MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kwartalne wyróżnienie forumowicza

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 45 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 43 | 44 | 45 ] - Skocz do strony

Postów: 440

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: +1

2017-10-01 18:44:34 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Kwartalne wyróżnienie forumowicza

Na forum jest sporo osób bez których Moja Wyspa nie byłaby taka sama. Niektóre osoby wspierają innych cennymi wskazówkami. Inni są mistrzami ciętych ripost. Są tacy, których wypowiedzi czyta się z zainteresowaniem. Inni bez względu na emocje towarzyszące dyskusji zawsze potrafią prowadzić rozmowę elegancko i ze stoickim spokojem odpierać ataki troli. Są i tacy, którzy poprawiają humor lub mają pozytywną energię. Jeszcze inni wnoszą koloryt na Moją Wyspę. Znacie ich na pewno z codziennych wypowiedzi na forum. Ciężko wyróżnić ich za jedną konkretną wypowiedź czy jeden temat.

Raz na trzy miesiące będziemy wyróżniać jedną osobę za całokształt wkładu w forumowe życie.


Zasady kwartalnego wyróżnienia

Wpisujecie nick osoby, którą wyróżniacie za całokształt. Obok nicka wyróżnionej osoby zamieszczacie uzasadnienie za co wyróżniliście tę konkretna osobę. Przy uzasadnieniu prosimy o kilka zdań a nie sam nick i dopisek : za porady, za pomoc itp. Wyróżnić można dowolnego użytkownika za ostatni kwartał ( zakładając że nie ma zablokowanego konta ). Wyróżnienie obejmuje postawy w kwartale 1.07 - 30.09


Po edycji. Mała zmiana
Jedna osoba może oddać głos na 10 różnych osób. Glosowanie będzie trwało do 15.10. Nie można glosować na samego siebie. Wyróżnienie powinno być za postawy zgodne z regulaminem forum ( Regulamin )



Dla wyróżnionego forumowicza za całokształt przewidujemy voucher £ 25.

Sponsorem voucherów jest firma Paczki do Polski

Właściciel portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z powyższym regulaminem.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2017-10-02 11:11:09 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Chciałabym wyróżnić Richmond za nieustający zapal do udzielania porad, za stoicki spokój w odpowiadaniu na te same pytania i za wyrozumiałość dla użytkowników. Za ciekawe opowiadania o wakacjach i zapierające dech w piersiach zdjęcia.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2017-10-03 19:12:58 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Moje pierwsze wyroznienie idzie do uzytkownika tomaszzet za ciekawe watki z roznych dziedzin, podpowiedzi i czynny udzial w zyciu forum.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #4 Ocena: 0

2017-10-03 20:54:29 (7 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Moje wyróżnienie również dla tomaszzet za ww plus osobisty sentyment;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #5 Ocena: 0

2017-10-03 21:24:22 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Moje wyróżnienie dla EwkiKonefki za całokształt niesienia pomocy innym . Za poświęcenie swojego czasu by zebrać datki od forumowiczów , zorganizować prezent , pomoc , wycieczkę do Anglii i inne takie podobne rzeczy dzięki którym uśmiech wraca na twarze tych często chorych albo biednych dzieci. Za to ze potrafi wszystko zorganizować tak by wszystko było zapięte na ostatni guzik . Oby więcej takich ludzi na świecie - BRAWO

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #6 Ocena: 0

2017-10-04 13:22:24 (7 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Ja chciałbym wyróżnić:

Konefkę za wątki charytatywne, i organizacje pomocy, za wątek na rowerach i o niebieskim, za organizację konkursów na forum.

Richmond za pomoc w sprawach finansowych, za wątek o ofertach samochodów leasingowych, za opis wakacji samochdem po Alpach.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2017-10-05 11:52:46 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Moje drugie kwartalne wyróżnienie idzie do Radzik77 za umiejętność dyplomatycznego przekazywania swoich poglądów bez względu na sytuacje. Za opanowanie, spokój i eleganckie dzielenie się swoimi przemyśleniami na trudne czasem tematy.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

4ary

Post #8 Ocena: 0

2017-10-08 19:05:52 (7 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

Tomaszzet za zdjęcia ( np jesienny konkurs ) . Kilka wątków, które czytałem z ciekawością ( np wątek Genealogia ). Za cenne wskazówki i za aktywną postawę w forumowym życiu.
To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jolantina

Post #9 Ocena: 0

2017-10-09 21:39:32 (7 lat temu)

jolantina

Posty: 3819

Kobieta

Z nami od: 17-11-2008

Skąd: Hogwart

Skoro nie mogę wyróżnić siebie, to jakoś przeboleję:-] i wyróżnienie z mojej strony należy się, co prawda, moim skromnym zdaniem więcej, niż 5 osobom, no ale zasady to zasady.

Mało oryginalnie, ale więcej niż oczywiście chciałabym wyróżnić Richmond. Za cierpliwość, merytorykę, chęć pomagania, niezwykłą umiejętność dzielenia się wiedzą w sposób nie urągający pytającym.

Następnie chciałabym wyróżnić nightfury, za rzetelne, dobitne powiedziałabym odpowiedzi na pytania.

Ponieważ lubię ludzi idących pod prąd, wyróżniam zuczek2246 i niebieskie ucho za niezmordowane i bezkompromisowe poszerzanie naszych horyzontów, mimo bycia traktowanym prze niektórych hmm mówiąc łagodnie z przymrużeniem oka.

Wielim, zarówno za wytrwałość w dążeniu do celu, jak i
klarowność wypowiedzi.
Jeste jeszcze kilka osób, dla których to zaglądam, no ale 5 to 5, a nie 15 czy 20...:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2017-10-10 11:15:47 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Przypominam że do niedzieli trwa glosowanie za całokształt :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 45 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 43 | 44 | 45 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,