MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Dyskryminacja kobiety w ciąży

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 14

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

Mamijagody

Post #1 Ocena: 0

2015-09-04 15:02:13 (9 lat temu)

Mamijagody

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 04-09-2015

Skąd: Nevada

Jestem dyskryminowana w pracy przez mojego pracodawce
. Wszystko zaczelo sie od tego momentu kiedy uswiadomilam mojego pracodawce ze jestem w ciąży. Kiedy przyniosłam zaświadczenie od lekarza z informacja że nie jest mi wskazane pracować w chill'u czyli w temp do 3 stopni C zaczol sie meksyk, dla niego wydawalo sie ze nic mi sie nie moze stac, ale ja i moj lekarz wolelismy dmuchac na zimno niz pozniej zebym miala jakies komplikacje z ciaza , kolejny krok menagera na mnie byl taki ze zaczol podwazac decyzje lekakarza i prosil mnie abym podpisala pozwolenie dla niego na to abymogl zkontaktowac sie bezposrednio z moim lekarzem bo nie dowierzal jego decyzji co dla mnie bylo bardzo smieszne .Nastepnie Moj menager zniòsl mnie do 4 godzin pracy , gdzie w kontrakcie powinien minimum zapewnic mi 5h pracy i wywiazac sie z umowy gdzie tego nie zrobil. Po paru tygodniach zaczeli sie doczepiac do tego ze mi kobiecie w ciazy nie przysluguje przerwa wedlug handbooka w ktorym pisze ze po 4,5h fizycznej pracy przysluguje 30 min przerwa, a ja biedna kobieta w ciazy nie pracuje przeciez fizycznie jak reszta. Wywalczylam z glownym menagerem swoje 15 min na przerwe tylko 15 !!!! Bo przeciez nic ciezkiego nie robie. Żenada! I najgorsze zaczelo sie od paru dni teraz zaczeli mnie odsylac do domu mowiac ze nie maja pracy dla mnie. Jak tak dalej pojdzie to jak ja zarobie na maternity pay skoro pracy nie ma dla mnie. Nie stac mnie na to aby isc do prawnika i nie wiem gdzie mam sie z moim problemem udac.Prosze pomozcie mi i doradzcie.:-[

[ Ostatnio edytowany przez: Mamijagody 04-09-2015 15:30 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

clockwork_orang

Post #2 Ocena: 0

2015-09-04 15:13:52 (9 lat temu)

clockwork_orange

Posty: 10572

Z nami od: 28-06-2007

tzw. smieciowka ten kontrakt?
idz na zwolnienie...

ps. drobna uwaga - warto przeczytac co sie napisalo PRZED wcisnieciem guzika 'wyslij'... wiem, wiem, ze na szybko, ze z telefonu, ze w szkole nie nauczyli, ale na milosc boska, tego nie da sie czytac!

pps. tylu bykow w 6 zdaniach jeszcze nie widzialem... 8-)

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Mamijagody

Post #3 Ocena: 0

2015-09-04 15:33:16 (9 lat temu)

Mamijagody

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 04-09-2015

Skąd: Nevada

Clockwork_orang nic konkretnego mi nie doradziłeś....

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

WybitnieWrednyW

Post #4 Ocena: 0

2015-09-04 15:37:51 (9 lat temu)

WybitnieWrednyWerdew

Posty: n/a

Konto usunięte

Poradził ci, napisanie tekstu językiem zrozumiałym dla szerokiego forum.
Wtedy możesz spodziewać się więcej odpowiedzi.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Mamijagody

Post #5 Ocena: 0

2015-09-04 15:42:29 (9 lat temu)

Mamijagody

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 04-09-2015

Skąd: Nevada

Trzeba byc deb..ilem aby tego nie zrozumiec. Potrzebuje konkretow a nie waszego wymadrzania sie.!!

