MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Uratował młodego Polaka, sam omal nie zginął

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Postów: 73

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Severance_

Post #1 Ocena: 0

2017-03-30 19:26:55 (7 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

MW zamiescilo dzisiaj na glownej stronie artykul: Uratował młodego Polaka, sam omal nie zginął

Od postu ponizej zaczela sie dyskusja:

Cytat:
galadriel napisała:
I to jest prawdziwy wojownik!
MW powinno sie z nim skontaktowac i ogolnie zaoferowac pomoc


Zainteresowani moga wszystkie komentarze przeczytac pod linkiem do artykulu powyzej.

W dyskusji padly propozycje wyslania kartek z zyczeniami powrotu do zdrowia, ogolnie od uzytkownikow MW "Thank you gift basket" (moim zdaniem wazne zeby poszlo od MW, bez tego artykulu nie wiedzialabym o tym wydarzeniu).

Skoro juz jest ustawiona zbiorka na "justgiving" wystarczy, ze zbierzemy na "koszyk ze smakolykami" i oczywiscie jesli ktos chce moze po prostu wyslac kartke z zyczeniami.

Ja juz kartke wyslalam, czekam na odzew w sprawie "koszyka" i wtedy tez podejme decyzje o wplacie na "justgiving".

Nie wiemy tez na razie nic o tym polskim dzieciaku, ktos cos slyszal?

PS: troche jestem zestresowana dzisiaj, poprawcie mnie jesli cos ominelam i piszcie co o tym myslicie.






[ Ostatnio edytowany przez: Severance_ 30-03-2017 19:42 ]

Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #2 Ocena: 0

2017-03-31 09:48:53 (7 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Hej Wszystkim,

No wiec tak, mamy pozwolenie od MW na zbiorke na "koszyk" (na razie skoncentruje sie tylko na koszyku, pozniej wyjasnie dlaczego). Wczoraj korespondowalam z @Kasia_red i @Dwunastym i tutaj specjalne podziekowania za poswiecony czas i chec pomocy!
Moje propozycje sa takie:koszyk 1; koszyk 2

@Kasia_red zasugerowala "Polski koszyk", osobiscie pomysl mi sie podoba, ale ja nie bede go w stanie zorganizowac- nie wiem po prostu czy jakas siec sklepow w UK sie tym zajmuje i tutaj podobno moze pomoc @Dwunasty. @Dwunasty, zostales wywolany do tablicy : )

Na cokolwiek sie nie zdecydujemy, nie powinno to kosztowac wiecej niz £100. Ja mam problem z Paypal (czekam na autoryzacje nowej karty), ale juz wymyslilam co zrobic (gdyby wybor padl na mnie jako skarbnika). Moge po prostu za wszystko zaplacic z konta kiedy juz zdecydujemy co to ma byc, do tego czasu ci z Was ktorzy chcieli by sie dorzucic moga to po prostu zrobic w tym temacie, dzieki temu bedziemy wiedzieli ile mamy na koncie i kiedy przestajemy zbierac.
Kiedy juz prezent zostanie kupiony i wyslany, a rachunek upubliczniony, ja Wam przesle na Priv numer mojego konta i tyle.
Jesli wolelibyscie Paypal, to ja nie moge w tej chwili pomoc, ale moze ktos inni chcialby sie tym zajac?

Teraz slowo wyjasnienia dlaczego zbieramy tylko na koszyk. Troche sie martwie, ze moglam sie wczoraj pospieszyc przesylajac link do "crowdfunding" w dyskusji pod artykulem. Mam nadzieje, ze wiekszosc z Was zrozumiala, ze to nie ja zalozylam konto i ze to byla informacja pod artykulem z Dziennika w Stroud.
Ja z reguly ufam ludziom i nie przyszlo mi nawet do glowy, ze cos mogloby byc nie tak, ale ktos mnie wczoraj sprowadzil na ziemie ; ) i zaraz po tym nie tylko wyslalam wiadomosc do czlowieka ktory zorganizowal zbiorke ale rowniez zadzwonilam do sklepu ktorego wlascicielem jest pan Singh. Udalo mi sie jedynie porozmawiac z dziewczyna z obslugi, zostawilam moj numer telefonu, poinformowalam o tym, ze ktos w sieci zbiera dla pana Singh pieniadze i dowiedzialam sie, ze pan Singh ma sie coraz lepiej.
Mysle, ze wszystko jest na dobrej drodze i pieniadze trafia tam gdzie powinny, poniewaz na stronie pojawila sie wlasnie taka wiadomosc:

Cytat:
Peter

Huge thanks to everyone who has contributed to this which has raised much more than I ever imagined. I opened this page on a whim yesterday after reading the newspaper report. I'll be going into the shop today to talk to Amo and Sandy.


To tyle na razie, czekam na sugestie i przytczka w nos za to, ze nie sprawdzilam tego linka za nim go zamiescilam..Pozdrawiam.
Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kasia_red

Post #3 Ocena: 0

2017-03-31 10:21:46 (7 lat temu)

Kasia_red

Posty: 3813

Kobieta

Z nami od: 10-07-2009

Skąd: Londyn

Przekazuje info od 12, który jest z nami dzisiaj duchem :-]

Tak, zajmę się polskim koszykiem!
Nie wchodź w dyskusję z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2017-03-31 10:35:10 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-03-31 09:48:53, Severance_ napisał(a):

Jesli wolelibyscie Paypal, to ja nie moge w tej chwili pomoc, ale moze ktos inni chcialby sie tym zajac?




Moge udostepnic swoj Paypal jesli jest taka potrzeba
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #5 Ocena: 0

2017-03-31 10:43:39 (7 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-03-31 10:35:10, EFKAKONEFKA33 napisał(a):

Moge udostepnic swoj Paypal jesli jest taka potrzeba


Super wiadomosc, nie moglaby byc lepsza prawde powiedziawszy: profesjonalistka na pokladzie! *THUMBS UP*
Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2017-03-31 10:48:51 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Jestem na wyjezdzie i zaraz wybywam do wieczora w zasadzie . Jesli ktos chce podaje swoj paypal koneffka1@googlemail.com

Wplat mozna dokonywac na ten adres z dopiskiem
Zbiorka charytatywna - koszyk MW

Ewentualne wplaty zapisze jak wroce do miejsca zakwaterowania.

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kasia_red

Post #7 Ocena: 0

2017-03-31 10:57:57 (7 lat temu)

Kasia_red

Posty: 3813

Kobieta

Z nami od: 10-07-2009

Skąd: Londyn

Ewa, świetnie!!!!! :)
Nie wchodź w dyskusję z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2017-03-31 10:59:06 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

10 f A.W-Z

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2017-03-31 11:25:30 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

10 f +
10 f S.B
--------------------
20 f

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #10 Ocena: 0

2017-03-31 12:12:55 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Ok, to zbiorka na koszyki, a jakas kase dla niego (dla tego Sinkha) tez zbieramy?

Ja tez sie boje na crowdfunding wplacac, wole tu na konto Efki albo Sev jesli tak mozna. No wlasnie, a jak tam Sev zadzwonilas to wiedzieli o tym crowdfundingu, ze ktos dla nich zbiera, czy nie?

Sprawa nie jest taka glosa w mediach, bo rozmawialam wczoraj i dzis z dwoma przypadkowymi Polakami i nic o tym nie wiedzieli.

Sev, @stanislawski, a co napisaliscie na kartce z podziekowaniami, chialam cos w stylu; Chwala Bohaterom, ale to chyba zbyt pretensjonalnie brzmi? :-)
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,