MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

To był kiedyś wątek : Pytania do moderatorów

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 95 z 193 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 94 | 95 | 96 ... 191 | 192 | 193 ] - Skocz do strony

Str 95 z 193

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

SweetLiar

Post #1 Ocena: 0

2020-03-31 21:11:37 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Ja myślę, że już ktokolwiek cokolwiek przestał tutaj dawno zgłaszać tym bardziej nie wiem po co jest ta cała moderacja. Chyba od parady bo oprócz Ewy nikt na nic nie reaguje ani nawet nie odpisuje

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #2 Ocena: 0

2020-03-31 21:51:43 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Cytat:

2020-03-31 21:07:05, galadriel napisał(a):
ja strone wczesniej wrzucilam wyznawcow islamu do jednego worka z terrorystami i nikt sie nie doczepil ani w ich obronie nie stanal, ani mnie nie zaraportowali (jeszcze)

tak wiec nie, nie zauwazylam podwojnych standardow, i mysle ze to wyolbrzymianie, robienie wielkiego halo z niczego

[ Ostatnio edytowany przez: <i>galadriel</i> 31-03-2020 21:08 ]




No widzisz, a ja rzekomo cywilizowanych mieszkańców UK robiących panick buying porównałem do biednych, niecywilizowanych mieszkańców dżungli w afrykańskim kraju czy amazonii i post poszedł do kasacji a potem jeszcze poszedł warn bo dużo czuje się dotkniętych moimi wypowiedziami gdy tylko zniżę się do poziomu adwersarzy.

Właśnie o tym piszę - regulamin albo powinien być precyzyjny i zawierać 17.000 stron co wolno a co nie - albo powinien być ogólny, prócz wulgaryzmów i chamstwa pozwalać na kontrowersyjne opinie (konsekwencje ponosi piszacy a nie portal) i dać ludziom sobie pogadać albo wziąć się za kudły a nie - komuś sie nie podoba i zglasza a ze duzo zglasza to masz bana a tego nie zglasza to nie masz bana. O indywidualnej ocenie wpisu przez moderatora nie wspomne bo to tez inna para kaloszy, moderator to też człowiek i ma prawo do własnej oceny kierowanej własnymi poglądami i dlatego to niezbyt chlubna funkcja. Choć niektórzy ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu robią to b.dobrze (YKWIM).
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #3 Ocena: 0

2020-03-31 21:55:48 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

tak, ja jestem za opcja regulamin ogolny.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2020-03-31 22:25:47 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-03-31 21:51:43, Jurny_Jurek napisał(a):


Właśnie o tym piszę - regulamin albo powinien być precyzyjny i zawierać 17.000 stron co wolno a co nie - albo powinien być ogólny, prócz wulgaryzmów i chamstwa pozwalać na kontrowersyjne opinie (konsekwencje ponosi piszacy a nie portal) i dać ludziom sobie pogadać albo wziąć się za kudły a nie.... O indywidualnej ocenie wpisu przez moderatora nie wspomne bo to tez inna para kaloszy, moderator to też człowiek i ma prawo do własnej oceny kierowanej własnymi poglądami

Zastanawia mnie jak będziemy określać, czym jest chamstwo? Czy nie będzie to jak do tej pory opierało sie na zdrowo rozsądkowym podejściu i indywidulanej ocenie wpisu przez moderatora, tudzieź innych uzytkowników?

Dla mnie chamstwo może oznaczać cos zupełnie innego niż dla Ciebie. Pod słowem chamstwo znów kryje się cały wachlarz zachowan. Dla jednego Twoje wpisy będą chamskie, a inny będzie perrorował, że są w porządku.

Czym dla Ciebie jest chamstwo Jurek?

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #5 Ocena: 0

2020-04-01 00:24:41 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Np. jak ktoś zakłada osobny wątek, że jedna z moderatorek jest idiotką bo ma czelność zwracać uwagę. Że mimo tylu ostrzeżeń , banów i uwag wciąż ktoś nie potrafi docenić waszej pobłażliwości i wyrozumiałości - i dalej łamie regulamin. Chamstwo jest wtedy gdy edytujesz czyiś wpis z obraźliwych treści a kolejny komentarz znów je zawiera.

