MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

To był kiedyś wątek : Pytania do moderatorów

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 94 z 193 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 93 | 94 | 95 ... 191 | 192 | 193 ] - Skocz do strony

Str 94 z 193

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2020-03-31 17:01:22 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Wszystkim sie nie dogodzi. Zwracasz uwagę, podnosi się larum, że cenzura. Nie zwracasz, że jesteś zbyt pobłażliwy. Ile ludzi, tyle charakterów, tyle opinii i róznych punktów wrażliwości.

Częściej chyba jednak słyszę, że jestem zbyt pobłażliwa. Nie wiem, mnie cięzko samą siebie oceniać, a nie wszyscy potrafią zdobyć sie na konstruktywna krytykę. Forum nie jest miejscem kilku uzytkowników i trzeba brac pod uwagę głosy różnych osób, a czasem ciężko wypośrodkowac.

Nie raz słyszałam, że w wątki polityczne nie powinnismy wogóle ingerować, bo taka jest ich specyfika. Tylko, że potem część z tych, co tak krzyczy o nadmiernej cenzurze, zgłasza do moderacji naduzycia.

Na serio aż tak ograniczane jest tu Wasze prawo do wolności słowa?
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2020-03-31 17:33:44 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-03-31 16:13:16, Jurny_Jurek napisał(a):


Fajnym przykładem był tu do dzisiaj wiszacy wpis ,,że kościół katolicki naucza nienawiści do drugiego człowieka". I moderacja nie dopatrzyła sie mowy nienawiści. Teraz zamieniamy kościół katolicki na wiadomo jaką religię i mamy mowe nienawiści - plus akt oskarżenia.


Mimo szczerych chęci nie jestem w stanie znaleźć takiego wpisu. Możesz, proszę wkleić link do niego?
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #3 Ocena: 0

2020-03-31 17:55:49 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Nie jest, tyle że się dużo zmieniło. Nie winię Ciebie ani moderacji tylko zmieniających się czasów - co często podkreślam. W czasach superlovera, winstona, marciniaka nie było jeszcze zdiagnozowanych 2876 dżenderów, dopiero z czasem to ewoluowało.

Ja uważam, że wraz z czasami trzeba zmienić regulamin bo moim zdaniem jest zbyt ogólnikowy i można sobie dowolnie podciągnąć ,,znieważanie innych i urażanie uczuć" jak się pisze, jak ludzie się zachowują - dlatego min. Kanonier nie chce moderować. Pojawi się jakiś stasiu i zacznie szydzić, że ma portret jakiegoś bohatera w domu, że czyta to czy tamto - i co, usuwać bo moderator i czuje się znieważony i urażony czy może zostawić i próbować dyskutować na argumenty?

Ten wpis z kościołem jest doskonałym przykładem na ile można sobie pozwolić. ,,Kościół katolicki uczy niemawiści do innych ludzi" zostało sklasyfikowane jako opinia a nie mowa nienawiści przez moderatorkę. Ja pisze że ludzie w trakcie panick buying zachowują sie jak dzikusy z jakiś rejonów świata - i już kogoś to uraża.

Ktoś z moderacji drogą okrężną wyraża opinię o czyimś stanie umysłowym (fajnie zresztą, celnie i dosadnie, od lat z tego słynie) i nic. Ciebie ponosi w wątku o polityce i wyrażasz swoją opinię bez wulgaryzmów - również sugerując pewne zaburzenia procesów umysłowych - i masz ostrzeżenie, innym się to nie podoba.

Część tego regulaminu jest bezużyteczna - albo nie jest stosowana bo jest interpretowana według widzimisię albo nadmiernie używana według widzimisię. Albo od liczby zgłaszanych uwag.

Nie odbierajcie tego jako ataku na administrację czy moderację - ale tak, żyjemy w czasach gdzie ciężko wyrazić swoją opinię a positive discrimination ma się dobrze.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #4 Ocena: 0

2020-03-31 18:41:58 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Ja też nie obwiniam moderacji i rozumiem, że bycie nadgorliwym może być odebrane jako przesadne. Ale kij ma dwa końce i taka wyrozumiałość raz czy drugi nakręca innych i w którymś momencie trzeba komuś zwrócić uwagę, a wtedy powstaje wrażenie wybiórczości użytkowników.

Przykład z wczoraj. Ktoś wrzucił info, że Anglia i Walia zawierzyły się Matce Bożej. I reakcja była jedna, zgodna z obowiązującymi trendami: bzdura, poziom the sun i generalnie kpina. Zabrakło Wujków co to zawsze jadą po jednej religii więc skończyło się na ostrej reakcji z mojej strony, całość nie doczekała się żadnej reakcji że strony moderacji, ale pokazuje to tylko jak jedno nie szanowanie uczuć nakręca kolejne.
Przykład jest to zacytowania, wisi sobie do teraz, ale nie przyszło mi do głowy zgłaszanie tego bo wiem nie od dziś, że obrażanie katolików nie jest obrażaniem lecz wyrażaniem swojej opinii.


