MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kwartalne wyróżnienie forumowicza

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 12 z 45 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 11 | 12 | 13 ... 43 | 44 | 45 ] - Skocz do strony

Str 12 z 45

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

karjo1

Post #1 Ocena: 0

2018-10-05 17:23:45 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Zygmunt_Merytoryczny, za odmiane polskiego Ketlinga w Szkocji.

Ewa, za spokoj, cierpliwosc i pogode ducha.

Dyziowpodrozy, za smakowite opisy wypraw.

4ary, za zaciecie rowerowe i nienachalny lobbing dwoch kolek.

Richmond, za precyzje, merytoryczne i sile spokoju.

Severance, za ciekawe opinie (brexitowe i nie tylko).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

RemigiuszC

Post #2 Ocena: 0

2018-10-05 20:27:05 (6 lat temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak


Z mojej strony chciałem wyróżnić:

EFKAKONEFKA33 - za zaangażowanie w wiele akcji, w których pomaga innym. Miałem też okazję trochę wspomóc Ewę przy poszukiwaniach skutera dla Sebastiana i wiem, ile czasu ją to kosztowało i podziwiam jej stalowe nerwy.

Andypolo - pomoc przy akcjach, które organizuje EFKAKONEFKA33

4ary - za ogromną pomoc dla mnie, jak i zaangażowanie w C2C, oraz za słowa: "Co do nagrody to dziekuję Mojej Wyspie za tą okrągłą sumkę. Jako, że życia mojego ta kwota nie zmieni to chciałbym przekazać 50GBP na akcję dla Remigiusza, 30GBP na zbliżajácą się akcję świąteczną Konefki a 20GBP zostawię sobie na jutrzejszy wieczorny finał siatkówki".

Mam nadzieję, że kiedy moje zdrowotne "przygody" się zakończą - będę mógł tak samo zrobić i pomóc komuś potrzebującemu.

MrAquario - organizacja i udział w C2C. Wiem, ile czasu i pracy zajęło całe to zamieszanie. No i wysiłku przy podjazdach.


Szacunek także dla reszty ekipy z C2C. Chyba nie mają kont na MW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2018-10-07 18:42:26 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-10-05 17:23:45, karjo1 napisał(a):
Zygmunt_Merytoryczny, za odmiane polskiego Ketlinga w Szkocji.



Zygmunt Merytoryczny za temat Szkocja jako niepodległe panstwo i za bycie jak go ładnie Karjo nazwała polskim Ketlingiem.

Adacymru za wiele pożytecznych rad w wielu forumowych tematach.

Zosiasamosia za umiejętność wyrażania swoich poglądów na forum i obronę własnego zdania.


Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

minicab

Post #4 Ocena: 0

2018-10-08 14:20:38 (6 lat temu)

minicab

Posty: 1509

Mężczyzna

Z nami od: 08-05-2009

Skąd: U.K.

EFKAKONEFKA33 - za organizacje zbiorek charytatywnych, organizacje konkursow, bycie sprawiedliwym adminitratorem tego forum oraz za osobowosc

RICHMOND - za dzielenie sie swoja wiedza oraz za pomoc w wielu kwestiach finansowo-prawnych

[ Ostatnio edytowany przez: minicab 08-10-2018 14:21 ]

"One day you'll leave this world behind So live a life you will remember."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Marta2509

Post #5 Ocena: 0

2018-10-08 15:30:47 (6 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

Richmond- ze zawsze mozna liczyc na jej pomoc w wielu sprawach, zna odpowiedz na kazde pytanie :-]

Efka za wielkie serce, pomoc innym i zbiorki charytatywne. Za piekne torty, ciasta i potrawy. Az chce sie piec i gotowac jak sie widzi takie zdjecia! (tylko trzeba umiec :-])

