MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Przełom w sprawie śmierci chłopca "z Cieszyna"

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 2 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2012-06-25 22:13:33 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darmund

Post #2 Ocena: 0

2012-06-25 22:15:10 (12 lat temu)

darmund

Posty: 1147

Mężczyzna

Z nami od: 02-01-2012

Skąd: Dartford

A moze wiecej opanowania i bardziej rzeczowych komentarzy ?
Pewnosc niby 100% ze to oni , ale jeszcze prowadzone sa dalsze wyjasnienia .
Poza tym po coz takie zacietrzewienie ? Czy miotanie obelg , inwektyw i wyszukanych porownan ma na celu dac upust wlasnemu gniewu ?
Sad i wlasciwa kara , wzbudzenie skruchy , wrecz zalu - czy to nie jest lepsze ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2012-06-25 22:15:46 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darmund

Post #4 Ocena: 0

2012-06-25 22:20:12 (12 lat temu)

darmund

Posty: 1147

Mężczyzna

Z nami od: 02-01-2012

Skąd: Dartford

Cytat:

2012-06-25 22:13:33, ned1982 napisał(a):
Strzał ostrzegawczy w tył głowy rozwiązał by szybko takie problemy !



Tak jak ktos napisal wczesniej - mam deja vu . Lata trzydzieste XX wieku , hitlerowskie Niemcy .
Z malym sprostowaniem , nie bylo strzalu w tyl glowy , tylko zastrzyk .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2012-06-25 22:22:28 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darmund

Post #6 Ocena: 0

2012-06-25 22:27:15 (12 lat temu)

darmund

Posty: 1147

Mężczyzna

Z nami od: 02-01-2012

Skąd: Dartford

Cytat:

2012-06-25 22:22:28, nuska napisał(a):
Cytat:

2012-06-25 22:15:46, nuska napisał(a):
Cytat:

2012-06-25 22:13:33, ned1982 napisał(a):
Strzał ostrzegawczy w tył głowy rozwiązał by szybko takie problemy !

Darmund sorki,jak mozna miec cieple uczucia do kogos kto wywozi dziecko 100 km,prawdopodobnie zywe pozostawia zeby skonalo z bólu. Potem lata udaje ze nic sie nie stalo,mataczy,przyciaga obce dziecko na szczepienia.

Ja pierdziele,jak sobie wyobraze ze 2 letni chlopiec,kona z bolu samtnosci to sorry-- osobiscie na suce wykonalabym wyrok i ojca tez profilaktycznie na odstrzal. I prosze mi nie pierdziec ze w ten sposób pokazuje ze niczym sie nie roznie od tych besti. Fakt ,jestem taka sama,Mam rozum,wole,ale nie robie takich rzeczy.
A apropo drugiej biednej napietnowanej. Cholera moja siostra stracila ciaze i od roku nie moze dojsc do siebie. A kobiecie dziecko niby upada,umiera a ta po tygodniu zalicza fryzjera a obecnie bawi sie klubach.Gdyby mi dziecko zmarlo to serce by mi peklo i ostatnia rzecza o ktorej bym myslala jest moj wyglad i machanie dupa na rurze. Zachowanie i jednej i drugiej ewidentnie swiadczy o ich winie,cynizmie i totalnej galarecie zamiast mózgu.


Hm. No trudno sie nie zgodzic :-Y



I uwazasz ze odstrzal to odpowiedni postepek dla cywilizowanych ludzi ? Piszesz o woli i rozumie - to uzywaj ich .
Brak mi cieplych uczuc dla jednych i drugich , ale nie uzurpuje sobie prawa odbierania zycia komukolwiek .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2012-06-25 22:36:27 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darmund

Post #8 Ocena: 0

2012-06-25 22:42:38 (12 lat temu)

darmund

Posty: 1147

Mężczyzna

Z nami od: 02-01-2012

Skąd: Dartford

Cytat:

