MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

WYROZNIONY FORUMOWICZ

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 58 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 56 | 57 | 58 ] - Skocz do strony

Str 4 z 58

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2017-08-20 12:49:26 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

To ja tez glosuje, na Galadriel za zalozenie watku o randkowaniu ktory wspaniale sie czyta

http://www.mojawyspa.co.uk/forum/21/61256/Jesli-nie-chcesz-mojej-zguby-bialego-mercedesa-daj-mi-luby

oraz za caloksztalt.
:)
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Kanonier30

Post #2 Ocena: 0

2017-08-20 14:17:18 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Katy D i Galadriel za moja slabosc do inteligentnych kobiet :)

Katy D za pisane wspomnienie i dzielenie sie tworczoscia na forum. Chce sie czytac. Od strony technicznej bez zarzutow, a jednoczenie wsponienia z "dusza" przez co moze tak wartosciowe i przyswajalne. Nawet, jesli nie jestem orlem w czytaniu w jezyku angielskim i czesto uciekam do polskich przekladow.

Galadriel, rowniez za pisanie wywazonych postow, z namiastka tworczych mozliwosci. Za kulture i wzbogacanie forum. W dobie robienia wszystkiego "byle jak", to dbanie o sposob wyslawiania sie jest cecha warta kopiowania przez innych.

*BRAVO*

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 20-08-2017 14:41 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Post #3 Ocena: 0

2017-08-20 14:54:22 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-20 14:17:18, Kanonier30 napisał(a):
Katy D i Galadriel za moja slabosc do inteligentnych kobiet :)


Ojej Kanonier30 wielkie dzieki za dobre slowo akurat dzisiaj gdy troche mi sie oberwalo gdzie indziej na forum. :)

Wiesz, te moje szkice pamietnika to wiem ze na razie utykaja ale mam nadzieje ze kiedys jeszcze dopracuje. Probuje w wordzie prywatnie poprawiac i dopisywac, ale wolno mi to idzie. Jakby cos Ci sie zlego rzucilo w oczy to napisz na priv bo chyba jestes jednym z niewielu ktorzy czytali.

Z mojej strony dolacze sie do komplemetow Twojego eleganckiego stylu pisania, Kanonier30. Bardzo szczerze. Tylko nie wiem na ile osob mozna w jednym tygodniu glosowac. :)

Na szczescie jeszcze wiele tygodni do glosowan!

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2017-08-20 15:01:03 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-20 14:54:22, KatyD napisał(a):

Tylko nie wiem na ile osob mozna w jednym tygodniu glosowac. :)





Mozesz glosowac na kazda osobe , ktora w przeciagu 2 tygodni pomiedzy 14.08-27.08 Cie czyms zainspirowala czy ujela jakims zachowaniem . Jedyny warunek to wkleic uzasadnienie tego wyroznienia np w przypadku Kanoniera umieszczajac link do watku Brexit mity i fakty


Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Post #5 Ocena: 0

2017-08-20 15:37:56 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Chyba Galadriel prowadzi, z czterema glosami? :) Aaaa, a to za tydzien koniec. Ja myslalam ze za pol godziny. Dzieki Efkakonefka :)
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

izabela1967

Post #6 Ocena: 0

2017-08-20 16:07:12 (7 lat temu)

izabela1967

Posty: 810

Kobieta

Z nami od: 11-09-2007

Skąd: Pembrokeshire

Cytat:

2017-08-19 15:22:01, Kanonier30 napisał(a):
Efkakonefka33 za akcje charytatywna Spelniamy marzenie Szymona , konstrukcje postow z klasa i to bez wzgledu na okolicznosci.
Duza doza obiektywizmu i umiejetnosc sluchania innych :)


Popieram w 100%
I jeszcze na Gal za post o kotach, cudny był *ROFL*

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2017-08-20 21:23:05 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

GiantGoram za te wypowiedz

Cytat:
Po trudnych 18 miesiacach milo ze ktos podejmuje decyzje,nawet jezeli to 5,10 I 12 latek. Moze wlasnie dzieki temu ten wyjazd byl najmniej stresujacy.90% decyzji podejmowaly dzieci a rytm dnia wyznaczalo burczenie w brzuchu. Nie wszystko jest I musi byc idealne zeby odpoczac,przede wszystkim psychicznie.
Wszystkim bylo zal wracac,glownie z tego wzgledu ze bylismy tak blisko ze soba...
w watku konkursowym

Dzieki tej wypowiedzi zrobilo mi sie tak jakos cieplej , jakbym sie otulila przytulnym szalem.Dziekuje Giant


Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Kanonier30

Post #8 Ocena: 0

2017-08-21 10:19:18 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Katy D, dziekuje. (Odbijajac na chwile od watku). Nie sadze, ze Twoje szkice utykaja. Zawsze tekst przed trafieniem do druku przechodzi poprawy w redagowaniu i ewentualna koretke. Oczywiscie nie mi sie wypowiadac o drukowaniu ksiazek. Jedynie ze strony publikacji prasowych cos niecos wiem, ale to wiedza niestety dosc mocno zakurzona. :-]

Zawsze chetnie dolacze do grona ewnetualnych recenzentow, jesli takich bedziesz potrzebowala.
Poza tym nie przywiazuj zbytniej wagi do czasu, jaki trwa Twoje pisanie. Ostatecznie nie pracujesz na akord w fabryce,a robisz cos dla siebie i potencjalnych Czytelnikow. Trzymam kciuki *THUMBS UP*


[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 21-08-2017 10:21 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2017-08-22 18:26:26 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Moje wyroznienie bedzie troche odbiegalo od poprzednich a to dlatego, ze nie moge wkleic linka do watku czy wypowiedzi
Wyrozniam za postawe ( a ze zdarzylo sie to w tych dwoch tygodniach to korzystam z okazji )

Moj tata jest maniakiem magnesow , ktore kolekcjonuje z roznych stron swiata .Jakis czas temu Andyopole obiecal, ze wysle mi kilka z Hameryki :-) dla mojego taty

Dzis cale i zdrowe dotarly :-)

Obrazek

Tata napewno sie ucieszy . A ja dziekujac bardzo wyrozniam go za to co bardzo sobie cenie u ludzi . Za dotrzymywanie slowa
Jest to o tyle godne pochwaly i wyroznienia , ze znamy sie ty tylko online a mimo wszystko chcialo mu sie poswiecic swoj czas zeby kupic mi te magnesy i potem je wyslac

Andy dziekuje ci bardzo . Moje wyroznienie dzisiaj wedruje co Ciebie *KISSING*


P.S Przed chwila zwrocono mi uwage, ze ktos podziwia moja odwagę w temacie "Wyróżniony forumowicz" argumentujac ze nie odważyłby się wyróżnić forumowicza, który sponsorowałby mnie, lub kogoś z mojej rodziny

Nie wiem skad ta osoba ma informacje, ze Andy mnie sponsoruje ale ... jesli uwazacie moj wpis za nieetyczny czy lamiacy zasady tego watku wycofam swoja nominacje :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

galadriel

Post #10 Ocena: 0

2017-08-22 21:35:18 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Ja go moge nominowac za ciebie. Tez dostalam kiedys prezent z Ameryki od niego. A jak mi ktos wyskoczy, ze jest moim sponsorem to wisi mi to:-]
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 4 z 58 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 56 | 57 | 58 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,