MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jak wklejac zdjecia na FORUM -INSTRUKCJA

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Postów: 70

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2017-07-15 21:08:38 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie pamietam czy taki watek byl, bo znalezc cos w naszej forumowej wyszukiwarce to jakis koszmar

Rozmawiajac ostatnio z troche z ludzmi z MW okazalo sie, ze czesc z nas ma problem z wklejaniem zdjec na Forum
Ja swego czasu robilam to poprzez swoja galerie . Poniewaz jednak wrzucam sporo zdjec porzucilam ta opcje bo nie bardzo lubie jak mam galerie cala zawalona jakimis dziwnymi zdjeciami



Ja od dluzszego czasu juz korzystam z Fotosik.pl przy wrzucaniu prywatnych zdjec ze swojego komputera
Pewnie sa jakies inne strony z ktorych mozna korzystac ale z fotosika korzystam juz tyle czasu , ze najlatwiej mi wytlumaczyc wlasnie na jego przykladzie

Mam nadzieje , ze ta instrukcja wyda sie niektorym z Was przydatna


Wrzucanie prywatnych zdjec na Moja Wyspe

Korzystajac z fotosika

https://www.fotosik.pl/


W pierwszej kolejnosci klikamy na niebieski prostokat w prawym gornym rogu z napisem Dodaj zdjecie

Obrazek

Przenosi nas to do okna gdzie mamy w czerwonym owalu informacje Wybierz plik ze swojego komputera

Obrazek

Klikamy na to i otwiera nam sie kolejne okno ktore pozwala nam znalezc potrzebne zdjecie u siebie w komputerze

Obrazek

Wybieramy zdjeicie , ktore chcemy wkleic na forum i klikamy Open

Wtedy pojawia nam sie wybrane zdjecie na fotosiku . Klikamy na opcje bez ograniczen wiekowych i zapisz zdjecie

Obrazek

Czekamy chwile az zdjecie sie zaladuje
Obrazek

Kilkamy na zdjecie co otwiera nam je w osobnym , nowym oknie . Jak juz mamy je otwarte klikamy prawym klawiszem na zdjeciu i wtedy pojawiaja nam sie kilka opcji .

Obrazek

Klikamy na ta kopiuj adres obrazu
Teraz przechodzimy na forum Moja Wyspa . W wybranym przez siebie watku klikamy na odpowiedz i otwiera nam sie takie okno
Klikamy na drugie okienko od lewej z tekstem Wklej obrazek ze strony

Obrazek

I w to okienku wklejamy skopiowany adres obrazka
Pojawia nam sie cos takiego

Obrazek

To http co nam sie wyswietla na niebiesko kasujemy zeby miec czyste okienko . W to czyste okienko wklejamy nasz adres wybranego zdjecia i klikamy Ok

Obrazek

W oknie pojawia nam sie poprawnie zamieszczony adres w nawiasach

https://images82.fotosik.pl/697/34f27ac75e4b5002gen.jpg
Wtedy klikamy na wyslij i zdjecie powinno nam sie pojawic w watku w ktorym sie udzielamy

Obrazek


Mam nadzieje , ze nic nie pomieszalam i niczego nie pominelam

Jesli ktos madrzejszy zajrzy i wylapie blad pisac Jesli inny madrzejszy ma inny , moze latwiejszy sposob na wklejanie zdjec niech sie nim z nami podzieli
Po edycji

Dodaje info koleżanki z trzeciej strony


Cytat:

2018-03-09 22:38:37, Netta6 napisał(a):
Ja korzystam z między innymi ztej stronki do hostingu fotek: imgbb

Dużo prościej i szybciej niż na fotosiku.




Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Justa73

Post #2 Ocena: 0

2017-09-05 21:29:17 (7 lat temu)

Justa73

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 05-09-2017

Skąd: Bircotes

[ Ostatnio edytowany przez: Justa73 05-09-2017 21:30 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2017-09-05 21:37:50 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Przekleje jeszcze post SweetLiar z innego watku moze komus pomoze bardziej niz moja zagmatwana instruckja ;-)

Cytat:

2017-09-05 16:37:11, SweetLiar napisał(a):
Ewa trochę skomplikowana ta instrukcja :-]
Najprościej jest wklejać przez swoją galerię na MW. Poprostu chłopaki wejdźcie na swój profil, kliknięcie dodaj zdjęcie i jak zdjęcie już się Doda (nie, nie ta piosenkarka :-) ) to pod nią są takie małe ikonki i należy kliknąć na tą z napisem linknij na forum, zdjęcie wyświetli się w pełnym formacie i wtedy trzeba skopiować zawartość paska, otworzyć forum, kliknąć dodaj zdjęcie (druga ikonka od lewej nad emotikonami). Teraz już tylko wykasować htpp//., które wyskakuje automatycznie i wkleić skopiowaną zawartość paska. Gotowe. Na podobnej zasadzie można użyć fejsbuka wcześnie ustawiając sobie odpowiednio prywatność takich zdjeć według uznania

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #4 Ocena: 0

2017-09-05 23:36:56 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2017-09-05 21:37:50, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Przekleje jeszcze post SweetLiar z innego watku moze komus pomoze bardziej niz moja zagmatwana instruckja ;-)

Cytat:

2017-09-05 16:37:11, SweetLiar napisał(a):
Ewa trochę skomplikowana ta instrukcja :-]
Najprościej jest wklejać przez swoją galerię na MW. Poprostu chłopaki wejdźcie na swój profil, kliknięcie dodaj zdjęcie i jak zdjęcie już się Doda (nie, nie ta piosenkarka :-) ) to pod nią są takie małe ikonki i należy kliknąć na tą z napisem linknij na forum, zdjęcie wyświetli się w pełnym formacie i wtedy trzeba skopiować zawartość paska, otworzyć forum, kliknąć dodaj zdjęcie (druga ikonka od lewej nad emotikonami). Teraz już tylko wykasować htpp//., które wyskakuje automatycznie i wkleić skopiowaną zawartość paska. Gotowe. Na podobnej zasadzie można użyć fejsbuka wcześnie ustawiając sobie odpowiednio prywatność takich zdjeć według uznania



A tu proszę :-)
A już myślałam, że się skompromitowałam swoją zuchwałością :-) a jednak kogoś mogę czegoś nauczyć :-)
Służę telefonem, dzwonić jakby co!




Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #5 Ocena: 0

2018-01-31 20:35:18 (6 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2018-01-31 20:37:32 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-31 20:35:18, darraj napisał(a):
Obrazek


Super *THUMBS UP* Cwiczenia zaliczone :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #7 Ocena: 0

2018-01-31 20:39:27 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-09-05 21:37:50, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Przekleje jeszcze post SweetLiar z innego watku moze komus pomoze bardziej niz moja zagmatwana instruckja ;-)

Cytat:

2017-09-05 16:37:11, SweetLiar napisał(a):
Ewa trochę skomplikowana ta instrukcja :-]
Najprościej jest wklejać przez swoją galerię na MW.



Mnie do galerii zdjecia wchodza w poprzek I nie moge nic z tym zrobic w sensie edytowac. :-(
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #8 Ocena: 0

2018-01-31 21:01:44 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Czy z telefonu też można wrzucić zdjęcie do galerii a potem na wątek?
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2018-01-31 21:16:32 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-31 21:01:44, gosian napisał(a):
Czy z telefonu też można wrzucić zdjęcie do galerii a potem na wątek?


Wrzucilam z telefonu na moja galerie Twojego kota i zadzialalo :-)

Melanija nie mam pojecia co z tym Twoim poprzecznym zdjeciem zrobic na chwile obecna
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #10 Ocena: 0

2018-01-31 23:54:01 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

No to są ogólnie z IOS z telefonu czy ze skonfigurowanej chmury windowsa, tak samo się zachowują 😕
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,