MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

To był kiedyś wątek : Pytania do moderatorów

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 87 z 193 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 86 | 87 | 88 ... 191 | 192 | 193 ] - Skocz do strony

Str 87 z 193

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kik1976

Post #1 Ocena: 0

2019-06-17 14:18:37 (5 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

aha, ok..
chodzi o opcje, ze blokuje osobe i poprostu nie widze jej postow, ani ona moich...
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #2 Ocena: 0

2019-06-17 15:46:43 (5 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-06-17 14:18:37, kik1976 napisał(a):

chodzi o opcje, ze blokuje osobe i poprostu nie widze jej postow, ani ona moich...



...kiedyś poruszałem tą kwestię
na MW to nie zadziała, nie ten silnik

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #3 Ocena: 0

2019-07-28 16:04:15 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Wg mnie jeden z moderatorów przesadził w swej sluzbistosci usuwając z wątku o powrocie do Polski posty o majonezach. Mniejsza o to czy byly bardzie czy mniej madre. Takie spontaniczne wpisy sa istota
kazdego forum czy wątku. Dodaja zycia i czesto sa chetniej czytane niż te, ktore sa "bardzo na temat".
Wątek o powrocie do Polski zamienił się w koncert życzeń ile komu i co się należy tu czy tam żeby łaskawie zechciał swój majestat przeniesc do Polski.
Jestem moderatorem na innym forum i tam właściciele (którym zależy na ilości wejsc) wręcz zalecają żeby takich postów nie na temat, dopóki nie naruszają dobrych obyczajów nie usuwać a wręcz pielęgnować.
No ale może ja się nie znam, wszak to Anglia, znana że specyficznego poczucia, nie tylko humoru.*YAHOO*

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

SweetLiar

Post #4 Ocena: 0

2019-07-28 16:16:12 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-07-28 16:04:15, andyopole napisał(a):
Wg mnie jeden z moderatorów przesadził w swej sluzbistosci usuwając z wątku o powrocie do Polski posty o majonezach. Mniejsza o to czy byly bardzie czy mniej madre. Takie spontaniczne wpisy sa istota
kazdego forum czy wątku. Dodaja zycia i czesto sa chetniej czytane niż te, ktore sa "bardzo na temat".
Wątek o powrocie do Polski zamienił się w koncert życzeń ile komu i co się należy tu czy tam żeby łaskawie zechciał swój majestat przeniesc do Polski.
Jestem moderatorem na innym forum i tam właściciele (którym zależy na ilości wejsc) wręcz zalecają żeby takich postów nie na temat, dopóki nie naruszają dobrych obyczajów nie usuwać a wręcz pielęgnować.
No ale może ja się nie znam, wszak to Anglia, znana że specyficznego poczucia, nie tylko humoru.*YAHOO*

Ewentualnie można takie wpisy przenieść do innego wątku, żeby tam toczyła się dalsza dyskusja, zamiast ją całkiem ucinać.
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #5 Ocena: 0

2019-07-28 16:45:36 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Pal licho że usunął, usuwali, usuwają i będą usuwać. Mnie drażni brak szacunku dla forumowiczów, bo jak inaczej nazwać to, że większość moderatorek nie pisze dlaczego i nie podpisuje się.
Pisałem już o tym wielokrotnie i co, ano nic, groch o ściane. Teraz zapewne będzie podobnie.
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #6 Ocena: 0

2019-07-28 17:05:38 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Ale ze co??? Usunęli majonezy? To pewnie nie był fan majonezu Winiary... Nie zdziwilabym się jakby to ewa maczala w tym palce.. W końcu jako jedyna była za kieleckim ;-)
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

andyopole

Post #7 Ocena: 0

2019-07-28 17:13:26 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2019-07-28 17:05:38, gosian napisał(a):
Ale ze co??? Usunęli majonezy? To pewnie nie był fan majonezu Winiary... Nie zdziwilabym się jakby to ewa maczala w tym palce.. W końcu jako jedyna była za kieleckim ;-)


