MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Psychologia w UK?

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Takamine

Post #1 Ocena: 0

2018-03-28 13:40:47 (6 lat temu)

Takamine

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 28-03-2018

Skąd: Maidstone

Witam wszystkich,
Ostatnio mam wiele wątpliwości związanych z moją dotychczasową pracą i zastanawiam się nad jej zmianą.
Od zawsze marzyła mi się psychologia, psychologia kliniczna lub sądowa. Przed przyjazdem do UK aplikowałam na parę uniwersytetów w PL, lecz się nie dostałam.
Do sedna sprawy, zastanawiam się nad kilkoma rozwiązaniami, które umożliwiłyby mi pracę w wymarzonym zawodzie.
Studia online w Polsce, nie wiem tylko czy polski dyplom psychologa daje mi duże pole do znalezienia pracy w UK,i czy takie studia są w ogóle warte robienia, rozpoczęcie studiów na uniwersytecie w UK, lub rozpoczęcie od kursów dostępnych dla dorosłych w UK, i próbowanie od tej strony. Zastanawia mnie jak to wygląda, czy ktoś z Was miał ten sam problem.
Jest mi zwyczajnie ciężko zacząć.
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi,
pozdrawiam, S.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jeremyfisher

Post #2 Ocena: 0

2018-03-28 14:01:37 (6 lat temu)

jeremyfisher

Posty: 14

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2018

Skąd: Birmingham

Pamietaj, ze w Polsce nie istnieje w pelni zdalny system studiowania, wiec raz na jakis czas na zjezdzie trzeba sie pojawic, czasem 1-2 razy na semester, a czasem conajmniej 1 w miesiacu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Takamine

Post #3 Ocena: 0

2018-03-28 14:43:21 (6 lat temu)

Takamine

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 28-03-2018

Skąd: Maidstone

Na jednej ze stron, która oferuje studia online są podane terminy zjazdów i jest to mniej więcej 4 zjazdy rocznie. Czyli z tym nie ma problemu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #4 Ocena: 0

2018-03-28 15:32:42 (6 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Studia online w Polsce są gówno warte, wartość takiej wiedzy jest zerowa a takim dyplomem w UK możesz się podetrzeć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2018-03-28 15:58:25 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak masz zamiar pracowac i mieszkac w UK, to lepszym rozwiazaniem beda studia tutaj na miejscu, tzn w UK. To nie tylko kwestia szacunku dla dyplomu, bo wielu Polakow pracuje w dziedzinie w jakiej zdobyli kwalifikacje w Polsce, ale bardziej kwestia obycia sie z profesjonalnym jezykiem.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,