MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

To był kiedyś wątek : Pytania do moderatorów

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 74 z 193 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 73 | 74 | 75 ... 191 | 192 | 193 ] - Skocz do strony

Str 74 z 193

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

keramczak

Post #1 Ocena: 0

2017-12-26 22:55:34 (6 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

[ Ostatnio edytowany przez: keramczak 26-12-2017 22:58 ]

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

keramczak

Post #2 Ocena: 0

2017-12-26 22:58:31 (6 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Cytat:

2017-12-26 22:32:43, cris82 napisał(a):
pisalem do ciebie chyba ze prawdziwy ofiarodawca w watku wesolych swiat wkleja klip z kalekami wojennymi zeby mieli lepszy lepszy nastroj na swieta?

niech ktos dopisze w tytule "tylko od lat 18" jak skladales dzieciom zyczenia to tez mialy okazje obejrzec ten klip w komplecie? napisal ci to co myslal po obejrzeniu tego filmu wez to na klate i wyciagnij wnioski ze warto czasami ruszyc glowa
to byla dziadowska prowokacja ...



No to ja też mam prośbę abyś zaczął pisać gramatycznie,bo tego czytać nie idzie...

Pomijam już składnie ,ale chociaż nowe zdanie zaczynaj z dużej liter i kończ kropką.

[ Ostatnio edytowany przez: keramczak 26-12-2017 22:59 ]

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

MrAquario

Post #3 Ocena: 0

2017-12-26 23:10:42 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-12-26 22:58:31, keramczak napisał(a):
Cytat:

2017-12-26 22:32:43, cris82 napisał(a):
pisalem do ciebie chyba ze prawdziwy ofiarodawca w watku wesolych swiat wkleja klip z kalekami wojennymi zeby mieli lepszy lepszy nastroj na swieta?

niech ktos dopisze w tytule "tylko od lat 18" jak skladales dzieciom zyczenia to tez mialy okazje obejrzec ten klip w komplecie? napisal ci to co myslal po obejrzeniu tego filmu wez to na klate i wyciagnij wnioski ze warto czasami ruszyc glowa
to byla dziadowska prowokacja ...


No to ja też mam prośbę abyś zaczął pisać gramatycznie,bo tego czytać nie idzie...



..."czytać nie idzie" też poprawnie jak cholera *ROFL*
czasami ręce opadają

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

terefereqq

Post #4 Ocena: 0

2017-12-26 23:29:44 (6 lat temu)

terefereqq

Posty: 183

Kobieta

Z nami od: 27-11-2012

Skąd: Bedford

Cytat:

2017-12-26 20:12:20, DariaT napisał(a):
film z drastycznymi scenami został usunięty z tematu świąt


No wreszcie, ale ban dla MrMaverick był dużo szybszy. Mam nadzieję, że MrM wróci. Chociaż nie wiadomo czy będzie chciał po takim potraktowaniu. Bo trzeba mieć naprawdę nieźle "pod kopułą" by wstawić taki klip w takim temacie i jak ktoś krótko i dosadnie to skomentował-dostał bana.:-U

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

keramczak

Post #5 Ocena: 0

2017-12-26 23:37:51 (6 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

null
Cytat:

2017-12-26 23:10:42, MrAquario napisał(a):
Cytat:

2017-12-26 22:58:31, keramczak napisał(a):
Cytat:

2017-12-26 22:32:43, cris82 napisał(a):
pisalem do ciebie chyba ze prawdziwy ofiarodawca w watku wesolych swiat wkleja klip z kalekami wojennymi zeby mieli lepszy lepszy nastroj na swieta?

niech ktos dopisze w tytule "tylko od lat 18" jak skladales dzieciom zyczenia to tez mialy okazje obejrzec ten klip w komplecie? napisal ci to co myslal po obejrzeniu tego filmu wez to na klate i wyciagnij wnioski ze warto czasami ruszyc glowa
to byla dziadowska prowokacja ...


No to ja też mam prośbę abyś zaczął pisać gramatycznie,bo tego czytać nie idzie...



..."czytać nie idzie" też poprawnie jak cholera *ROFL*
czasami ręce opadają

Człowiek,uczęszczający do więcej niż ośmiu klas szkoły podstawowej,postawiłby na końcu zdania kropkę.
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

MrAquario

Post #6 Ocena: 0

2017-12-26 23:42:07 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-12-26 23:37:51, keramczak napisał(a):
null
Cytat:

2017-12-26 23:10:42, MrAquario napisał(a):
Cytat:

2017-12-26 22:58:31, keramczak napisał(a):
Cytat:

2017-12-26 22:32:43, cris82 napisał(a):
pisalem do ciebie chyba ze prawdziwy ofiarodawca w watku wesolych swiat wkleja klip z kalekami wojennymi zeby mieli lepszy lepszy nastroj na swieta?

niech ktos dopisze w tytule "tylko od lat 18" jak skladales dzieciom zyczenia to tez mialy okazje obejrzec ten klip w komplecie? napisal ci to co myslal po obejrzeniu tego filmu wez to na klate i wyciagnij wnioski ze warto czasami ruszyc glowa
to byla dziadowska prowokacja ...


