MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

To był kiedyś wątek : Pytania do moderatorów

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 79 z 193 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 78 | 79 | 80 ... 191 | 192 | 193 ] - Skocz do strony

Str 79 z 193

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ZlotaPerla

Post #1 Ocena: 0

2018-09-23 13:31:45 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Nic się nie zmieniło, a już koniec września.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KatyCider

Post #2 Ocena: 0

2018-09-24 22:24:30 (6 lat temu)

KatyCider

Posty: n/a

Konto usunięte

Po niezliczonych probach ustawienia avataru przez dzial Ustawienia konta - chce zmienic avatar
dzisiaj sprobowalam przez Edytuj konto i udalo sie za pierwszym razem.

Moze po prostu usunac ta czesc/sciezke ktora nie dziala?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

minicab

Post #3 Ocena: 0

2018-09-24 22:35:43 (6 lat temu)

minicab

Posty: 1509

Mężczyzna

Z nami od: 08-05-2009

Skąd: U.K.

Cytat:

2018-09-24 22:24:30, KatyCider napisał(a):
Po niezliczonych probach ustawienia avataru przez dzial Ustawienia konta - chce zmienic avatar
dzisiaj sprobowalam przez Edytuj konto i udalo sie za pierwszym razem.

Moze po prostu usunac ta czesc/sciezke ktora nie dziala?




Chyba zle ucielas avatara :-P
"One day you'll leave this world behind So live a life you will remember."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2018-09-24 22:42:00 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Wiele z Waszych pytań dotyczy spraw technicznych. Niestety w tej kwestii, ja nie jestem w stanie pomóc. Wszystkie Wasze pytania i prośby regularnie przekazywane są informatykowi. Prosiłam go nawet, żeby osobiście odpisał, bo zna się na tym lepiej. Nie chcę składać bezpodstawnych obietnic. Mam nadzieję, że znajdzie chwile czasu, żeby napisać.

Swoje prośby i sugestie możecie pisać również na adres redakcji, bo żadne z moderatorów nie odpowiada za stronę techniczna forum.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KatyCider

Post #5 Ocena: 0

2018-09-24 23:03:22 (6 lat temu)

KatyCider

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-24 22:35:43, minicab napisał(a):
Cytat:

2018-09-24 22:24:30, KatyCider napisał(a):
Po niezliczonych probach ustawienia avataru przez dzial Ustawienia konta - chce zmienic avatar
dzisiaj sprobowalam przez Edytuj konto i udalo sie za pierwszym razem.

Moze po prostu usunac ta czesc/sciezke ktora nie dziala?




Chyba zle ucielas avatara :-P


Minicab chyba za bardzo sobie czupryne pofarbowalam i teraz nic mi sie nie udaje i nic nie wychodzi na nastepnym razem poprosze o Twoja fachowa pomoc techniczna przy kadrowaniu.


Efciu wiemy wiemy ze to nie do Ciebie Ja juz chyba kiedys czytalam jakies porady informatyka wiec postaralam sie napisac powyzsze uwagi najbardziej wyraznie i konkretnie jak potrafie. Zobaczymy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

it-department

Post #6 Ocena: 0

2018-09-25 07:53:19 (6 lat temu)

it-department

Posty: 1

Mężczyzna

Administrator

Z nami od: 25-09-2018

Skąd: Internet

Pracujemy nad zmianami związanymi z certyfikatem SSL i obracaniem zdjęć w galerii - oba zadania chcemy udostępnić możliwie szybko.
Równolegle pracujemy nad większymi zmianami w forum w oparciu o Wasze uwagi zbierane przez moderatorów.
Będę informował w tym wątku o wprowadzonych zmianach.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #7 Ocena: 0

2018-12-29 18:03:41 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-25 07:53:19, it-department napisał(a):
Pracujemy nad zmianami związanymi z certyfikatem SSL i obracaniem zdjęć w galerii - oba zadania chcemy udostępnić możliwie szybko.
Równolegle pracujemy nad większymi zmianami w forum w oparciu o Wasze uwagi zbierane przez moderatorów.
Będę informował w tym wątku o wprowadzonych zmianach.


Nie wiem jak wygląda kwestia wklejania zdjęć (czy dalej są w poprzek) ale MW jest dalej stroną NIEZABEZPIECZONĄ bez certyfikatów i świeci mi się cały czas na czerwono z wykrzyknikiem.
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #8 Ocena: 0

2019-01-05 16:34:50 (5 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

...dlaczego wątek Moja Wyspa INSTAGRAM jest w dyskusji tygodnia skoro jest wątkiem zamkniętym? czyżby tylko dla powiadomienia userów o koncie na w/w serwisie?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2019-01-05 17:08:59 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-01-05 16:34:50, MrAquario napisał(a):
...dlaczego wątek Moja Wyspa INSTAGRAM jest w dyskusji tygodnia skoro jest wątkiem zamkniętym? czyżby tylko dla powiadomienia userów o koncie na w/w serwisie?


Zgadza sie. Słuzy jako post informacyjny. Wyrózniony jest jako dyskusja tygodnia, żeby informacja dotarła do najwiekszej liczby ludzi.

Po edycji. Nie bardzo mam jak ten temat wyróznic, żeby był widoczny. Jak zamkne, to znika z ploa widzenia. Musze napisac do góry. Rzeczywiście to nie dyskusja tygodnia a jakas informacja ogłoszeniowa. Dzięki za uwagi. Juz ściągam
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

LuckyIwona

Post #10 Ocena: 0

2019-01-05 17:14:20 (5 lat temu)

LuckyIwona

Posty: 29

Kobieta

Z nami od: 18-07-2018

Skąd: Londyn

Super pomysł z założeniem instagrama ! Już polubiłam. Możemy np dodawac zdjęcia na własnych profilach instagramowych by Ewa mogła udostępniać Je u siebie . Tematyka oczywiście „Moja Wyspa”
Lucky Iwona

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 79 z 193 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 78 | 79 | 80 ... 191 | 192 | 193 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,