MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kwartalne wyróżnienie forumowicza

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 45 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 43 | 44 | 45 ] - Skocz do strony

Str 4 z 45

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kanonier30

Post #1 Ocena: 0

2018-01-03 12:39:36 (6 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Moje glosy, bez wzgledu na fakt, ze czesto mamy odmienne poglady:

Katy D - za wpisy "z charakterem" okreslajace Jej szczegolna osobowosc I inteligencje;

Jurny Jurek - za merytoryczne wpisy, znaczna wiedze, konsekwentne wyrazanie swoich pogladow. Posty, ktore czyta sie z przyjemnoscia;

Efka33 - za dzialanosc charytatywna, wprowadzanie na forum atmosfery zrozumienia I otwartosci unikanie angazowania sie w dorazne spory forumowiczow,

zuczek22... - za publikowanie tresci, do ktorych nie jest latwo dotrzec w dobie wszechobecnej poprawnosci politycznej;

stanislawski - moim zdaniem niedoceniony uzytkownik, jeden z niewielu forumowiczow przyjmujacych poglady innych, zdolny do kompromisow - co na publicznych forach nie jest codziennoscia;

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2018-01-03 13:29:21 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-03 12:39:36, Kanonier30 napisał(a):
bez wzgledu na fakt, ze czesto mamy odmienne poglady:



stanislawski - moim zdaniem niedoceniony uzytkownik, jeden z niewielu forumowiczow przyjmujacych poglady innych, zdolny do kompromisow - co na publicznych forach nie jest codziennoscia;



Moje drugie wyróżnienie również dla Stanisławskiego niedocenionego użytkownika :-8 za umiejętność dyskusji na różne tematy .Za wiedzę i dbałość o czystość języka polskiego.Za czynny wkład w forum i choć tez mamy odmienne poglądy, z duza przyjemnością czyta sie posty oznaczające sie klarownością i przemyślanymi poglądami .
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2018-01-03 16:10:33 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-03 12:13:20, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Cytat:

2018-01-02 15:18:09, KatyD napisał(a):
Piaty glos na Ludzik choc mnie kiedys troche tepil w moim innym wcieleniu, za rzeczowosc I cietosc ripost.

O ile się nie mylę Ludzik usunął konto wiec w to miejsce mozesz wyróżnić inna osobę


Dziekuje Efka:) Ja jak zwykle nie na czasie najwyrazniej.

A wiec zaglosuje na osobe ktora regularnie tu zaglada ze swoimi glosami jak Sw Mikolaj z workiem prezentow dla forum. Ktos cierpliwie i delikatnie wspierajacy innych uzytkownikow Mojej Wyspy. Moj ostatni glos na uzytkownika Jolantina. *FLOWER*0+)
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2018-01-04 20:53:08 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Moje trzecie wyróżnienie dla Adacymru za dużą wiedzę, dzielenie się wieloma przydatnymi informacjami na forum. Za wsparcie wielu akcji charytatywnych na forum poprzez wiele przydatnych info na priv . Taki czasem z Ady cichy Anioł, który wspiera gdy nikt tego nie widzi. Rzeczowe, konkretne odpowiedzi. Asertywność, której po cichu zazdroszczę. Wyrażanie i bronienie swoich poglądów, bez umizgiwania się innym i bez względu na to czy komuś będą się one podobać czy nie
...się rozpisałam :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

espe-7

Post #5 Ocena: 0

2018-01-05 21:24:03 (6 lat temu)

espe-7

Posty: 2421

Kobieta

Z nami od: 04-06-2010

Skąd: Londyn

Adacymru za staranie się w byciu obiektywnym moderatorem, za rzeczowe porady i użyteczne podpowiedzi.
"Lovers of air travel find it exhilarating to hang poised between the illusion of immortality and the fact of death." Alexander Chase

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #6 Ocena: 0

2018-01-06 10:59:19 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

osobiscie zmienilbym jeszcze troche zasady np wykluczylbym mozliwosc glosowania na osobe ktora wygrala poprzednio przez minimum 6miesiecy spoko spoko nie ma za co : P wiadomo jest tu kilka postaci ktore moglyby wygrywac w kolko a tego bym sobie nie zyczyl bo nie wydaje mi sie zebym byl jedna z nich; )

nr 1 forumowa skarbnica wiedzy kobieta leasing kobieta sky is the limit nasza wspalania pani moderator ktora zawsze trzyma nerwy na wodzy richmond

nr2 kanonier jego wpisy czyta sie rownie przyjemnie jak artykuly prasowe ciekawe analizy wprowadzanie nowych tematow na forum przyjemny sposob bycia ogolnie taki ala gentelmen niedoscigniony wzor zachowan na forum no to by chyba bylo na tyle ode mnie-jednym slowem dostales wlasnie sub-a
: P
nr3 katyD fajna dziewczyna ogolnie sprawia wrazenie bardzo zyczliwej osoby ktora chetnie pomoze oby bylo wiecej takich osob nie tylko na forum ale i w zyciu codziennym to tak w skrocie

nr4 chyba jeszcze nikt o tym uzytkowniku nie wspomnial a wydaje mi sie ze warto krak mega neutralny gosc chetnie dzielacy sie wiedza bardzo na plus

nr5 andypolo rowniez pozytywna postac tego forum neutralna a to cenie - w szczegolnosci za poswiecony czas w opisaniu swoich wakacji dzieki czemu w tym roku wdoopialem musake popjajac mythosem w pieknym miejscu o ktorym nie mialbym pojecia gdyby nie on

