MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kwartalne wyróżnienie forumowicza

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 25 z 45 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 24 | 25 | 26 ... 43 | 44 | 45 ] - Skocz do strony

Str 25 z 45

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Jurny_Jurek

Post #1 Ocena: 0

2020-06-30 11:05:32 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

To może ja zagłosuję skoro w prezydenckich nie głosuję:

SweetLiar - za aktywność i merytoryczne komentarze w tematach wrażliwych czyli polityka/światopogląd.

stanislawski - za merytoryczna mimo różnic w niektòrych kwestiach dyskusję o zamieszkach w usa i wszędobylskim rasiźmie.

cris82 - bo mimo, że mu Leicester zamykają on sie nie poddaje i walczy ostro na MW.

Innych, których pominąłem przepraszam ale rzadko zaglądam w inne tematy i stąd moje nominacje mogą wydawać się wybiórczo stronnicze i na pewno są tacy, co również na nominacje zasługują.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2020-06-30 14:37:27 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Galadier i Jurny Jurek za wypowiedzi w wątku o zamieszkach

Jolantina za ciekawy wątek o ziołach

Dominkana36 za sensowne, rzeczowe wypowiedzi w wielu tematach.

Na dziś to tyle moich wyróżnień.

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #3 Ocena: 0

2020-06-30 15:14:44 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14710

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Jurny Jurek- critical thinking i akademickie podejcie do wielu zagadnien. Taki Don Kichot troche. Umiejstnosc czytania miedzy wierszami. blyskotliwy umysl, “ sharp” dobrze sie czyta, zreszta teksty tez wzorowo zlozone. Mgr socjologii by lepiej pewnych kwestii nie zrozumial/ opisal:8; )

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 30-06-2020 15:16 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #4 Ocena: 0

2020-06-30 16:47:32 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Agador za zdjecia i odwage zaistnienia w 'tworczym' watku, czekamy na cd.

Jolantina, za watek ziolowy.

Dominikana36, za ciekawe dyskusje, zdrowy rozsadek.

Gal, za gliniaki, za pieknoducha.

JurnyJurek, Stanislawski - wypowiedzi w chyba najbardziej emocjonalnych watkach forum.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #5 Ocena: 0

2020-06-30 18:51:42 (4 lata temu)

dominikana36

Posty: 3055

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

O Matko, ja tu pierwszy raz zajrzalam a mnie nawet wyrozniaja :). Pieknie dziekuje.

No to teraz ja: mase osob zasluguje na wyroznienia za rozne watki ale teraz imiennie wyroznienie dla Wielim- za wytrwalosc, cierpliwosc i optymizm, bo mase czasu, wysilku i pieniedzy wlozyl zeby zrealizowac swoj bardzo ciekawy pomysl na zycie a teraz ma przerabane w tej beznadziejnej sytuacji.
Takze brawo Wielim.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #6 Ocena: 0

2020-07-01 02:34:02 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Ja chciałabym wyróżnić użytkowników Cris82, ChrisCov, Wielim, Stanisławski, za aktywność na forum i wytrwałość w wyrażaniu poglądów, które bywają ”rozbieżne” z opinią większości społeczeństwa, jak to ktoś zgrabnie określił. Ponadto Jurny_Jurek za to samo co powyżej plus temat.

Wiem, że nie można wyróżniać nieobecnych, ale chciałabym chociaż zwrócić naszą uwagę samym wspomnieniem, że ktoś jest nieobecny. Otóż nieobecność niektórych użytkowników jgotum est wielce niedoceniona, ale dzięki niej udzielanie się w wątkach politycznych jest dużo przyjemniejsze, pozbawione jałowych kłótni i trollowania, tak jak i samo czytanie tych wątków dla osób, które nie chcą się tam udzielać, ale zwyczajnie poczytać temat. Życzę takiego stanu rzeczy nam wszystkim jak najdłużej *THUMBS UP*

[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 01-07-2020 03:00 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2020-07-01 09:21:05 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Moje dwa dodatkowe wyróżnienia idą do Daavid i Chris Cov za czynny udział w dyskusjach na forum, za aktywność i dzielenie się spostrzeżeniami na temat otaczającej nas rzeczywistości.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jolantina

Post #8 Ocena: 0

2020-07-03 08:31:27 (4 lata temu)

jolantina

Posty: 3819

Kobieta

Z nami od: 17-11-2008

Skąd: Hogwart

Moje wyróżnienia idą do:
Efka - szczucie nas swoimi arcydziełami kuchennymi i artystycznymi
Richmond - klasa, wiedza, porady
Galadriel - wiedza i stosunek do swiata
Jurny - bycie wojownikiem oo brak klapek na oczach
Pannazmokraglowa - za porady i elastyczny umysl
Zlota - naturalnosc i zdrowe podejscie do zycia
Sweeet - aktywnosc w tematach politycznych
Fugazi - fotki z zycia i fachowosc
Misia - dobre serducho
dominika36 - fajne pisanie milo sie czyta madre wypowiedzi
wiele osob zasluguje na wyroznienia, mialam spory dylemat kogo wybrac, moze zniesienie imitu osob droga moderacja przemysli :)?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #9 Ocena: +1

2020-07-03 18:11:40 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

ChrisCov - mimo różnicy zdań na niektóre tematy polityczne dyskusja jest wrecz wyborna i z łatwościa akceptuję swoje niedociągnięcia czy błedne wnioski/analizy. Można być przeciw Dudzie i pisowi ale zachować normalność w dyskusji. Prosimy czesciej Krzysztofie z Coventry a nie tylko jak wybory czy brexity. 👏👌
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2020-07-06 09:49:02 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Pozwolę sobie podbić temat :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 25 z 45 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 24 | 25 | 26 ... 43 | 44 | 45 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,