MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Informacja Administratora Forum

 

Postów: 1

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

Dwunasty

Post #1 Ocena: 0

2015-10-06 20:14:52 (9 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Od dnia dzisiejszego (6.10.2015) na konta użytkowników których profile zostały zablokowane bezterminowo zostają nałożone restrykcje co do czasu kiedy będzie możliwy powrót na forum.
Nie może być tak iż konto zablokowane np. na tydzień uniemożliwiało pisanie na forum przez 7 dni a użytkownik z kontem zablokowanym bezterminowo mógł pisać z innego nicku niemal natychmiast.

To ulega od tej chwili zmianie.

Minimalny okres banicji przy blokadzie bezterminowej to miesiąc. zakazu pisania na forum. W okresie banicji Każde nowe rozpoznane konto takiego użytkownika będzie blokowane a jego posty usuwane. Jednocześnie okres jego karencji rozpoczynie się na nowo.
Po upływie blokady użytkownik (jeśli wyrazi taka wole) będzie mógł wrócić na forum ale już na nowym nicku. Osoby którym blokady nie pomogą w przestrzeganiu regulaminu muszą się liczyć z zakazem forumowym na zawsze.

Zasady blokad czasowych się nie zmieniają, w czasie blokady 3,7 czy 14 dniowej użytkownik nie ma prawa pisać na forum.





Ostatnia blokada bezterminowa Robinka została obarczona restrykcją 3 miesięczną na powrót na forum. I tutaj popełniłem błąd ponieważ nie poinformowaliśmy wcześniej o tym iż tak to będzie teraz wyglądać. Nie może być tak iż blokada tygodniowa uniemożliwia pisanie na forum przez 7 dni a zablokowane bezterminowo konto daje możliwość pisania niemal natychmiast. To ulega zmianie. Odpowiednia informacja pojawi się jeszcze dzisiaj. Byłem niemal przekonany iż informowałem o tym po ostatniej blokadzie Cruzampco. Mój błąd, nie było takiej informacji..
W związku z tym Robinek (jeśli będzie miał oczywiście taką wole) będzie mógł wrócić na forum na nowym nicku kiedy zechce.






To jest temat informacyjny administracji forum. Bez dyskusji i komentarzy. Jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie tej informacji zapraszam na pw.



Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Dwunasty

Post #2 Ocena: 0

2015-10-06 20:42:24 (9 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

No nic, chciałem aby temat był jak najdłużej widoczny. Ale widzę ze ciężko co poniektórym doczytać do ostatniej linijki.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,