MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

To był kiedyś wątek : Pytania do moderatorów

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 96 z 193 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 95 | 96 | 97 ... 191 | 192 | 193 ] - Skocz do strony

Str 96 z 193

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Jurny_Jurek

Post #1 Ocena: 0

2020-04-20 14:23:57 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

A ja mam pytanie odnośnie takiego posta usunietego przez moderacje tego poranka jako nie na temat i prowokujacego. Otóż post w watku o koronawirusie brzmial mniej wiecej tak:

,, bbc i inne portale podaja, że brakuje ppe i sprzetu w szpitalach. Okazje pisał, że nie brakuje jest w szpitalach i nawet magazynach wiec albo bbc klamie. Może okazje wizytował jakieś magazyny osobiście i faktycznie portale kłamią?" -coś w ten deseń.

Czy ten post jest nie na temat o korinawirusie i czy jest atakiem na okazje, gdzie chce tylko wyjasnienia dlaczego on twierdzi inaczej niż bbc i inne guardiany.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2020-04-20 16:05:18 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Usuwała Ci to Ada, ale pozwól, że ja Ci odpowiem :-)

Gdyby Twój wpis brzmiał jak wyżej..cuś w ten deseń


Cytat:

2020-04-20 14:23:57, Jurny_Jurek napisał(a):

,, bbc i inne portale podaja, że brakuje ppe i sprzetu w szpitalach. Okazje pisał, że nie brakuje jest w szpitalach i nawet magazynach wiec albo bbc klamie. Może okazje wizytował jakieś magazyny osobiście i faktycznie portale kłamią?" -coś w ten deseń.



To rzeczywiście nikt by Ci tego nie usunął


Twój pierwszy wpis brzmiał

Cytat:
2020-04-20 09:05:51, Jurny_Jurek napisał(a):
Proszę nie oskarżać okazje, że się nie zna. On się zna na wszystkim i mieszka w mieście. Dziękuję za uwagę, szpitale pełne ppe, magazyny też tylko prasa głupoty pisze. On sam dokonał inspekcjj. God save the queen!


A dopiero po usunieciu przez moderatorkę tej taniej prowokacji, nastąpił kolejny

Cytat:

2020-04-20 10:04:18, Jurny_Jurek napisał(a):
Czy jak zapytam czemu bbc i inne media kłamią o brakach w ppe w szpitalach a okazje zapewnia, że są i to jeszcze zmagazynowane to bedzie to do usunięcia? Pytam bo w końcu musiał widzieć, inaczej by nie pisał.

Pytam serio i trzymam się wątku - pytam o ppe dla szpitali.


Widzisz różnice?
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #3 Ocena: 0

2020-04-20 18:36:40 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

ja widze : )

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #4 Ocena: 0

2020-04-20 19:45:12 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Ok jeden naruszał godność osobistą okazje z racji zamieszkania i śmiania się z innych. Ale ten drugi był dokładnie taki jaki został tutaj.

,,Czy jak zapytam czemu bbc i inne media kłamią o brakach w ppe w szpitalach a okazje zapewnia, że są i to jeszcze zmagazynowane to bedzie to do usunięcia? Pytam bo w końcu musiał widzieć, inaczej by nie pisał. 

Pytam serio i trzymam się wątku - pytam o ppe dla szpitali."

Prosze mi wytłumaczyć - gdzie tu złamanie regulaminu? Caly weekend trwala nawalanka w watku o koronawirusie, ja w koncu zadalem normalne pytanie - ktore zostalo usuniete. Tak po ludzku i moderatorsku - gdzie tu zlamanie regulaminu i jakiego punktu?

Pytanie tyczyło ppe dla szpitali w dobie pandemii koronawirusa.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2020-04-20 20:13:36 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Odpowiedź masz wyżej.

Następnym razem, zamiast prowokowac, przejdź do meritum.
Zadanie pytania w ten sposób:

,,Czy jak zapytam czemu bbc i inne media kłamią o brakach w ppe w szpitalach a okazje zapewnia, że są i to jeszcze zmagazynowane to bedzie to do usunięcia? Pytam bo w końcu musiał widzieć, inaczej by nie pisał. "

sugeruje, ze poprzednie zostało Ci usuniete bezpodstawnie. Wystarczyło ominąc te ozdobniki i zadac to pytanie, które zamieściłes w tym wątku


" bbc i inne portale podaja, że brakuje ppe i sprzetu w szpitalach. Okazje pisał, że nie brakuje jest w szpitalach i nawet magazynach wiec albo bbc klamie. Może okazje wizytował jakieś magazyny osobiście i faktycznie portale kłamią?" -coś w ten deseń.
"
a nie byłoby ono usuniete.


