MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Petycja - Dość faszyzmu w Polsce!

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 13 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 11 | 12 | 13 ] - Skocz do strony

Str 4 z 13

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ZosiaS

Post #1 Ocena: 0

2019-05-11 10:59:36 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-05-11 10:40:33, galadriel napisał(a):
Czyj to cytat? (brzmi z Miloszowska- Rodzinna Europa, Umysl Zniewolony, cos w ten desen)

Jest to fragment wywiadu z Januszem Deglerem o Witkacym (i Witkacy jest w nim cytowany).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #2 Ocena: 0

2019-05-11 18:00:03 (5 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek

W odniesieni do faszyzmu,to był to system zbrodniczy w tej samej skali, jak komunizm czy socjalizm.
"Widząc spustoszenie dokonane przez ustrój komunistyczny, nie rozumiem,jak mogą istnieć w Europie socjaliści..(...)" - Marszałek Józef Piłsudski - który nie dożył Katynia i oderwania przez Sowiety połowy Rzeczpospolitej - Kresy Wschodnie.

Dla mnie dyskusja żenująca poprzez zakładanie wątku o krzykliwy tytule. To jest nieprawda, którą propagują środowiska lewackie. U mnie na ścianie wisi portret Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego, do tego prezentacja odznaczeń rodzinnych z Wojnę z Bolszewią 1918-21 i 2 Wojnę Światową, która niestety przegraliśmy wpadając w łapska Hitlera vel Stalina.
Mam również portrety majora Zygmunta Siendzielarza vel Łupaszko, rotmistrza Witolda Pileckiego.Na dodatek mapa Rzeczpospolitej w granicach z 1939 roku.

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 11-05-2019 18:02 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #3 Ocena: 0

2019-05-11 18:44:12 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Zosia może wypowiedź się o dzisiejszym marszu pod hasłem "Nie dla roszczeń żydowskich" . Co o nim myślisz ? Czy organizatorzy to faszysci ? Czy jednak powinniśmy oddać 300 mld dolarów żydom? A co tam, wkoncu to my jesteśmy ich oprawcami z wojny tak? No bo w końcu Polacy to samo faszyści , rasiści i antysemici , ehhh niedobrze mi się od tego wszystkiego robi . Na topie i takie trendy być homoseksualistą , najlepiej do tego walczyć z kościołem i machać tęczowa flaga . Każdy zapomniał że dziś największymi rasistami są osoby czarnoskóre. Dziś wszystko można powiedzieć na białego , obrażać go i to nie jest rasizm . Podam przykład , jak ktoś krzyknie "jestem biały i jestem z tego dumny " to zostanie okrzyknięty rasista i homofobem , za to jak inny krzyknie " jestem czarny i jestem z tego dumny " to zaczną bić mu brawa , będzie bohaterem . To wszystko za daleko zaszło , burmistrz Londynu niedawno krzyczał że należy coś zrobić z kierowcami autobusów w Londynie bo jest ... Za dużo białych a za mało innych ras 🤣

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 11-05-2019 18:46 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #4 Ocena: 0

2019-05-11 18:48:46 (5 lat temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Precz z faszyzmem i pomnik Marksa w kazdej gminie !
Ja sie w pelni zgadzam, powinno sie pietnowac powracajacy w niemczech faszyzm, tam nie jest za wesolo.


e. do domoroslych tropicieli faszyzmu i wafel SS
w uk liczba aktow antsemickich byla w 2018 rekordowa, co robicie kochani aby bylo ich mniej ?
czekam na odpowiedz :-8

[ Ostatnio edytowany przez: admiralbibol 11-05-2019 18:51 ]

Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #5 Ocena: 0

2019-05-11 19:00:15 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Ja nic nie robię i robić nie będę . Za setki tysięcy zabitych osób w Iraku , Afganistanie ,czy Syrii . Za miony kobiet i dzieci pozbawionych dachu nad głową. Skoro już wspomniałeś o Niemczech , u nich właśnie poglądy antyfaszystowskie , poczucie winy za II wojnę światową , Holokaust, chociaż to żydzi sponsorowali dojście Hitlera do władzy , doszło to wszystko za daleko. Dziś chcą uchodzić za takich właśnie trendy , na topie , "ratując" uchodźców , miliony uchodźców , defacto wypędzonych że swoich domów właśnie przez żydów z usa .A robią to kosztem swoich obywateli . Państwo zabiera Niemcom mieszkania i oddaje je najeźdźcom . Do tego właśnie prowadzi lewactwo i poglądy miłości do wszystkich . I nie myl pojęć . To nie powracający faszyzm . Tylko walka ludzi o swoje . Miliony nachodzcow wcale nie chce pracować . To nie doktorzy i inżynierzy jak obiecywała Merkel. To zwykle nieroby na których musi pracować zwykły obywatel któremu ogranicza się prawa . Rośnie liczba gwałtów i przestępstw. To bunt a nie faszyzm

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 11-05-2019 19:03 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #6 Ocena: 0

2019-05-11 19:23:23 (5 lat temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Z faszystow to zostali zdaniem lewatyw chyba tylko Polacy, bo Niemce to przeciez pierwsza ofiara faszystow.
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MariaKa

Post #7 Ocena: 0

2019-05-12 09:55:48 (5 lat temu)

MariaKa

Posty: 15

Kobieta

Z nami od: 25-02-2019

Skąd: London

Widzę,że na tym forum też są sympatycy ONR. Pewnie ciężko im się żyje za granicą. Mimo to proszę, nie wracajcie do Polski. Zostańcie tam, gdzie jesteście i może z biegiem czasu otworzycie swoje umysły i nauczycie tolerancji.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MariaKa

Post #8 Ocena: 0

2019-05-12 09:57:28 (5 lat temu)

MariaKa

Posty: 15

Kobieta

Z nami od: 25-02-2019

Skąd: London

Podpisane!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #9 Ocena: 0

2019-05-12 10:30:24 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

To właśnie rozumowanie lewactwa , jak nie myślisz jak oni , jak nie kochasz wszystkich na świecie , to jesteś faszysta hahaha. Może Ty dziewczyno otwórz oczy w tym Londynie , popatrz na statystyki kryminalne , liczbę morderstw i przestępstw z użyciem noża , a następnie kto je popełnia . Może zostań w tym Londynie , tylko nie wracaj do Polski z żadnymi niespodziankami

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #10 Ocena: 0

2019-05-12 10:46:51 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Dość faszyzmu w Polsce! Zdelegalizujmy ONR
Ponawiam dla osób, które dla szybkości otwierają wątek na ostatniej wypowiedzi.

Kanonier30, tytuł wątku jest taki jak tytuł petycji.

Do wszystkich panów, którzy wiją się ją piskorze - nie szkodzi 😊

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 13 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 11 | 12 | 13 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,