2012-06-25 22:36:27, nuska napisał(a):
I wlasnie dlatego ten swiat tak wyglada jak wyglada. Ciackanie sie z pedofilami,zabojcami,gwalcicielami,bandytami . Nadmiar wolnosci i chore poczucie sprawiedliwosci robi wiecej krzywdy niz pozytku. Wielu ludzi mysli jak ja ale niepoprawnie politycznie jest wyrazanie takich opinii. W sytuacji 100% pewnosci(podkreslam) powinno sie stosowac biologiczna eksterminacje. Uspic,zakopac i posadzic kwiatki zeby ladnie wygladalo. A tak,wiezienia,psychologowie,pedofil wychodzi gwalci kolejne dziecko,psychopata wychodzi-morduje cala rodzine,sadysta na wolnosci zaczyna od zmasakrowania twarzy bylej zonie. I co? Zadko sie zdarza??Oj nie. Mam wiele wiadomosci na ten temat bo takie mam hobby. I wszystkie te statystyki utwierdzaja mnie w przekonaniu ze niektorzy ludzie rodza sie popaprani ,sa nie do resocjalizacji i powinni by usunięci. Na stale,a karmienie ich do konca zycia jest bez sensu,lepiej te miliardy przeznaczyc na leczenie chorych dzieci.


Trudno z tak zawzietymi osobami sie dyskutuje .
Mam inne pytanie - czy gdybys miala mozlowosc wykonania wyroku smierci na matce tego chlopca osobiscie , zrobilabys to ?
Czy gdybys miala moznosc wprowadzenia do prawa kary smierci dla w/w opisanych ( w Twoim poscie ) czy rowniez zrobilabys to ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2012-06-25 22:48:59 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darmund

Post #10 Ocena: 0

2012-06-25 23:07:55 (12 lat temu)

darmund

Posty: 1147

Mężczyzna

Z nami od: 02-01-2012

Skąd: Dartford

Cytat:

2012-06-25 22:48:59, nuska napisał(a):
Oczywiscie ze tak. Gdybym miala taka wladze to oczywiscie. I nie jestem zawzieta tylko mam wlasne zdanie. Dlaczego sie ciezko dyskutuje. Nie masz argumentow? Tylko bez tych prosze odnosnikow do wiary,litosci i innych pierol - to zostaw dla bojazliwych i bogobojnych.

Stwierdzam z cala stanowczoscia,ze wykonalabym wyrok na takich osobach,bez poczucia winy. Moze drastyczne dla niektorych?? Bardziej boli mnie swiadomosc krzywdy tych niewinnych i bezbronnych niz przejmowanie sie uczuciami socjopatow. BO SOCJOPACI UCZUC NIE MAJA.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>nuska</i> 25-06-2012 22:49 ]




Wydarzenia dotyczace chlopca sledzilem od momentu znalezienia ciala , nigdzie nie zostalo stwierdzone ze zostal wrzucony do stawu zywy , napisalas ze prawdopodobnie - ale zaczynasz juz dopowiadac wiecej niz zostalo urzedowo stwierdzone .
Nie napisalem w zadnym poscie , ani nikt poza mna ze jestes podobna do nich , ale w jednym z Twoich postow pojawia sie ostrzezenie przed takim postawieniem sprawy .
Jezyk ktorego uzywasz jest , delikatnie mowiac ciety .
Powiedz mi gdzie tu jest miejsce na obiektywizm ? W tym ojawia sie Twoja zawzietosc .

Jestem za ukaraniem na podstawie dowodow kara adekwatna do popelnionego czynu , z zastrzezeniem , iz kara smierci nie ma aspektu wychowawczego dla skazanego . Prosciej mowiac , jest czesto zbyt lagodna - poza tym pozostawienie takich ludzi samym sobie w wiezieniu jest droga do nikad . Powinni byc zamknieci w specjalnych osrodkach w ktorych pod nadzorem odpowiedniego wyksztalconego personelu zrozumieliby czego sie dopuscili .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,