Maria13 za ogromne serce dla kudlatych przyjaciol





Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #6 Ocena: 0

2018-10-09 10:28:28 (6 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

MrAquario za zorganizowanie zbiórki na operację oczu brata połączoną wycieczką C2C.
4ary za opisy swoich wycieczek rowerowych, udział w powyższej wycieczce C2C jak i za słowa "Co do nagrody to dziekuję Mojej Wyspie za tą okrągłą sumkę. Jako, że życia mojego ta kwota nie zmieni to chciałbym przekazać 50GBP na akcję dla Remigiusza, 30GBP na zbliżajácą się akcję świąteczną Konefki a 20GBP zostawię sobie na jutrzejszy wieczorny finał siatkówki", które z pewnością przejdą do historii.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jolantina

Post #7 Ocena: 0

2018-10-11 12:56:34 (6 lat temu)

jolantina

Posty: 3819

Kobieta

Z nami od: 17-11-2008

Skąd: Hogwart

dyziowpodrozy za swietne podroze ;) i ich opisy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2018-10-11 17:33:03 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

dyziowpodrozy i 4ary - za relacje pisane i filmowe z podrozy, ciekawie poczytac i zobaczyc miejsca, ktore byc moze bedzie, albo i nie bedzie nam dane odwiedzic.

Zygmunt Merytoryczny- za relacje ze Szkocji

Niebieskie ucho - za niepokorne analizowanie "nowinek" i ostrzezenia o tym co niby zdrowe a moze zdrowe wcale nie jest

Fugazi - pozytywne podejscie do zycia i ciekawe zdjecia

radzik77 - za rzeczowe porady zawsze podane w spokojnym tonie, nawet jak jest to setne pytanie

Twinkle - za aktywnosc w konkursach i pomysly

Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2018-10-12 16:32:19 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja dodam jeszcze dwie osoby, które wspomniała Ada

Radzik77 za wiele rad, zawsze pisanych w wywazonym tonie.

Twinkle, jak wyżej za czynny, kreatywny udział we wszystkich konkursach.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Twinkle

Post #10 Ocena: 0

2018-10-12 16:56:42 (6 lat temu)

Twinkle

Posty: 1021

Kobieta

Z nami od: 18-12-2011

Skąd: Somerset

Nie zawsze udaje mi sie czytac wszystkei watki,ale staram sie zagladac regularnie,postanawiam wyroznic:

4 ary za opisy swoich wycieczek rowerowych,ale rowniez jego slowa wywarly na mnie duze wrazenie..."Co do nagrody to dziekuję Mojej Wyspie za tą okrągłą sumkę. Jako, że życia mojego ta kwota nie zmieni to chciałbym przekazać 50GBP na akcję dla Remigiusza, 30GBP na zbliżajácą się akcję świąteczną Konefki a 20GBP zostawię sobie na jutrzejszy wieczorny finał siatkówki", które z pewnością przejdą do historii.

Efkakoneffka33-tu chyba nie trzeba sie zbytnio rozpisywac,od wielu lat prowadzi bardzo wiele akcji,zawsze zakonczonych sukcesem,a to co robi dla dzieci,mam na mysli pomoc dla marzycielksich dzieciakow to juz po prostu kosmos,ja kocham wszystkei dzieci,a a chore i niepelnosprawne w szczegolnosci i wszelkie akcje prowadzone przez Ewe sa wspaniale.Ewa to osoba ,ktora zyje dla innych,jest niesmowicie pomocna,scala cala spolecznosc na MW,co mi sie ogromnie podoba,z nikim nie wchodzi w konflikt,pilnuje regulaminow,Nie znam jej osobiscie ale jest to jedna z kilku osob na MW,ktore mam wrazenie ze znam od lat.A jestem na forum prawie 10 lat chyba,wczesniej pod innym nickiem.

Jak juz kiedys pisalam sa tu rowniez dwie super kobietki,ktore maja duza wiedze z wielu dzidzin,zawsze sluza pomoca,kiedykolwiek mialam jakies pytanie prawne lub dotyczace mortgage itd...zawsze otrzymalam pomoc.Wiem rowniez od znajomem ze wielokrotnie korzystala z ich porad,mowa oczywiscie o Adacymru i Richmond

Jezeli jeszcze przypomni sie ktos to z pewnoscia dopisze:-)
lake...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 12 z 45 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 11 | 12 | 13 ... 43 | 44 | 45 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,