MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

WYROZNIONY FORUMOWICZ

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 44 z 58 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 43 | 44 | 45 ... 56 | 57 | 58 ] - Skocz do strony

Str 44 z 58

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

cris82

Post #1 Ocena: 0

2018-04-14 15:01:21 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

ale w kolejnych postach nie widac zeby sie ktokolwiek skarzyl ze jest obrazany moze dlatego ze nie odnosilo sie to do nikogo wprost i bylo bez wiekszego znaczenia?

wklejcie to prosze traktuje sprawe powaznie bo nie chcialbym zeby nas tu cenzurowano z byle powodu : P

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Severance_

Post #2 Ocena: 0

2018-04-14 15:17:54 (6 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-04-14 15:01:21, cris82 napisał(a):
ale w kolejnych postach nie widac zeby sie ktokolwiek skarzyl ze jest obrazany moze dlatego ze nie odnosilo sie to do nikogo wprost i bylo bez wiekszego znaczenia?




Gdyby zostawiono moje posty to bym sie "nie skarzyla" i gdyby je zostawiono, to moze wspomniany uzytkownik nie pozwoliby sobie na wiecej, a zwlaszcza na "atak" personalny. Nie mam zamiaru tu wiecej dyskutowac, wiem co przeczytalam i nie musze sie tlumaczyc. Dobrze by bylo aby w przyszlosci Moderacja dziala na zasadzie: "Usuwamy wszystko, albo nie usuwamy nic! " i w razie usuniecia fragmentow dyskusji milo by by bylo gdyby moderator sie "podpisal". Usunieto post @Stanislawskiego, moj, @Karjo i nawet fragment mojej wypowiedzi ktora zacytowal ktos inny- ktos sie naprawde postaral.





[ Ostatnio edytowany przez: Severance_ 14-04-2018 15:41 ]

Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Kleszcz

Post #3 Ocena: 0

2018-04-14 15:48:50 (6 lat temu)

Kleszcz

Posty: 353

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 14-11-2014

Skąd: ?

Cytat:

2018-04-14 15:17:54, Severance_ napisał(a):
Cytat:

2018-04-14 15:01:21, cris82 napisał(a):
ale w kolejnych postach nie widac zeby sie ktokolwiek skarzyl ze jest obrazany moze dlatego ze nie odnosilo sie to do nikogo wprost i bylo bez wiekszego znaczenia?




Gdyby zostawiono moje posty to bym sie "nie skarzyla" i gdyby je zostawiono, to moze wspomniany uzytkownik nie pozwoliby sobie na wiecej, a zwlaszcza na "atak" personalny. Nie mam zamiaru tu wiecej dyskutowac, wiem co przeczytalam i nie musze sie tlumaczyc. Dobrze by bylo aby w przyszlosci Moderacja dziala na zasadzie: "Usuwamy wszystko, albo nie usuwamy nic! " i w razie usuniecia fragmentow dyskusji milo by by bylo gdyby moderator sie "podpisal". Usunieto post @Stanislawskiego, moj, @Karjo i nawet fragment mojej wypowiedzi ktora zacytowal ktos inny- ktos sie naprawde postaral.





[ Ostatnio edytowany przez: <i>Severance_</i> 14-04-2018 15:41 ]



To ze pani moderatorka niepodpisala to zadna nowosc, ale ze post karjo polecial to jestem w szoku.
Chyba adel miala gorszy dzien.
:-]
...a wiec kup sobie glupcze medalik na szyje, i nic ci sie nie stanie, i tramwaj nie zabije...

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Post #4 Ocena: 0

2018-04-14 17:23:47 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Od kilku dni sie zbieram zeby zaglosowac na Severance za niedawna aktywnosc. Oprocz np oczywistego wkladu w watek o zrzucaniu kilogramow, przytocze chocby inny watek zatytuowany "Jury service PROSZE O POMOC" :) Dowiedzialam sie czegos nowego dla mnie, o mozliwosci rezygnacji.

http://www.mojawyspa.co.uk/forum/42/38511/Jury-service-PROSZE-O-POMOC

Mam nadzieje ze wystarczy w ten sposob powyzej zalinkowac do watku. Nie radze sobie nigdy na MW przez telefon...

[ Ostatnio edytowany przez: KatyD 14-04-2018 18:05 ]

Opinia moderatora: Katyd dołącz proszę link do wyróżnienia dla Severance. Konefka

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Przesmaczny

Post #5 Ocena: 0

2018-04-14 18:00:55 (6 lat temu)

Przesmaczny

Posty: n/a

Konto usunięte

Właśnie odczytałem pw o tym iż moje głosy nie zostają zaliczone. Poproszę wobec tego o skasowanie mojego postu. Jak dla mnie to totalna bzdura. Pobawilem się ale jak widać nie po myśli i słusznej linii 'naszej władzy.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2018-04-15 20:23:34 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Littleflower - 5
Karjo - 3
Efka- 3
Zosiasamosia - 3
Severance- 3
Narwaniec - 3
Turefu- 2
Fugazi - 2
Nihtfury-2
Adacymru- 2
Capricorn - 2
darkodarko 1
Espe-7 - 1
Tomaszet - 1
Gosian - 1
Melanija - 1
Niebieskieucho -1
Amigaver - 1
Richmond - 1
Cyp3k - 1
4ary - 1
Lenka - 1


