jest nagłośniona, zgłaszają się kolejne ofiary.

Prokuratura od niemal roku prowadzi śledztwo w sprawie gwałtu na dwóch osobach poniżej 15. roku życia. Zawiadomienie w tej sprawie złożyły dwie kobiety, które miały być krzywdzone przez Krzysztofa Sadowskiego. Prokuratura przyznaje, że obie zostały przesłuchane przy udziale biegłego psychologa. Do tej pory nie przesłuchano Krzysztofa Sadowskiego. Jak udało nam się ustalić, kolejne kobiety, które miał krzywdzić muzyk, chcą złożyć zeznania w tej sprawie. Udało nam się dotrzeć do pięciu osób, które mają ważne informacje na ten temat i znają okoliczności, w jakich Krzysztof Sadowski miał molestować dziewczynki.

Wieloletni znajomy Krzysztofa Sadowskiego jest zaskoczony doniesieniami na temat muzyka. - Znam Krzysztofa od lat i bardzo cenię jego twórczość. Pracowałem z nim. Nigdy nic nie zauważyłem, ale te programy były tak dawno. Nie za bardzo cokolwiek pamiętam. Jestem związany ze środowiskiem muzycznym od wielu lat. Nigdy nie słyszałem żadnych plotek czy czegoś takiego. Bardzo mnie to zaskoczyło i zasmuciło – mówi Andrzej Rosiewicz.

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Zygmunt_Merytor

Post #4 Ocena: 0

2019-08-10 15:59:54 (5 lat temu)

Zygmunt_Merytoryczny

Posty: 1039

Mężczyzna

Z nami od: 15-03-2018

Skąd: Edinburgh

Epstein popelnil "samobojstwo" w wiezieniu.
there you go......
A ja z tym trzymam, kto co w czas uchwyci - reszta mnie meczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #5 Ocena: 0

2019-08-12 18:42:34 (5 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Trzeba się koncentrować na ofiarach - dzieciach, nastolatkach - które w większości noszą traumatyczne doznania przez całe życie.
Dla mnie jest niepojęte, że dorosły mężczyzna ma pragnienia seksualne związane z dziećmi czy nastolatkami. Oczywiście piszę o płci żeńskiej, gdyż niemal wyłączny i wątpliwy "prymat" w tej dyscyplinie mają mężczyźni. Idąc dalej, to nawet jeśli ma seksualne fantazje względem niepełnoletnich (np. nastolatek poniżej wieku dojrzałego, uznanego w prawie), to nie potrafi kontrolować swoich chęci fizycznych.
Poniekąd jestem w stanie zrozumieć, że mężczyźni mogą być podekscytowani wyglądem - eksponowaniem seksualności przez dziewczyny poniżej 18 lat, gdyż zdarza się, że wygląd nie oddaje zapisu w metryce, ale... kierowanie się instynktami bardziej upodabnia "nas" do zwierząt, a nie ludzi - kierujących się umysłem i wolą. Moje słowa ponadto odnoszą się też do tych granic wiekowych, gdy niepełnoletność od dorosłości jest określana przez normy społeczne/ nie tylko prawo. Znane są z historii Polski (to chciałbym podkreślić) małżeństwa zawierane przez mężczyzn w słusznym wieku z dziewczętami, mogącymi odgrywać raczej rolę wnuczek - na przykład, hetman wielki litewski Karol Chodkiewicz, zwycięzca spod Kircholmu (1605) poślubił w wieku lat 60, Annę Ostrogską - lat 20. Są przykłady jeszcze bardziej dobitne, ale nie dotyczące już tak znanych postaci z historii Rzeczpospolitej. Wydawanie za mąż 14-letnich "panien" w 18 wieku w Rzeczpospolitej nie było wśród magnaterii niczym szczególnym.

Czasy się zmieniają, zasady społeczne, moralne również. Niemniej w żadnym ze znanych mi okresów historii nie było akceptowalnych praktyk, gdzie obiektami zainteresowania seksualnego były dzieci... dzieci od lat najmłodszych. Tak wiem, że zaraz ktoś wspomni indywidua, jak cesarz rzymski Tyberiusz i ekscesy z udziałem niemowląt. Tudzież Kaligulę sypiającego z siostrami. Niemniej byli nawet wówczas utożsamiani ze złem wcielonym, psychopatami i zboczeńcami, którzy realizowali swoje chuci poprzez absolutną władzę. Za co zresztą współcześni i historia ich osądzili.

