MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

To był kiedyś wątek : Pytania do moderatorów

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 78 z 193 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 77 | 78 | 79 ... 191 | 192 | 193 ] - Skocz do strony

Str 78 z 193

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kanonier30

Post #1 Ocena: 0

2018-06-15 12:25:07 (6 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Ad vocem - nie mogę już nic dodać do wpisu powyżej.

Za poczynione uwagi w wątku "Renta Chorobowa" (co stało się bezpośrednim tematem wymiany ostatnich wpisów) przepraszam za personalny i arogancki atak wobec Pani Moderator Ady - czym mogła poczuć się osobiście urażona. Nie zachowałem norm obowiązujących w forumowej dyskusji i celowo doprowadziłem do nieprzyjemnej sytuacji.

Poza tym życzę udanego weekendu - na razie zrobię sobie break.

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 15-06-2018 12:26 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #2 Ocena: 0

2018-08-22 11:12:34 (6 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja mam takie pytanie. Mianowicie wszystko robię w telefonie. Laptop w sumie leży i się kurzy. Ale do sedna. Jak wiadomo człowiek korzysta z różnych stron gdzie trzeba się zalogować. Oczywiście wszystkich haseł i loginów nie pamietam. Pamięta za mnie mój telefon, który po odciśnięciu kciuka automatycznie pokazuje mi linki do różnych stron i haseł jednocześnie. Wystarczy kliknięcie na dany link i login i hasło wpisują się automatycznie. I teraz pytanie. Jak robię to samo, żeby się zalogować na moja wyspe u góry gdzie jest zawsze nazwa strony internetowej wyskakuje mi czerwony napis - webside not secure. Może ktoś wie czemu. Dotyczy to tylko mojej wyspy.

I jeszcze jedno pytanie. Moja wyspę mam zawsze otwarta na jednej z kart w telefonie. Po 2-3 dniach muszę znów się zalogowywac, bez względu na to ile razy wchodziłem na ta kartę. Kiedyś mnie nie wylogowywalo tygodniami. Czemu teraz mnie wylogowuje tak Często?
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2018-08-22 11:39:42 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-08-22 11:12:34, AlmostFamous napisał(a):
Ja mam takie pytanie. Mianowicie wszystko robię w telefonie. Laptop w sumie leży i się kurzy. Ale do sedna. Jak wiadomo człowiek korzysta z różnych stron gdzie trzeba się zalogować. Oczywiście wszystkich haseł i loginów nie pamietam. Pamięta za mnie mój telefon, który po odciśnięciu kciuka automatycznie pokazuje mi linki do różnych stron i haseł jednocześnie. Wystarczy kliknięcie na dany link i login i hasło wpisują się automatycznie. I teraz pytanie. Jak robię to samo, żeby się zalogować na moja wyspe u góry gdzie jest zawsze nazwa strony internetowej wyskakuje mi czerwony napis - webside not secure. Może ktoś wie czemu. Dotyczy to tylko mojej wyspy.

I jeszcze jedno pytanie. Moja wyspę mam zawsze otwarta na jednej z kart w telefonie. Po 2-3 dniach muszę znów się zalogowywac, bez względu na to ile razy wchodziłem na ta kartę. Kiedyś mnie nie wylogowywalo tygodniami. Czemu teraz mnie wylogowuje tak Często?


Zapytam informatyka
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #4 Ocena: 0

2018-08-22 11:42:33 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Jest no secured - to samo mi się wyświetla na laptopie (NIEZABEZPIECZONA)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #5 Ocena: 0

2018-08-22 13:39:41 (6 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Mnie też wylogowuje po kilku dniach.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2018-08-31 20:04:46 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-08-22 11:39:42, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Cytat:

2018-08-22 11:12:34, AlmostFamous napisał(a):
Ja mam takie pytanie. Mianowicie wszystko robię w telefonie. Laptop w sumie leży i się kurzy. Ale do sedna. Jak wiadomo człowiek korzysta z różnych stron gdzie trzeba się zalogować. Oczywiście wszystkich haseł i loginów nie pamietam. Pamięta za mnie mój telefon, który po odciśnięciu kciuka automatycznie pokazuje mi linki do różnych stron i haseł jednocześnie. Wystarczy kliknięcie na dany link i login i hasło wpisują się automatycznie. I teraz pytanie. Jak robię to samo, żeby się zalogować na moja wyspe u góry gdzie jest zawsze nazwa strony internetowej wyskakuje mi czerwony napis - webside not secure. Może ktoś wie czemu. Dotyczy to tylko mojej wyspy.