Wolność słowa czy kontrowersyjną opinię idzie oddzielić od chamstwa i łamania regulaminu gdy ten jest jasny i prosty, ilość zgłoszeń nie musi być wyznacznikiem. Stąd post o terrorystach gal nie był zgłaszany bo jest osobą sympatyczną i lubianą a moje są zgłaszane, bo napiszę ,,socjaliści są głupi, zwłaszcza narodowi czy komuniści". Regulamin powinien byc krotki i zwięzły. Ataki personalne pomiedzy dwoma dyskutantami? A czemuż nie, pod warunkiem, że zarzut jest z podpórką a atak nie jest chamskim ,,ty ch, idioto czy retardzie z ajkju 60".

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 01-04-2020 01:00 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2020-04-01 08:08:04 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-04-01 00:24:41, Jurny_Jurek napisał(a):
pod warunkiem, że zarzut jest z podpórką a atak nie jest chamskim ,,ty ch, idioto czy retardzie z ajkju 60".




Jurek. Jesli już chcesz uzyć czyjeś wypowiedzi jako przykład chamstwa, zacytuj ja dokładnie, a nie dodajesz swoją zmodyfikowaną interpretację.


Wypowiedź brzmiała

Cytat:

2020-03-31 19:47:02, Konto usunięte napisał(a):
To był sarkazm, koleżanko. Wymagane jest minimum 60iq, do zrozumienia





A tu Twój wpis, do Twoich oponentów


Cytat:

2020-03-18 07:29:17, Jurny_Jurek napisał(a):
Dobra, dla mnie temat zamkniety, to zwykla trolownia nie temat, z Danii lewacki i socjalistyczny kraj robia pryszczate nacjonalistyczne sebki z onru albo nieuki bez wiedzy. Z czyms takim nie da sie dyskutowac.



Dla mnie osobiście, to prezentujecie tutaj podobny poziom.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nEUROn

Post #7 Ocena: +1

2020-04-01 09:47:33 (4 lata temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

O widzę że Efka złapała jędrnego ze spuszczonymi spodniami.
Ale że manipuluje przekazem to pisałem nie od dziś.
A zaraz, nawet dzisiejszej nocy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #8 Ocena: 0

2020-04-01 09:49:55 (4 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Tak, jak @Galadriel - ogólny regulamin jest zupełnie wystarczający. Łatwo jest zdefiniować wulgaryzmy i pospolite chamstwo. Podobnie, jak propagowanie haseł ustrojów totalitarnych. Prostym jest zlokalizowanie trolli, co do tuż po założeniu konta - tudzież uaktywnieniu 'martwego' - próbują siać zamęt.
Wolność słowa i wypowiedzi jest chyba największą siłą serwisów społecznościowych. Ta wartość powinna być nadrzędna. Nawet jeśli potem portal, jako całość, może być piętnowany, to samonapędzająca się promocja - nawet wynikająca z hejtu - wręcz nagania odwiedzających, czytających, a w konsekwencji - reklamodawców, pieniążki.

Wiadomym jest, że takimi wątkami wiodącymi są tematy polityczne, społeczne z kontrowersyjnymi Użytkownikami, biorącymi czynny udział w dyskusji. Tematami o pogodzie, modzie i zwierzętach domowych ... publiki się nie zdobędzie.
:)
K.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: +1

2020-04-20 07:13:56 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Po edycji Wątek wyczyściłam z wszystkich ostatnich wpisów. Może ze względu na dośc szczególne czasy w jakich ostatnio zyjemy i stres z tym zwiazany, wszyscy powinnismy podchodzic do siebie nawzajem z troszkę większą wyrozumiałością.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: 0

2020-04-20 13:35:54 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

brawo ewa wlasciwe podejscie
*DRINK*

Opinia moderatora: Post częściowo edytowany z wpisu nie wnoszącego nic do wątku. Konefka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 95 z 193 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 94 | 95 | 96 ... 191 | 192 | 193 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,