Teraz, powracając od historycznych dygresji (przepraszam), to wszelkie naruszenia godności, integralności dzieci, młodzieży powinny być karane bezwzględnie i możliwie najsurowiej. Ludzie tacy muszą być też napiętnowani, zwłaszcza jeśli na dodatek pochodzą ze środowisk, które - w ich rozumieniu - mogą dawać im poczucie bezkarności, czyli artyści, politycy, sportowcy. Nie może być podwójnych standardów.
Uważam, że nie ma litości, nie ma wytłumaczenia dla zboczeńców, którzy tak strasznie krzywdzą słabszych, młodszych. Aby poczuć zwierzęce podniecenie. Postulowane są propozycjekastracji i - szczerze - nie widziałbym przeciwwskazań, jako gwarancji na przyszłość i efektu odstraszającego dla naśladowców.

W tym duchu widzę też parady, marsze LGBT. Dlaczego osoby o zaburzonych/nienaturalnych potrzebach seksualnych mają demonstrować i obnosić się ze swoimi "preferencjami"? Czy jako mężczyzna heteroseksualny mam prawo skrzyknąć kilkaset osób i mamy przejść z obnażonymi genitaliami przez miasto, albo inscenizować publicznie stosunek płciowy z kobietą? W jakim celu? Do czego w istocie dążą tęczowe marsze? Czyżby...jak poniżej?

Obrazek

Przecież tolerancję nabywamy w procesie wychowania, życia w społeczności, gdzie przyjęta jest sfera życia prywatnego, wewnętrznego, tzw. "miru domowego". Jeśli nikt nie dokonuje przestępstwa - jak akty seksualne z nieletnimi (aby już nie iść w bardziej dosadne słowa), to nikt nikomu do sypialni nie będzie zaglądał. To powinno wystarczyć...według mnie oczywiście. Nie popieram wyszydzania, krzywdzenia ludzi, którzy są homoseksualistami, ale eksponowanie tego, jako wydarzeń publicznych? Jak parady, marsze...przecież to sprzeczne z tolerancją wobec innych - a tymi "innymi" w tym momencie są osoby heteroseksualne. Dla mnie typowe zabiegi socjotechniczne, aby z tego co w rzeczywistości jest marginesem życia, marginesem ogółu - aby z tego tworzyć normę.

Obrazek

A dla panów-pań z LGBT również ucięcie "ptaszka", aby mogli poczuć się kobietami

Toteż w efekcie jest to "ideologia LGBT", bo zmierza do wywrócenia całego porządku społecznego, wyłonionego po stuleciach historii. W zupełnie nowy porządek - gdzie klasyfikowanie się jako transwestyta, homoseksualista daje przywileje - parasol ochronny przed "dyskryminacją". Stąd już krok do praw dla zboczeńców, którzy mają specyficzną potrzebę do "miłości" - do seksu z dziećmi.

:-!

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 12-08-2019 19:03 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2019-08-12 23:08:54 (5 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2019-08-12 23:23:39 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Zaszczyciłeś nas swoją obecnością daremnie. Liczyliśmy na jakieś fakty w sprawie, a tu tylko lewacka nagonka.
Tak czy siak, fajnie że podbijasz temat 👍


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

4ary

Post #8 Ocena: 0

2019-08-13 00:01:15 (5 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

Oczywiscie najciekawsze newsy wydala kolega "okazje" i poczuł się zagrożony. Wszyscy wiedzą, że najbardziej ochydnie molestują tylko księża a inne historie to opowieści z krypty i szkoda na nie taśmy i czasu braci S.
Jak kolega tak lubi liczyć poszkodowanych i sprawców to z oficjalnych danych wynika ,że na 808 skazanych za pedofilie jest 3 księży i 1 zakonnik. Oczywiście należy pamiętać,że sądy systemowo zamiatają te sprawy pod dywan i wydają masę wyroków w zawieszeniu.
To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #9 Ocena: 0

2019-08-13 00:28:54 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-08-13 00:01:15, 4ary napisał(a): Oczywiście należy pamiętać,że sądy systemowo zamiatają te sprawy pod dywan i wydają masę wyroków w zawieszeniu.

Hej! Bądźmy optymistami! Siekielscy będą mieli pracy po pachy!!! A sądy za nimi jakże. Wystarczy poczekać, na nowe filmy w tej sprawie, zaś wybory wkrótce, a oni są pewnie tak samo finansowani jak ci homoseksualiści dowożeni na różne ”parady” w Polsce busami.... taki spontaniczny spontan 😂😂😂




[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 13-08-2019 00:34 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

qubuzz

Post #10 Ocena: 0

2019-08-31 09:47:43 (5 lat temu)

qubuzz

Posty: 38

Mężczyzna

Z nami od: 21-02-2015

Skąd: Londyn

Tymczasem WP podaje, ze trzecia kobieta zgłosiła się do prokuratury:
https://wiadomosci.wp.pl/kolejna-kobieta-zglosila-sie-do-prokuratury-twierdzi-ze-zgwalcil-ja-krzysztof-sadowski-6418365615515777a

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,