I jeszcze jedno pytanie. Moja wyspę mam zawsze otwarta na jednej z kart w telefonie. Po 2-3 dniach muszę znów się zalogowywac, bez względu na to ile razy wchodziłem na ta kartę. Kiedyś mnie nie wylogowywalo tygodniami. Czemu teraz mnie wylogowuje tak Często?


Zapytam informatyka



Informatyk wrócił z urlopu i na moje pytanie odpisał.

1. Moja wyspa dostanie we wrześniu certyfikat, połączenia będą szyfrowane.
2. Sprawdzimy kwestia logowania, prawdopodobnie jest to kwestia przeglądarki, potrzebujemy informacje jaka przeglądarka i jaka wersja.

Almost napisz mi proszę jaka przeglądarka i jaka wersja, to przekaże.

Jeśli zaś chodzi o zdjęcia, które pojawiają się w galerii w poprzek informatyk napisał:

3. Obracanie obrazków dodamy we wrześniu.


Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #7 Ocena: 0

2018-08-31 20:13:09 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

*FLOWER* :-*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #8 Ocena: 0

2018-09-01 10:02:59 (6 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-08-31 20:04:46, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Cytat:

2018-08-22 11:39:42, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Cytat:

2018-08-22 11:12:34, AlmostFamous napisał(a):
Ja mam takie pytanie. Mianowicie wszystko robię w telefonie. Laptop w sumie leży i się kurzy. Ale do sedna. Jak wiadomo człowiek korzysta z różnych stron gdzie trzeba się zalogować. Oczywiście wszystkich haseł i loginów nie pamietam. Pamięta za mnie mój telefon, który po odciśnięciu kciuka automatycznie pokazuje mi linki do różnych stron i haseł jednocześnie. Wystarczy kliknięcie na dany link i login i hasło wpisują się automatycznie. I teraz pytanie. Jak robię to samo, żeby się zalogować na moja wyspe u góry gdzie jest zawsze nazwa strony internetowej wyskakuje mi czerwony napis - webside not secure. Może ktoś wie czemu. Dotyczy to tylko mojej wyspy.

I jeszcze jedno pytanie. Moja wyspę mam zawsze otwarta na jednej z kart w telefonie. Po 2-3 dniach muszę znów się zalogowywac, bez względu na to ile razy wchodziłem na ta kartę. Kiedyś mnie nie wylogowywalo tygodniami. Czemu teraz mnie wylogowuje tak Często?


Zapytam informatyka



Informatyk wrócił z urlopu i na moje pytanie odpisał.

1. Moja wyspa dostanie we wrześniu certyfikat, połączenia będą szyfrowane.
2. Sprawdzimy kwestia logowania, prawdopodobnie jest to kwestia przeglądarki, potrzebujemy informacje jaka przeglądarka i jaka wersja.

Almost napisz mi proszę jaka przeglądarka i jaka wersja, to przekaże.

Jeśli zaś chodzi o zdjęcia, które pojawiają się w galerii w poprzek informatyk napisał:

3. Obracanie obrazków dodamy we wrześniu.





Przeglądarka to chyba safari. Taka jak jest w IPhone. Zawsze korzystam z takiego telefonu i kiedyś nie wylogowywalo...

Andypolo tez pisal, ze ma ten sam problem. Jakiej przeglądarki używasz?
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #9 Ocena: 0

2018-09-01 10:21:31 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Mnie nie rusza z Safari/ Iphone.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ROTAREDOM

Post #10 Ocena: 0

2018-09-23 12:18:33 (6 lat temu)

ROTAREDOM

Posty: 3519

Mężczyzna

Z nami od: 05-02-2011

Skąd: 英國


Chwila czytani i znowu widze machlojki, matactwa, zaniedbania!
______________________________________________________________ گاو نر اینترنتی

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 78 z 193 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 77 | 78 | 79 ... 191 | 192 | 193 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,