Uwaga moderatora: Wyzywanie od debili na pewno nie pomoze w uzyskaniu odpowiedzi.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

clockwork_orang

Post #6 Ocena: 0

2015-09-04 15:43:10 (9 lat temu)

clockwork_orange

Posty: 10572

Z nami od: 28-06-2007

Cytat:

2015-09-04 15:33:16, Mamijagody napisał(a):
Clockwork_orang nic konkretnego mi nie doradziłeś....

gdybym napisal 'zero hours contract', to musialbym i reszte napisac w tym jezyku, nie uznaje zangielszczania slow, ktore maja polskie odpowiedniki... to, tak a'propos 8-)

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

gosian

Post #7 Ocena: 0

2015-09-04 15:44:17 (9 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Idź do CAB ,tam jest prawnik za darmo. Sprawdź gdzie się znajduje to biuro w twoim mieście.

P.s ...bez przesady. Jak ktoś chce, to zrozumie tekst.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

E-mail

clockwork_orang

Post #8 Ocena: 0

2015-09-04 15:58:21 (9 lat temu)

clockwork_orange

Posty: 10572

Z nami od: 28-06-2007

Cytat:

2015-09-04 15:44:17, gosian napisał(a):
Idź do CAB ,tam jest prawnik za darmo. Sprawdź gdzie się znajduje to biuro w twoim mieście.

P.s ...bez przesady. Jak ktoś chce, to zrozumie tekst.

tyle, ze tam zadadza podobne pytanie o umowe...

ps. bez przesady, jak komus zalezy to edytuje posta i poprawi przynajmniej byki... nie pisze o stylu, logice zdan czy zwyklej interpunkcji 8-)

Cytat:

2015-09-04 15:42:29, Mamijagody napisał(a):
Trzeba byc deb..ilem aby tego nie zrozumiec. Potrzebuje konkretow a nie waszego wymadrzania sie.!!

o, tu pokazalas klase, nie ma co... *ROFL*

[ Ostatnio edytowany przez: clockwork_orange 04-09-2015 16:01 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

WybitnieWrednyW

Post #9 Ocena: 0

2015-09-04 15:59:49 (9 lat temu)

WybitnieWrednyWerdew

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2015-09-04 15:42:29, Mamijagody napisał(a):
Trzeba byc deb..ilem aby tego nie zrozumiec. Potrzebuje konkretow a nie waszego wymadrzania sie.!!


Wiesz, jak tak bardzo chcesz to ktoś może ci doradzić.
Gdzie, w jaki sposób i jak szybko masz się udać.
I to w taki sposób że będziesz odczuwała ekscytację oczekującą cię podróżą.

ps. Obawiam się że nie załapiesz.:-8
ps2. Nie takich ...... tu mieliśmy, i musisz się troszkę postarać żeby nas obrażać.



edit:
Zachodzi podejrzenie że jeśli takie zachowanie (wysoce roszczeniowe i jeszcze ten język) prezentujesz w pracy, to nie dziwne ze manager ma ciebie dosyć.
I będzie zachwycony że może się ciebie pozbyć.

[ Ostatnio edytowany przez: WybitnieWrednyWerdew 04-09-2015 16:14 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Mamijagody

Post #10 Ocena: 0

2015-09-04 16:15:02 (9 lat temu)

Mamijagody

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 04-09-2015

Skąd: Nevada

Clockwork_orang WibitnieWrednyW : Innych slow nie ma na takich ludzi jak "wy". To uzyj swojej wybitnie jeb.itnej wyobrazni i wobraz sobie ze ci to mowie i nie widzisz ortografi i co mi radzisz?!!! Hmmm " idz na zwolnienie";!!! tylko na to cie stac. Skoro nie umiesz radzidz sensownie to po jakiego grzyba piszesz pierdoly. Stare wygi z mojejwyspy no jasne ze bym musiala sie postarac bardziej aby was obrazic ale ja tu nie po to napisalam o swoim problemie aby sie z wami przekomarzac. Szkoda tylko ze jest prawie zero ludzi z sumieniem z wspolczuciem badz z empatia.

Uwaga moderatora: Zero empatii dla chamstwa na forum. Temat idzie do kosza. (11+1)

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,