MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ręce opadają !!!

 

Postów: 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

camilius

Post #1 Ocena: +1

2018-04-09 19:12:05 (6 lat temu)

camilius

Posty: 646

Mężczyzna

Z nami od: 23-08-2015

Skąd: Nottingham

Kolega z pracy dostał nową SIM-card z Virgin Mobile-taką purpurową z zaleceniem jak najszybszej wymiany na dotychczasową.Wymienił- połączenie jest,kontakty przetransferowane,niby wszystko OK,ale...brak połączenia z internetem mobilnym:-]
Po pracy poprosił mnie abym w jego imieniu zadzwonił do pomocy technicznej operatora.Zadzwoniłem.Połączyłem się z jakąś (chyba) Azjatką,która potwornie kaleczyła język,ale to nie nowina...
Po wielu kombinacjach i po 15 minutach stwierdziła,że telefon nie jest przystosowany do 4G ( Xiaomi Redmi 4X/64GB)*YAHOO*
Rozłączyłem się bo nie mogłem wytrzymać ze śmiechu :-]:-]:-]
Wszedłem na forum tej sieci w swoim telefonie i po minucie znaliśmy przyczynę.Trzeba było zmienić ustawienia APN *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2018-04-09 23:20:17 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Na domowy (stacjonarny) telefon kiedys dzwonili do nas z "oferta" na stacjonarne polaczenia. Maz powiedzial, ze my nie mamy stacjonarnej lini i pani przeprosila, ze jej oferta nas nie dotyczy w takim przypadku... przynajmniej wiecej nie dzwonili na domowy z ofertami. *ROFL*
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2018-05-28 00:09:13 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

A co to sie porobilo z Moja Wyspa? Weszlam na swoj profil zeby zobaczyc jakie mam aktualnie zdjecie avataru bo sie ciagle zmienia - i o dziwo ujrzalam swoj kod pocztowy publicznie ktory do tej pory byl ukryty... To rownie dobrze moge sie przedstawic z nazwiska. Co sie dzieje z tym serwerem?
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #4 Ocena: 0

2018-05-28 04:13:54 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

A "mojej" mapy nie ma...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Kleszcz

Post #5 Ocena: 0

2018-05-28 07:05:46 (6 lat temu)

Kleszcz

Posty: 353

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 14-11-2014

Skąd: ?

Cytat:

2018-05-28 00:09:13, KatyD napisał(a):
A co to sie porobilo z Moja Wyspa? Weszlam na swoj profil zeby zobaczyc jakie mam aktualnie zdjecie avataru bo sie ciagle zmienia - i o dziwo ujrzalam swoj kod pocztowy publicznie ktory do tej pory byl ukryty... To rownie dobrze moge sie przedstawic z nazwiska. Co sie dzieje z tym serwerem?

Od piatku obowiazuje RODO. Mozesz zaskarzyc MW w sadzie.
Ustawa przewiduje maksymalna kare do 20 mln Euro lub 4 procent obrotu firmy.
...a wiec kup sobie glupcze medalik na szyje, i nic ci sie nie stanie, i tramwaj nie zabije...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2018-05-28 09:40:01 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Katyd sprawa zostala zgloszona do informatyka.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2018-05-28 10:13:48 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Dziekuje, Efcia.
Ja wczoraj z powrotem nadpisalam "Polska poludniowa" oraz "Anglia poludniowa" ale kod pocztowy na wszelki wypadek zmienilam sobie tutaj na ukrytej czesci profilu na jakis nieprawdziwy kod w poludniowym Londynie zeby juz nigdy mi sie to nie powtorzylo. Nie wiem czy to ma zwiazek z faktem ze wczoraj na profilu zmienialam swoja strone na adres Twitter, czy wtedy nastapily jakies zmiany, trzeba uwazac. A pisze ponownie bo widze ze ludzie zagladaja sprawdzic. Duzo osob mnie odwiedzilo od wczoraj. :D
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #8 Ocena: 0

2018-05-28 10:16:49 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Może masz tyle odwiedzin od wczoraj bo masz śliczna profilówke ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #9 Ocena: 0

2018-05-28 11:45:37 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Zaraz po twoim wpisie byłem Cię odwiedzić aby zobaczyć o czym piszesz ale nie dopatrzyłem się nic nadzwyczajnego.
Myślę sobie, może jakieś fotki z jakiejś "balangi bubga bunga" a tu nic a nic :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2018-05-28 12:54:32 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-05-28 10:16:49, Wielim napisał(a):
Może masz tyle odwiedzin od wczoraj bo masz śliczna profilówke ;)


Wielim, zdjecie przerobione na aplikacji FaceApp w wersji tzw "hollywood" :D Tez sobie przerob :-]

Ale dziekuje ze ladnie bym wygladala gdybym tak wygladala. :)

Pozdrawiam!
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,