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2018-01-06 12:48:57 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja tez dorzuce swoje glosy:

Karjo - za chec dzielenia sie wiedza o zwierzakach i pomocy w ludzkich problemach, niezaleznie od ilosci zadanych pytan

Radzik77 - za swoj wklad w pomoc dla osob z cukrzyca, porady kulinarne i za jego bardzo kulturalne i cierpliwe zawsze wypowiedzi i rady

Turefu - Nie mozna nie podkreslic zaangazowania tej uzytkowniczki w zycie forum i za solidne, zyciowe i faktyczna pomoc innym.

niebieskieucho - osoba o duzej wiedzy i jeszcze wiekszym zapale dzielenia sie ta wiedza z innymi, pomimo nieustannej krytyki.

Richmond - last but not least, za energie na forum, niezaleznie od lokalizacji, za ciekawe relacje z wyjazdow, czy zycia codziennego, za zawsze stoickie nastawienie i bezcenne porady w tematach na forum. Taki MW omnibus.



PS Zakaz glosowania na osoby ktore byly wyroznione wczesniej wydaje sie niesc odwrotne do zamierzonego celu, i "lista osob na ktore nie glosujemy" wydaje sie miec negatywne konotacje. Zasady czy kryteria sa znane, trudno powiedziec, ze czyjes powiecenie na forum w pierwszym kwartale jest doceniane, ale w drugim juz musi byc pominiete. Kazdy ma mozliwosc przyczynienia sie do tego, zeby to forum bylo plne zycia, zeby bylo pomocne, bylo rozrywka dla wszystkich i przyjazne rowniez. Jak ktos przyczynia sie do tego, zeby te kryteria zostaly spelnione, to napewno na wyroznienie sie zalapie (a moze trzeba rozszerzyc pule wyroznionych w nastepnym kwartale? podpowiedzi napewno mile widziane).



Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #8 Ocena: 0

2018-01-06 14:44:11 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

faktycznie min 6miesiecy to przesada 3m bylyby akurat tak sobie teraz mysle

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2018-01-06 21:39:58 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Andypolo za pozytywną energię na forum. Poczucie humoru. dystans do własnej osoby i pomoc przy szukaniu przydatnych informacji w ramach organizowanych akcji charytatywnych.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Theraphosa_blon

Post #10 Ocena: 0

2018-01-07 14:18:44 (6 lat temu)

Theraphosa_blondi

Posty: n/a

Konto usunięte

Ze mnie taki trochę "półgwizdkowy" forumowicz, nie wszystko czytam, za często nie bywam i na wstępie przepraszam wszystkich tych, których swoją oceną nie wyróżniłem a wyróżnić powinienem.

A więc:
1. EFKAKONEFKA33 - Żyć i nie wiedzieć, po co lecą żurawie, po co rodzą się dzieci, po co gwiazdy na niebie... Albo trzeba wiedzieć, po co się żyje, albo wszystko to fraszka, funta kłaków niewarte. Ano wie, wie... I za duszę romantyczną - te pędzle i płótna...
2. Jurny Jurek - uuuuu polityczny Lennox Lewis (nie, nie o kolor skóry tu biega). Chiński ideogram konfliktu to dwie kobiety pod jednym dachem...co oni tam wiedzą ?!! Jurnego najwyraźniej w akcji nie widzieli, a pisząc po prawdzie a nie po upodobaniu, mieszanką Wedlowską sarkazmu i ironii potrafi znokautować człowieka.
3. Kanonier30 - Sztuka pisania jest sztuką skracania, a zwięzłość jest siostrą talentu. Ma chłopak lekkie pióro, zazdroszczę.
4. niebieskieucho - Coś, czego w teleexpresie nie powiedzą, ani w przekroju nie napiszą, niebieski wytropi. Czy zawsze z prądem?? Może i nie, ale na pewno poszerza paletę forumowych barw.
5. Wielim - Choć trunków nie pijam, to z Wielimem chętnie wybrałbym się na małego staropramena, choćby nawet poruszyć temat rzezi Wołyńskiej, który również mnie interesuje. Pominąć nie mogę tematu taksówki, naprawdę podziwiam, tylko jak wytrzymasz wśród tych rowerzystów ?:-)

Podziękowania:
Richmond, Zuczek2246, Cris82, Kajro, stanislawski, KatyD, Neuron, krak, Turefu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 45 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 43 | 44 | 45 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,