Cytat:

2020-04-20 19:45:12, Jurny_Jurek napisał(a):
Ok jeden naruszał godność osobistą okazje z racji zamieszkania i śmiania się z innych.


Tu też nie mogło sie obyc bez tego komentarza, prawda? Wystarczyło zakończyc zdanie na naruszał godnośc osobista Okazje. Zniżaniem się do czyjegos poziomu i manipulacją słowną sprawiasz, że cięzko czasem zauważyc rożnice pomiędzy tym jaki Ty prezentujesz poziom, a Twój oponent. Nie możesz przyznać się, że przekraczasz czerwona linię, tylko oczywiście próbujesz odwrócic uwagę od siebie, poprzez wplątywanie do dyskusji innych uzytkowników.

Ja nie zamierzam bawić się z Tobą w niuanse słowne. Nie mam już nic więcej do dodania w tej sprawie.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #6 Ocena: 0

2020-04-20 20:32:25 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Prosze, jedna osoba ktora wczesniej była ,,idiotka" probowała w sposob rzeczowy dyskutować:

,,
Cytat:

2020-04-19 17:13:58, Konto usunięte napisał(a):
Cytat:

2020-04-19 16:58:23, karjo1 napisał(a):
Cytat:

2020-04-19 16:07:32, Konto usunięte napisał(a):
Cytat:

2020-04-19 15:58:30, karjo1 napisał(a):
No dobra, pozartowalismy i wracamy do tematu.
Na razie kolejna nagla zmiana anonsow:
' A personal protective equipment (PPE) delivery from Turkey to the UK has been delayed, the government has said.
A government spokesman confirmed the delay on Sunday, saying they were working "to ensure the shipment is delivered as soon as possible".'
Jeszcze rano mialy byc tuz tuz...



To nie jest tak, że brakuje. Po prostu kończą się zapasy.
https://twitter.com/faisalislam/status/1251876386039574531?s=20



O czym Ty znowu piszesz?
Przeciez zamowienie i zakup zostaly dokonane, tylko kwestia dostarczenia...
Tak jak w temacie respiratorow?
Juz juz sa, ale ich nie ma i raczej nie bedzie, bo czekamy, obserwujemy i sie uczymy, by w przyszlosci wyciagnac wnioski.


Co do respiratorow: skasowano zamówienie na jeden typ, chyba 10k, Bo... Nie potrzeba.tak nie są potrzebne, UK przeszacowalo o 300% (o ¾;) zapotrzebowanie na wentylatory, i te co są starcza.

W zamian gov zamówił lub zatwierdził (zależy od źródła) zamówienie na bardziej skomplikowane (more sophisticated) maszyny, które mają być na przyszłość.

Co do PPE: zamówione, zapłacone jest problem z dostawą.

Może być różnie, od problemów z jakością do problemów z transportem, samolot się zepsuł etc.

Mogły nawet godziny wyjść pilotowi.

Jak na razie, stan w jednym, konkretnym truście jest na 2-3 dni, co oznacza że zdążą dowieźć.


Mowa o stanie w szpitalach, nie w magazynach rządowych, tam też jest bufor.




Ja przytoczylem artykuly z BBC, karjo również pisała o brakach. Wiec zadalem drugi raz normalne pytanie - gdzie te pelne magazyny i dlaczego bbc klamie. To jest prowokacja? Niedługo trzeba tu bedzie psze pana psze pani.

Wiem wiem, post poleciał tak za zaslugi i teraz trzeba tlumaczyć. Dalej nie zostało wyjaśnione gdzie był złamany regulamin. Moge zacytowac posty znacznie bardziej prowokacyjne, ktore wisza do dzisiaj. Bez odzewu.

Czy jak ktoś kpi z kogoś udając szlachcica miastowego to nie można mu w ramach szydery z odbicia wykpić jego wpisu? Serio? Stajecie w obronie goscia co kpi z was w co drugim wpisie? Brawo.

Ale pamietajcie - ,,kosciół katolicki uczy nienawiści do innych ludzi" zostało uznane przrz ta sama moderatorkę za prywatną opinię i nie było w tym nic złego a mi się jeszcze zj.ka na priv wyłapała że przesadzam.