No to ja też mam prośbę abyś zaczął pisać gramatycznie,bo tego czytać nie idzie...



..."czytać nie idzie" też poprawnie jak cholera *ROFL*
czasami ręce opadają

Człowiek,uczęszczający do więcej niż ośmiu klas szkoły podstawowej,postawiłby na końcu zdania kropkę.


...bardzo cienka riposta :-8

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #7 Ocena: 0

2018-01-06 18:26:21 (6 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Tyniek sie nam wyautowal? Ktos,cos?
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2018-01-06 20:44:47 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Chriscov Twoje pytanie przenoszę tutaj


Cytat:

2018-01-06 12:48:57, Adacymru napisał(a):
niebieskieucho - osoba o duzej wiedzy i jeszcze wiekszym zapale dzielenia sie ta wiedza z innymi, pomimo nieustannej krytyki.

Zaraportowanie wiadomości nie pomogło, więc mam kilka pytań do redakcji i moderatorów na tym forum.
1. Czy reklamowanie scamu jest zgodne z regulaminem tego forum?
2. Dlaczego tej wiadomości jeszcze nikt nie usunął, mimo TRZYKROTNEGO zwrócenia przeze mnie na nią uwagi? (jeden bezpośredni raport plus 2 komentarze w temacie) To jest dla mnie wręcz szokujące.
http://www.mojawyspa.co.uk/forum/47/61753/Inwestycje-w-Bitcoiny,20#post1475808
3. Czy komuś nie przyszło do głowy, że jakaś mniej kumata osoba mogłaby się na to nabrać i zainwestować swoje pieniądze w ten przekręt?
4. Czy na tym forum występują osoby równe i równiejsze? Jedne za mniejsze przewinienia dostają bana, a wobec drugich zupełnie nic się nie robi, mimo poważnego przewinienia. Widziałem tu osoby zbanowane po napisaniu jednej (pierwszej) wiadomości i wcale mało ich nie było.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #9 Ocena: 0

2018-01-06 22:19:18 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Cytat:

2018-01-06 18:26:21, darraj napisał(a):
Tyniek sie nam wyautowal? Ktos,cos?


Powaznie??? Ale jaja, sam sobie wreczyl bana?
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #10 Ocena: 0

2018-02-01 01:45:05 (6 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Szkoda Tynka, pozdrawiam Cie Tynku Drogi, jesli mnie czytasz, wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2018 z Moja Wyspa czy tez bez niej...

Ja mam tylko takie pytanie z innej beczki do Moderacji. To w sumie bzdeta, ale i ciekawostka i poniekad zagadka z technicznego punktu widzenia dosc intrygujaca mnie od jakiegos czasu, ze az zapytam...


Dlaczego na stronie glownej w podtemacie "najczesciej komentowne" np http://www.mojawyspa.co.uk/index.php

w felietonie pt. Udzodzcy vs najedzcy (to tylko przyklad pierwszy z brzegu jaki wzielam) wyswietla sie info, ze zostal ow felieton skomentowany 1 raz (slownie jeden, a w domysle, ze przez jednego uzytkownika),
ale kiedy otwieram artykul to okazuje sie, ze jest komentarzy pod felietonem az szesc
Jak tutaj.

I tak sie dzieje dosc czesto na MW, bo na jednorazowy wypadek/przypadek to bym pewnie nie zwrocila wcale uwagi, uznalabym to za jakis blad maszyny itp i nie zawracalabym glowy.

Ale, ze tak sie zdaza dosyc czesto, to jestem zwyczajnie ciekawa co jest tego przyczyna?
Czy ktos to generuje jakos i sie nie przyklada czy system w jakis sposob zawodzi i nie uaktualnia prawidlowo danych?

Nie zeby to jakos strasznie uciazliwe bylo, bo MW to jednak nie pierwsza liga w dostarczniu informacji, ale zwyczjnie wydaje mi sie to dziwne... Bo to troche tak jakby na forum ukrywac informacje o pojawieniu sie najnowszych postow w tym czy innym temacie.

Stawiam na jakas techiczna przyczyne raczej, ale jest o tyle dziwne co nagminne i tym badziej, ze nikt nie probuje tego jakos naprostowac. Bo uzytkownicy strony i forum moga zyc dosyc komfortowo z takim "nieudogodnieniem" to jednak ja osobiscie wolalabym stawiac na "jakis tam" profesjonalizm, a nie takie "a co mnie to, kliknij to sobie zobaczysz, co mi glowe zawracasz jakimis tam uaktualnieniami"



Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 74 z 193 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 73 | 74 | 75 ... 191 | 192 | 193 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,