MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ania Przybylska nie zyje :(

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 5 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

keramczak

Post #1 Ocena: 0

2014-10-06 17:46:14 (10 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Na profilu Anny Przybylskiej na Facebooku jej przyjaciele udostępnili wzruszający fragment wywiadu sprzed kilku miesięcy. Tragicznie zmarła aktorka mówiła wówczas w rozmowie z "Vivą" o swoich relacjach z Bogiem. "Wyspowiadałam się pierwszy raz od 13 lat. Teraz znowu kumpluję się z Panem Bogiem, chodzimy co niedziela na kawę. Bardzo dobrze mi z tą przyjaźnią, lecz nie narzucam nikomu mojej wiary, nie manifestuję jej i nie zmuszam innych, aby razem ze mną na tę niedzielną kawę chodzili. Ale uwierz mi, że po tych spotkaniach jest mi naprawdę o wiele lżej. I myślę, że dostałam swoją lekcję od Niego w jakimś celu. Po coś..."
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

tomleeds

Post #2 Ocena: 0

2014-10-06 22:06:58 (10 lat temu)

tomleeds

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 05-10-2014

Skąd: uk

tez czekalem dwa tygodnie na diagnoze o tym czym mam raka czy nie .wiem co Ona przezywala ze nic wiecej nie moze zrobic i jak zaczac sie cieszyc z kazdego dnia z kazdej pobudki kiedy mozesz zobaczyc swoja zone i dzieci .Mi sie poszczescilo Jej nie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Onieznajomy

Post #3 Ocena: 0

2014-10-06 22:24:29 (10 lat temu)

Onieznajomy

Posty: 4046

Mężczyzna

Z nami od: 02-09-2011

Skąd: Glasgow

szkoda mi Ani Przybylskiej
zostawila toje malych dzieci
i miala najpiekniejsze oczy na swiecie

w smierci nie sama smierc jest straszna, tylko zycie ze swiadomoscia umierania

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Onieznajomy

Post #4 Ocena: 0

2014-10-06 23:07:26 (10 lat temu)

Onieznajomy

Posty: 4046

Mężczyzna

Z nami od: 02-09-2011

Skąd: Glasgow

Cytat:

2014-10-06 11:53:57, x_fish napisał(a):
Cytat:

2014-10-06 10:38:35, tyniek napisał(a):
Wk....ją mnie media.

Używając stwierdzeń typu "osierociła trójkę dzieci" czy "zostawiła swojego partnera", nie wiem jak inni, ale ja odczytuję to jakoby ktoś kreował jej śmierć jako ucieczkę...
Przed czym, pytam, przed czym...?

Używając stwierdzeń typu "osierociła trójkę dzieci" - po prostu uzywaja wyrazow jezyka polskiego zgodnie z ich znaczeniem.

osierocić — osierocać «umierając, uczynić kogoś sierotą»

raczej rzadko spotykane, ale zgadzam sie z Tynkiem
ze brzmi to jakos oskarzajaco w stosunku do osoby ktora odchodzi
tak jak by to ona miala jakis na to wplyw
to my ja, biedna zostawiamy i dalej sobie zyjemy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #5 Ocena: 0

2014-10-07 07:57:27 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2014-10-07 09:11:16 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2014-10-07 09:20:03 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Aquarius

Post #8 Ocena: 0

2014-10-07 09:40:52 (10 lat temu)

Aquarius

Posty: 1788

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 12-05-2009

Skąd: Wolverhampton

Cytat:

2014-10-07 09:11:16, Pigula75 napisał(a):
Cytat:

2014-10-07 07:57:27, MankaBanka napisał(a):
A ja sie zastanawiam jaki to ma sens czy jezeli ktos jest wierzacy to pytanie brzmi-jaki Bog ma plan?
U mnie w szpitalu sa osoby ktore maja np ok 100 lat splatane tak ze nawet nie maja pojecia ze zyja ...ale zyja,a tutaj taka mloda osoba,sliczna na kazdy sposob umiera tak ot...



Nie powinno się w taki sposób kalkulować...




...a w jaki?

jak to mawiaja? „gdy trwoga to do Boga”

pewnie naraze się na kolejna fale krytyki ale wkutrza mnie takie „lansowanie sie” na wiare w krytycznych sytuacjach naszego zycia

11 lat temu przeszedlem swoja pierwsza w zyciu i poki co odpukac jedyna operacje, która miala być rutynowym, nie trwajacym dluzej niż godzine, gora poltora zabiegiem, dzien przed poszedlem do szpitalnej kaplicy, pogadalem z ksiedzem i wyspowiadalem się, nie wiem po co i dlaczego, z godziny jednak zrobilo się 5 z czego 4 lekarze walczyli o moje zycie

rok temu moja Zona lezac w szpitalu nie mowila nic o Bogu, wierze, spowiedzi... zmarla... tez na raka, którego zdiagnozowano doslownie na 2 tyg przed smiercia

i gdzie w takim razie jest ten Bog? jakie ma plany zabierajac tak mlode osoby? zastanawiam się nad tym w chwilach slabosci i do zadnych sensownych wnioskow dojsc poki co nie moge

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2014-10-07 18:44:26 (10 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie nam oceniac czy sie "lansuja" czy nie osoby ktore stoja oko w oko z widmem smierci. Jak im pomaga mysl o silach wyzszych skowronka, czy odnajduja wiare/religie, czy tez odrzucaja wiare, to w takich chwilach maja do tego zupelne prawo.

Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

orangeapple

Post #10 Ocena: 0

2014-10-07 19:06:35 (10 lat temu)

orangeapple

Posty: 3735

Kobieta

Z nami od: 23-09-2013

Skąd: tam i tu

Pewnie Panu Bogu w niebie pieknych aniolow zaczelo brakowac skoro sie tak szybko o Anie upomnial.
Ona tez przeciez nie przykladala wagi do wiary,instytucji malzenstwa,ale przyszla taka pora ze zaczela z Bogiem rozmawiac...szkoda ze nie wysluchal jej i nie pozwolil zostac,przeciez bardzo tego pragnela :-(

Zal mi jej okropnie,zal partnera a przede wszystkim dzieci ktore zostaly,przeciez one juz nie beda takimi samymi dziecmi jak przedtem.Nic juz nie bedzie takie samo niestety :-(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,