Teraz porównajmy te 2 wpisy i wytlumaczmy to osobista antypatia i kiepskim porankiem w poniedziałek - i takie tłumaczenie zrozumiem. A nie pitu-pitu. Tak to wygląda. Lecą wpisy nie naruszajace regulaminu a zostaja takie co go naruszają.

Tyle w temacie. Moderator to też człowiek.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2020-04-20 23:23:54 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Mam pytanie natury technicznej , mianowicie gdy piszę komentarz na forum to często nie się zawiesza pisanie tekstu na parę sekund albo na zawsze i muszę zrestartować stronę , również gdy napiszę już komentarz i wciskam przycisk"wyślij" to często zawiesza się cała strona i nie wysyła tego komentarza , muszę zrestartować stronę ale wtedy nie na już tekstu i muszę pisać od nowa ,chyba że pomyśle wcześniej i skopiuje cały tekst nim wcisnę "wyślij" to wtedy jak zresetuje stronę to wkleje tekst , zazwyczaj za drugim podejściem działa , często też w pasku google gdzie jest adres strony często przed nazwą pojawia się czarny trójkąt z wykrzyknikiem i wtedy też się zawiesza , czy to błąd strony czy mój telefon tak reaguje na tą stronę ? Dodam że na żadnej innej stronie tak się nie dzieje tylko na MW

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: +1

2020-04-21 02:50:56 (4 lata temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2020-05-29 11:11:11 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Informacyjnie
Temat
http://www.mojawyspa.co.uk/forum/85/65757/MAJOWE-ZDJECIE-KALENDARZ-MW-NA-ROK-2021,10#post1620821 został do wyjaśnienia sprawy zamkniety, żeby w nim nie śmiecic.

Przenosze też tutaj wypowiedzi Violetty i Sweetliar

Cytat:

2020-05-28 21:04:21, violettaphotography napisał(a):
Mialam glosowac na prace nr 7 Basienka76...
A tu taki zonk...
Valeria Bold, Rostov on Don


Cytat:

2020-05-28 22:40:40, SweetLiar napisał(a):
Dziwne, że nikt tego nie sprawdza w żaden sposób.
Wszystko opiera się na zgłoszeniach użytkowników, zgodność z regulaminem konkursu też. Raz obowiązuje sztywny regulamin, innym razem ”to przecież tylko zabawa”.
Ciekawe ile takich kreatywnych prac własnych przeszło do tej pory.


Sprawa zdjęć jest w trakcie ustalania. Czas na wyjasnienie mamy do października, bo w tym mniej więcej terminie oddawane są zdjęcia do grafika. Jesli ktoś z Was zna sie na tyle, by podpowiedzieć jak ustalic czy zdjęcie nie jest plagiatem, to podpowiedzi mile widziane. Ja w tej dziedzinie aż takim ekspertem niestety nie jestem i Wasze podpowiedzi sie przydadza.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2020-05-30 08:11:49 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Słowem wyjaśnienia. Rozmawiałam wczoraj z Basienka76 odnosnie zdjęć przesyłanych do kalendarzowych konkursów. Praca nr 7, o której wpsomniała Violetta, rzeczywiscie nie nalezy do Basienki.

Oto wyjaśnienie Basienki. Jej mąż hobbystycznie bawi się fotografią i ma na laptopie kilka folderów do których wrzuca zdjęcia przez siebie robione. Nie wspominajac mu o konkursie, korzystala z jego folderu, bedac swiecie przekonana, ze wszystkie bez wyjatku sa jego autorstwa. Dopiero, jak poruszylam sprawe zdjec, wyjasnilo sie po rozmowie z mezem, ze w folderze jest tez kilka robionych przez innych i wrzuconych jako inspiracja.

Basienka bardzo przeprasza. Nie bylo jej intencja oszukiwanie. Zdjecie nr 6 jest jej autorstwa. Fotka nr 7 zostanie usunieta. Czekam jeszcze na informacje na temat listopadowego zdjecia, ktore jest wygranym zdjeciem, rowniez wrzuconym przez Basienke


Pozniej otworze watek, usunę zdjecie i ponowimy głosowanie.


Dopisek, po edycji: Listopadowe zdjęcie również zostanie usuniete. W jego miejsce bedzie, kolejne z najwieksza ilościa glosów. Basienka przed chwilą przelała mi 10 funtów, które wygrała przy okazji tego konkursu. Pozniej sprawdze, czyje zdjecie zdobylo najwieksza ilosc glosow, zeby przelac tej osobie pieniadze.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 96 z 193 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 95 | 96 | 97 ... 191 | 192 | 193 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,