MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Propozycje nowych funkcjonalności na forum.

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 20 z 22 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 19 | 20 | 21 | 22 ] - Skocz do strony

Str 20 z 22

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

MrAquario

Post #1 Ocena: 0

2018-07-20 16:21:26 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-07-20 16:16:56, Richmond napisał(a):

Przeczytajcie pierwszy post, jest sprzed 4 lat i wspomina poprzedni watek z sugestiami zmian. Czy cos sie zmienilo od tego pierwszego watku na forum?



...tak, najważniejsze czyli Administrator :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #2 Ocena: 0

2018-07-20 16:39:31 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12798

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2018-07-20 15:09:29, MrAquario napisał(a):
…co prawda to nie mój pomysł tylko „zapożyczony” z innego Forum ale uważam, że tutaj też byłby bardzo przydatny

jako użytkownicy czytamy różne wątki, w jednych się wypowiadamy w innych nie, czasami kontynuujemy dyskusję i mamy nad nią pewnego rodzaju kontrolę a czasem zamieszczamy jakiś jeden drobny wpis i zapominamy o nim… o wątku i o wpisie

za jakiś czas jednak inny użytkownik zacytuje tą naszą jednorazową obecność tudzież wspomni o naszej osobie i w tym momencie warto by było abyśmy o tym wiedzieli, żeby móc chociażby odpowiedzieć lub wytłumaczyć swoje takie a nie inne zdanie

jak miało by to działać?
na forum z którego „zapożyczyłem” ten pomysł po zalogowaniu się do mojego profilu dostaję informację że: użytkownik taki i taki wspomniał o Tobie w tym czy tamtym wątku lub Twoja wypowiedź w powyższych została zacytowana, pozwala mi to wrócić do wypowiedzi, o których faktycznie mogłem zapomnieć i ewentualnie odnieść się do nich, zatagowanie danego użytkownika bez cytatu odbywa się na zasadzie @nick użytkownik (podanie samego nicka nie działa)

co sądzicie o wprowadzeniu takiej opcji na MW?



Wydaje mi się że filozofia towarzysząca operatorom forum brzmi: minimum kosztów, maximum zysków.
Znam inne fora gdzie reklam jest znikoma ilosc a ich funkcjonalnosc bije MW na leb. Sam czasem sie zastanawiam jakim cudem to wszystko tam (nie na MW) funkcjonuje i to od wielu lat. Jakieś tajemnicze służby dorzucaja cos z funduszu operacyjnego?*YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2018-07-20 20:58:16 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-07-20 15:09:29, MrAquario napisał(a):
…co prawda to nie mój pomysł tylko „zapożyczony” z innego Forum ale uważam, że tutaj też byłby bardzo przydatny

jako użytkownicy czytamy różne wątki, w jednych się wypowiadamy w innych nie, czasami kontynuujemy dyskusję i mamy nad nią pewnego rodzaju kontrolę a czasem zamieszczamy jakiś jeden drobny wpis i zapominamy o nim… o wątku i o wpisie

za jakiś czas jednak inny użytkownik zacytuje tą naszą jednorazową obecność tudzież wspomni o naszej osobie i w tym momencie warto by było abyśmy o tym wiedzieli, żeby móc chociażby odpowiedzieć lub wytłumaczyć swoje takie a nie inne zdanie

jak miało by to działać?
na forum z którego „zapożyczyłem” ten pomysł po zalogowaniu się do mojego profilu dostaję informację że: użytkownik taki i taki wspomniał o Tobie w tym czy tamtym wątku lub Twoja wypowiedź w powyższych została zacytowana, pozwala mi to wrócić do wypowiedzi, o których faktycznie mogłem zapomnieć i ewentualnie odnieść się do nich, zatagowanie danego użytkownika bez cytatu odbywa się na zasadzie @nick użytkownik (podanie samego nicka nie działa)

co sądzicie o wprowadzeniu takiej opcji na MW?



Pomysł świetny i mnie osobiście bardzo się podoba.
Niemniej Richmond dobrze napisała.


Cytat:

2018-07-20 16:16:56, Richmond napisał(a):
Przeczytajcie pierwszy post, jest sprzed 4 lat i wspomina poprzedni watek z sugestiami zmian. Czy cos sie zmienilo od tego pierwszego watku na forum?




Poprzedniemu Administratorowi również zależało na poprawie od strony technicznej. Owszem Administrator się zmienił, ale zmiany techniczne pomimo szczerych chęci poprzedniego i obecnego Administratora nie leżą w jego gestii. Tu sprawy zależą od właścicieli.