No i wszystko jasne. Posty do usunięcia! *YAHOO*:-D

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

cris82

Post #8 Ocena: 0

2019-07-28 17:23:27 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

mialem cos dodac od siebie ze " jak to mozna w ogole jesc" ale pozniej stwierdzilem ze nie bede zasmiecac rozumiem jeden komentarz z doopy i jakas odpowiedz nie w temacie ale jakies majonezowe gadki na dwie strony to przesada wystarczy otworzyc nowy watek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #9 Ocena: 0

2019-07-28 17:28:56 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-07-28 17:05:38, gosian napisał(a):
Nie zdziwilabym się jakby to ewa maczala w tym palce.. W końcu jako jedyna była za kieleckim ;-)

Nie mam z tym nic wspólnego :-]
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2019-07-28 17:33:56 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-07-28 16:04:15, andyopole napisał(a):
Wg mnie jeden z moderatorów przesadził w swej sluzbistosci usuwając z wątku o powrocie do Polski posty o majonezach. Mniejsza o to czy byly bardzie czy mniej madre. Takie spontaniczne wpisy sa istota
kazdego forum czy wątku. Dodaja zycia i czesto sa chetniej czytane niż te, ktore sa "bardzo na temat".
Wątek o powrocie do Polski zamienił się w koncert życzeń ile komu i co się należy tu czy tam żeby łaskawie zechciał swój majestat przeniesc do Polski.
Jestem moderatorem na innym forum i tam właściciele (którym zależy na ilości wejsc) wręcz zalecają żeby takich postów nie na temat, dopóki nie naruszają dobrych obyczajów nie usuwać a wręcz pielęgnować.
No ale może ja się nie znam, wszak to Anglia, znana że specyficznego poczucia, nie tylko humoru.*YAHOO*


Owszem, jeśli w luźnych wątkach posty schodzą na tematy "sobie a muzom " to nie przeszkadza. Niemniej jakby off top w tym temacie poszedł dalej, a w takim kierunku zmierzał, zamiast czytac o powrocie do Polski byłyby tylko wpisy o wyższości jednego majonezu nad drugim. Gdyby te wpisy nie były usunięte częśc by podniosła larum, że to wątek nie o majonezie.
Macie tysiace innych wątków, w których możecie sobie rozmawiać o majonezach, musztardach itp.


Cytat:

2019-07-28 16:16:12, SweetLiar napisał(a):

Ewentualnie można takie wpisy przenieść do innego wątku, żeby tam toczyła się dalsza dyskusja, zamiast ją całkiem ucinać.


Może i można było, ale na usprawiedliwienie osoby, która czyściła wątek napiszę, że robiła to pierwszy raz i zamiast skopiować treśc, pousuwała wszystko, bez zachowania kopi. Przeważnie ja czyszczę wątki i nie raz się zdarzyło, że przeniosłam w inne miejsce i ani razu nie zdarzyło się, aby była kontynuacja rozmowy dotyczącej off topu. Założyłam nawet jakiś czas temu taki topik i jakoś rozmowa się tu nie przenisoła ;-)

Off topy

Żałuję, że tym razem nie przeniesione zostały tu wpisy o majonezie, bo aż jestem ciekawa ilu z Was wyrywałoby się do kontynuacji tematu.

Cytat:

2019-07-28 16:45:36, darraj napisał(a):
Pal licho że usunął, usuwali, usuwają i będą usuwać. Mnie drażni brak szacunku dla forumowiczów, bo jak inaczej nazwać to, że większość moderatorek nie pisze dlaczego i nie podpisuje się.
Pisałem już o tym wielokrotnie i co, ano nic, groch o ściane. Teraz zapewne będzie podobnie.


We wspomianym wątku moderator podpisał się po wyczyszczeniu tematu i podał powód czyszczenia. Wiekszość akcji czyszczenia i usuwania wpisów wykonuję ja i NIE ZDARZYŁO mi się, nie zostawić podpisu.Powody raczej też podaje. Wysyłam też często wiadomości do zainteresowanych osób, jeśli usuwam wpis tylko jednej osoby. TYLKO JEDNEJ osobie zdarza się nie podpisać, więc proszę reszty moderatorek nie wrzucać do jednego worka.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 87 z 193 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 86 | 87 | 88 ... 191 | 192 | 193 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,