Gratulacje Littleflower*FLOWER*

Poniższe głosy, nie spełniły zasad wyróżnionego:

Głos oddany przez Severance na AgentOrange i Andyopole.
Uzasadnienie przeklejone ze str 41 :

Po konsultacji postanowiliśmy, ze mimo iż postepowanie autora wątku jest naganne i nie popieramy wsiadania za kierownicę po spożyciu alkoholu, nie możemy uznać wyróżnień panów Andyopole i Agentorange za wyzwiska w kierunku do autora wątku. Rozumiemy, ze mogą w takiej sytuacji cisnąć się na usta różne słowa, ale nie możemy wyróżniać za folgowanie emocjom i używanie epitetów.

Głos oddany przez Severance na Jurny Jurek
Uzasadnienie : Ten watek ma na celu propagowanie pozytywnych zachowań na naszym forum.

Może to być wyróżnienie za pomocna wskazówkę, za merytoryczną wypowiedź czy za post , który was wzruszył, rozśmieszył czy zainteresował. Może to być wyróżnienie za czyjaś pomoc czy za pozytywną postawę. Może to być wyróżnienie za dbanie o atmosferę na forum, za bycie twórczym... i tak możemy mnożyć i poszerzać tę listę wartościowych zachowań.


Głos oddany przez JamesJames na Lenka, Efka i "wszystkich" - brak dołączonego linku.



Zaczynamy kolejne dwa tygodnie.
Wyróżniamy za okres czasu od 15.04 do 29.04.

Codwutygodniowe wyróżnienie forumowicza musi dotyczyć jego wypowiedzi czy zachowania tylko i wyłącznie za te dwa tygodnie.


Wprowadzamy małą zmianę. Od tej pory : jedna osoba może oddać do pięciu głosów dziennie, na pięć różnych osób


Chcielibyśmy uniknąć sytuacji, że ktoś głosuje codziennie na tych samych forumowiczów. Dlatego skoro podliczanie punktów jest co dwa tygodnie, więc tylko raz w ciągu tego okresu można oddać głos na tę samą osobę.



Nie można głosować na samego siebie.

Jeśli podczas przeglądania forum traficie na coś, co was pozytywnie zaskoczy czy poprawi nastrój, bez wahania:
• Wchodzicie w ten watek i wpisujecie nick osoby, która zrobiła na Was wrażenie. Obok nicka wyróżnionej osoby zamieszczacie link do wątku

Codwutygodniowe wyróżnienie forumowicza musi dotyczyć jego wypowiedzi czy zachowania tylko i wyłącznie za te dwa tygodnie.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Post #7 Ocena: 0

2018-04-15 20:33:17 (6 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2018-04-15 20:53:21 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-04-15 20:33:17, JamesJames napisał(a):
Swój głos oddaję na Zbyszka, przyjaciela Krzysia.

A to jest link.


Zbyszek nie jest uzytkownikiem zarejestrowanym na forum i jak sie orientuje, to on nie ma zamiaru zakladania konta na MW. Lenka jest z nim w kontakcie, wiec mozesz poprzez Lenke wyrazic wyroznienie w dowolny sposob.
Ada

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Post #9 Ocena: 0

2018-04-15 21:10:38 (6 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2018-04-15 21:31:57 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-04-15 21:10:38, JamesJames napisał(a):
Cytat:

2018-04-15 20:53:21, Adacymru napisał(a):

Zbyszek nie jest uzytkownikiem zarejestrowanym na forum...


No to wiesz teraz dlaczego

Cytat:

2018-04-13 06:29:15, JamesJames napisał(a):
..
Wnoszę o ustanowienie specjalnego wyróżnienia dla tych co walczyli i nadal walczą w imieniu Krzysia i Bogdana.



Że też nikomu z was nie przyszło do głowy żeby Tych ludzi uhonorować:-8

[ Ostatnio edytowany przez: <i>JamesJames</i> 15-04-2018 21:11 ]




Nie, kochany Werdewie. Nie dlatego. Może, jeśli postarasz się o kontakt do Zbyszka i wyrazi on zgodę na rozmowę z Tobą, to będziesz znał prawdziwe powody dla których tego nie robi. Na chwilę obecną opierasz się na spekulacjach. Gdybyś znał Zbyszka, wiedziałbyś tez jak podchodzi do publicznych wyróżnień i wiedziałbyś, że nie chciałby być w ten sposób wyróżniany.

A to czy on zostanie w sposób nie publiczny uhonorowany, to już sobie nie zaprzątaj głowy, bo tym się już dawno zajęłam.

Nie sadzę tez aby Zbyszek życzył sobie aby jego osoba i kwestia jego wyróżnienia była dyskutowana na forum przez osoby postronne.
To są trudne chwile da niego i uszanujmy jego prawo do prywatności.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 44 z 58 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 43 | 44 | 45 ... 56 | 57 | 58 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,