MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jest takie coś

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

niebieskieucho

Post #1 Ocena: 0

2017-11-30 12:35:55 (6 lat temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

jak radio z całego świata. Mimo że temat wykracza poza ograniczenie tematyczne "Polskie Media", to można owegoż radia słuchać z Polski, z regionu do którego jest ktoś przywiązany. Ale kto w dzisiejszych czasach słucha radia? Chyba tylko ci, co mają go w aucie :) - ale wtedy jest ograniczenie do zasiegów raczej lokalnych. U mnie chwyta jeszcze Francje.

Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

jolantina

Post #2 Ocena: 0

2017-11-30 14:38:59 (6 lat temu)

jolantina

Posty: 3819

Kobieta

Z nami od: 17-11-2008

Skąd: Hogwart

Dzięki!
Już leci Radioszczecin[:-}

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #3 Ocena: 0

2017-11-30 15:20:53 (6 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

No ja słucham bardzo często radio, zwłaszcza późnym wieczorem, radio kraków, mniej RMF bo w sumie to mam wrażenie że jak bym słuchał z dysku nagranego 20 lat temu :))) szakira....

W dzień ciężko słuchać radio kraków bo audycje są praktycznie jak by z ambony nadawane :> a w niedziele do popołudnia to na kolanach, natomiaats wieczorem serie programów dla mniejszości, czyli po czesku, słowacku, ukrainsku, czy później audycje muzyczne z bardzo niezwykłą muzyką, są bardzo ciekawe.

Czasami też słucham radia francuskiego, mniej niemieckiego, no i z uSA bo też zwłaszcza buesa można wy haczyć.

Teraz w samochodzie masz aplikacje internetowe to możesz też sobie słuchać radio z całego świata. W anglii widzę że nawet nie najgorzej jest z DAB, czasami lepszy zasięg niż analogowy, przynajmniej tak wyszło w szkocji.



HE teraz dopatrzyłem się linka. Fajne ;)
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2017-11-30 15:31:56 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Ja nie slucham radia, bo sa reklamy. Ale slucham paru internetowych stacji. W czasach internetu jest teraz spory wybor i mozna wyszukac co sie chce. RMF czy Zet to maja z 5 roznych podstacji gatunkowych.

Od 2003r slucham Radio Swiss Jazz, ktore pierwszy raz odkrylam w Egipcie w pokoju hotelowym :-) Jest tez Radio Swiss Pop i Radio Swiss Classic. Nie wiem z czego utrzymuja sie, ale nie ma reklam.

W hotelach tez maja teraz fajne programy multimedialne i mozna wybrac rozne stacje ze swiata. Accory maja dobrze to zrobione, chociaz ostatnio w Conradzie tez moglam wybrac gatunek muzyki itp. Tylko glosnik w lazience byl strasznej jakosci.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AndrzejW

Post #5 Ocena: 0

2017-12-01 14:58:13 (6 lat temu)

AndrzejW

Posty: 1064

Mężczyzna

Z nami od: 04-04-2007

Skąd: Grays

Sprawdź na tunein.com .
Główny pożytek z Amazon Echo, że pozwala na słuchanie radia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,