[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 31-03-2020 18:43 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #5 Ocena: 0

2020-03-31 18:59:20 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14709

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Ja jestem za tym, zeby regulaminu wogole nie bylo, a kwestie granic przyzwoitosci powinny byc wlasie rzez widzi mi sie, czyli interpretowane indywidualnie. Caly knyf polega na tym, zeby dobrac straznikow, ktorzy to rozumieja.

p.s a jakiej niby reakcji ma sie doczekac ten link i komentarze o ktorych piszesz? Tu jest albo zero rekacji, bo jak to skomentowac albo komentarze, ktore wlasnie odzwierciedlaja co wiekszosc mysli.

nie wiedzialam, ze chodzi tu o "katolicy" kontra reszta, w tym skarzeniu: 8

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 31-03-2020 19:01 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #6 Ocena: 0

2020-03-31 19:28:39 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

@ Galadriel odnosisz się do opisanej przeze mnie sytuacji z wczoraj?
Tam nie było żadnej reakcji oprócz mojej. Może większość uznała, że nie chce w to wchodzić bo słabe bardzo jest naśmiewanie sie z czyjejś wiary.
”Co większość myśli” też do mnie nie przemawia bo większość może uznać, że zdjęcie np dziecka z zespołem downa jest nieestetyczne, żałosne i psuje mi dzień.
Co byś o tym powiedziała?
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #7 Ocena: 0

2020-03-31 19:59:12 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Ja nie dolewałem oliwy do ognia bo po co - znowu uraziłbym czyjeś ateistyczne uczucia tolerancyjnej na inne poglądy osoby. Przecież tu czasem dochodzi do tego, że ktoś dostaje bana za bycie chamem i prostakiem, wraca z bana i z dumą podkreśla, że ma rację i podtrzymuje, że bycie wulgarnym chamem jest ok... I to nie wina moderacji/administracji bo takich wpisów nikt nie zgłasza - a to głównie decyduje o tym, kto jest be.

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery. Z niego wynika reszta."

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #8 Ocena: 0

2020-03-31 20:12:44 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14709

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

SL, ja w to nie kliknelam, bo po co, tak samo, co tam niby komentowac? ale nie widze w odpowiedziach do tego linku nic obrazliwego, na co moderacja niby mialaby reagowac. To teraz wyglada na jakas swieta wojne typu, ze jesli ktos sie schowa za krzyzem to juz nic nie mozna powiedziec?

J-J, nie wiem co wam doskiera, nie czytam wiekszosci bzdetow na tym forum, nie naleze do szczegolnie klotliwych ludzi, ani w zyciu ani w necie. Gdyby sie nagle pojawily jakies chamskie albo wulgarne wpisy to jestem pewna ze by byly pozamiatane.

Jesli zas chodzi o te stopniowane banow, mnie to wogole nie bawi. Pamietam jak to wprowadzili, to takie specjalne traktowanie troli. Zreszta trol nad trolami to zaproponowal, a potem i tak sie stad usunal czy cos. No a zostalo, ze nei banuje sie na wieki wiekow (jak byc powinno) tylko na troche,. Hodowla troli, taki positive reinforcement i tyle.

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 31-03-2020 20:22 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #9 Ocena: 0

2020-03-31 21:04:22 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Tam nikt nie chował się za krzyżem, nie okładał po głowie, nie molestował seksualnie dzieci tam była tylko wzmianka o zawierzeniu Anglii i Walii przez katolików zgodnie z ich wiarą. Nie muszę się z tym zgadzać nie muszę też szydzić.

Tu wychodzi tylko poziom samych szydzących, nic więcej.

Jeśli natomiast napiszesz o gangach muzułmańskich gwalcicieli to musisz bardzo ważyć słowa bo zaraz jakiś piewca tolerancji zwróci Ci uwagę, że w niewłaściwą stronę zmierzają Twoje wypowiedzi bo możesz kogoś urazić.
Taka autostrada tolerancji w jedną stronę jeśli jeszcze nie zauważyłaś
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #10 Ocena: 0

2020-03-31 21:07:05 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14709

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

ja strone wczesniej wrzucilam wyznawcow islamu do jednego worka z terrorystami i nikt sie nie doczepil ani w ich obronie nie stanal, ani mnie nie zaraportowali (jeszcze)

tak wiec nie, nie zauwazylam podwojnych standardow, i mysle ze to wyolbrzymianie, robienie wielkiego halo z niczego

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 31-03-2020 21:08 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 94 z 193 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 93 | 94 | 95 ... 191 | 192 | 193 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,