Wszystkie Wasze sugestie są przekazywane dalej. Ta tez zostanie przekazana. Ja mam specjalny folder z Waszymi podpowiedziami i GDYBY TO TYLKO ODE MNIE ZALEŻŁO to ja bym chętnie wiele spraw poprawiła dla lepszego funkcjonowania forum.


Przekażę, ale doświadczenie poprzednich lat uczy, żeby nie żywic specjalnych nadziei.


Mnie ta funkcja wspomniana przez Ciebie Aquarius też by się przydała. Bardzo pomocna.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #4 Ocena: 0

2018-07-21 09:31:28 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-07-20 20:58:16, EFKAKONEFKA33 napisał(a):

Przekażę, ale doświadczenie poprzednich lat uczy, żeby nie żywic specjalnych nadziei.



...w takim razie ten wątek nie jest potrzebny na forum no bo po co?
sobie a muzom...?
*DONT_KNOW*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2018-07-21 10:45:38 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Administrator administruje, ale to wlasciciel musi zdecydowac o odswiezeniu forum i zaplaceniu za to.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #6 Ocena: 0

2018-07-21 10:56:47 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-07-21 10:45:38, Richmond napisał(a):

Administrator administruje, ale to wlasciciel musi zdecydowac o odswiezeniu forum i zaplaceniu za to.



...wiem, dlatego nie mam pretensji ani do Administracji ani do Moderacji, Wy co najwyżej możecie nasze sugestie przekazać wyżej

z resztą już...

Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #7 Ocena: 0

2018-07-21 11:14:02 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12798

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2018-07-21 10:45:38, Richmond napisał(a):
Administrator administruje, ale to wlasciciel musi zdecydowac o odswiezeniu forum i zaplaceniu za to.


Czyli tak jak w mojej konkluzji, koszty-zyski.

W każdym razie, dwa moje postulaty zostały spełnione.
Pierwszy to taki że można teraz wejść na ostatni post w watku. Młodzież nie pamięta zapewne że kiedyś po kliknięciu otwierała sie pierwsza strona i trzeba było przedostać się do ostatniej.
Drugi postulat to taki żeby moderatorzy podpisywali się Nickiem pod swoimi, drukowanymi czerwono interwencjami. Nie wszystkim wystarcza na to odwagi ale już nie jest tak źle. *YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

zosiasamosia

Post #8 Ocena: 0

2018-08-19 21:51:01 (6 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

Czy kiedykolwiek będzie można wkleić coś tak po prostu? Bez zapisywania na dysku, linkowania itp.
Tak zwyczajnie jak w innych aplikacjach: kopiuj i wklej?
Np. coś ze Snipping Tool?

I jeszcze jedno, czy naprawdę jest konieczne podawanie maila kiedy zgłasza się coś do moderacji?
Mój mail od lat nie działa (mam go tylko na potrzeby MW i Facebooka), więc ewentualna odpowiedź i tak nie dotrze.

[ Ostatnio edytowany przez: zosiasamosia 19-08-2018 22:03 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #9 Ocena: 0

2019-06-06 09:25:14 (5 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

No wiec, jestem juz na MW dosyc dlugo... i tak mi sie nasunelo, zeby moze nieco odświeżyć MW technicznie i kolorystycznie... np zeby nie trzeba bylo sie gimnastykowac ze zdjeciami... tylko cos jak na fb.. itp itd..

niech wlasciciel lub reszta administracji tez majacej wplyw poczyni jakies inwestycje, jelsi chca zeby to forum czy wogole mw zylo dluzej..

[ Ostatnio edytowany przez: kik1976 06-06-2019 09:28 ]

Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #10 Ocena: 0

2019-06-06 09:38:49 (5 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

A po co inwestycje? Doszli ju do ściany, więcej nie wycisną. Tzw.polonijny "biznes" nie będzie bardziej skłonny do wydawania większej ilości pieniędzy na reklamy.
Wątpię też, aby forum nabywało więcej uczestników. Przypuszczam, że jest za to więcej nieaktywnych lub mniej aktywnych.
Więcej Polaków tutaj już nie przyjedzie. Dzieci tych, którzy już są nie będą czytać polonijnych stron.
To był moment masowej emigracji i jakiś czas po niej. On przemija. Powoli, ale przemija.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 20 z 22 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 19 | 20 | 21 | 22 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,