MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

GoPro czy może coś innego?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 5 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

nEUROn

Post #1 Ocena: 0

2016-09-06 19:18:03 (8 lat temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

Ja to głownie kupuję w amazonie ale oferta jest też na ebay.
Wolę nieraz tak kupić troszkę drożej o 10-30funtów i mieć łatwiejsze możliwości reklamacji gdyby co.
Trzeba tylko trochę poszukać by nie wybrać słabszej matrycy w starszych modelach SJ5000+.
Wybrałem wersję z wifi.
Łączy się z tabletem, można robić podgląd lub zasysać filmy prosto z karty w kamerze.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #2 Ocena: 0

2016-09-06 20:50:59 (8 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Mialem okazje poznac podrobke wersji bez wifi.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nEUROn

Post #3 Ocena: 0

2016-09-06 21:14:26 (8 lat temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

Najlepsze w tym jest to że jedni jak np SJ robią na wzór GoPro ale z dala widać że to nie to samo a inni robią podróbki SJ jak wierne kopie. No może się różni wykończeniem w rowkowaniu obudowy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #4 Ocena: 0

2017-07-09 20:39:54 (7 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Troszke czasu minelo, technologia poszla do przodu i pewnie w tej dziedzinie tez
Moja corka robi teraz srebny poziom w Duke of Edinbrough Award. Ktoskogo dziecko juz przez to przeszlo wie co mam na mysli- dlatych co jeszcze nie slyszeli o tym jest to okolo roczny jakby kurs gdzie dzieciaki maja zajecia z min sportow extremalnych ( przynajmniej dla 14 latkow) wiec wspinaczki po gorach, latanie samolotem, helikopterem ( corka jest kadetem w RAF) teraz bedzie skok banjee , kajakami po strumych i pontanami po morzach i wiele tym podobnych przygod, zima i latem w desczu i sloncu. Postanowilismy ze dobrze by bylo gdyby miala wlasnie taka aparat ze soba i uiwczniac te chwile. Podczas lotu parasailing w portugalii pozyczlismy GoPro i nagralismy filmik - mloda teraz cos na pamiatke.

Jezli nie GoPro to co polecacie ? Musi byc na kazde warunki bo corka chce zimo na pod Artyke poleciec z ojczymem, a przyszly szwagier zapowiedzial sie ze chetnie pozyczy na swoj nastepny wyscic samochodem wyscigowym na torze. Nie chce kupowac nic zbyt profesiolanego bo i tak nie bedzie mial kto to obslugiwac - bardziej chodzi o nagranie wspomniej niz wysokiej jakosci filmow do kilkugodzinnej obrobki. No i t musi byc mocne bo corka lubi miec "wypadki" ze sprzetem.
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

hants

Post #5 Ocena: 0

2017-07-09 21:46:33 (7 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

SJ4000 ale oryginalne. Bardzo przyzwoita jakość obrazu. Zapasowe baterie kosztują grosze.

Wygugluj na jutiuboe "techmoan" facet robi świetne testy kamer dla aktywnych, do aut, itp.

[ Ostatnio edytowany przez: hants 09-07-2017 21:47 ]

Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

littleflower

Post #6 Ocena: 0

2017-07-09 22:24:28 (7 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Przyszla synowa podpowiedziala Akaso EK7000 - mial ktos do czynienia ?
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Googhaz

Post #7 Ocena: 0

2017-07-10 00:37:44 (7 lat temu)

Googhaz

Posty: 1034

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 10-02-2016

Skąd: Już Polandia

Mam Ekena H9r to w zasadzie identyczna kamera z inną nazwą. Dla kogoś kto nigdy nie miał do czynienia z GoPro jakość jest super, milion możliwości zaczepienia.
Ze sportów ekstremalnych była używana dotychczas tylko raz - syn bawił się nią nurkujac w wannie. Obraz ok.
Na codzień używam jej jako kamery w samochodzie.
Ma WiFi więc można na komórce mieć podgląd live tego co nagrywamy albo oglądać nagrane filmy bez przekładania karty.
Minusem jest, że mocno się nagrzewa.
Tanio można ją z Chin kupić.
Jeszcze jedna rzecz - nagrywa 170 stopni i że względu na prawa fizyki obraz jest lekko znieksztalcony ale za to więcej widać. Niektórzy wymieniają obiektyw na mniejszy kąt ale lepiej odwzorowujacy rzeczywistość (koszt kilku dolarów). Warto się zastanowić czy kupując nie wziąć od razu drugiego obiektywu.

[ Ostatnio edytowany przez: Googhaz 10-07-2017 00:41 ]

Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje. - Baptiste Beaulieu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hants

Post #8 Ocena: 0

2017-07-10 14:19:22 (7 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

Pytanie, czy naprawdę potrzebujesz 4K? Cudów nie ma za super jakość obrazu płaci się zuzyciem baterii, 120fps, czy nawet 60fps wymaga masę światła..

Wide angle (170 stopni) to chyba standard we wszystkich action-camach.

Nie ma co kombinować według mnie: Gopro Hero 2 (i wzwyż), SJ4000, SJ5000. Mocowania są te same, zapasowe baterie niedrogie, a jakość obrazu bardzo przyzwoita, czy to na kajaku, motocyklu, rowerze, czy nawet a aucie jako dashcam.

Jeśli podasz emaila, to Ci podrzucę kilka krótkich filmików porównawczych (mam jeszcze jakieś bullet SportDV 1080, bateria trzyma chyba 4 godziny, ale jakość obrazu jest fatalna)
Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

littleflower

Post #9 Ocena: 0

2017-07-10 21:38:25 (7 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Cytat:

2017-07-10 14:19:22, hants napisał(a):
Pytanie, czy naprawdę potrzebujesz 4K? Cudów nie ma za super jakość obrazu płaci się zuzyciem baterii, 120fps, czy nawet 60fps wymaga masę światła..

Wide angle (170 stopni) to chyba standard we wszystkich action-camach.

Nie ma co kombinować według mnie: Gopro Hero 2 (i wzwyż), SJ4000, SJ5000. Mocowania są te same, zapasowe baterie niedrogie, a jakość obrazu bardzo przyzwoita, czy to na kajaku, motocyklu, rowerze, czy nawet a aucie jako dashcam.

Jeśli podasz emaila, to Ci podrzucę kilka krótkich filmików porównawczych (mam jeszcze jakieś bullet SportDV 1080, bateria trzyma chyba 4 godziny, ale jakość obrazu jest fatalna)



wyslalam priv

Czy do Go-Pro hero 5- moge cos dokupic zeby moc uzywac pod woda na glebokosciach wiecej niz 10 m? I czy mozna gokuoic akcesoria podrobki czy nie warto i lepiej zaplacic za akcesoria oryginalne np paski do zamontowania kamery na kasku
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Marta2509

Post #10 Ocena: 0

2018-10-10 12:04:09 (6 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

Jaka kamerke polecacie? Od roku moze sie cos zmienilo? Nie chce wydac milionow monet :]
W przyszla srode jade na wakacje, wiec musi byc cos stacjonarnie bo obawiam sie ze juz nie dojdzie.
Potrzebuje kamerke ktora mozna krecic pod woda. Brac GoPro4? 5 troche za droga.
Jakie akcesoria trzeba dokupic zeby w ogole dalo sie tym krecic nie trzymiac kamerki w rece?
Czy moze szukac tanszej refurbished na ebayu?
A jesli SJ to ktory model?

Edit: Sprawdzilam ze SJ jest duuuzo tanszy od GoPro. Nie potrzebne mi GoPro. Chcialabym tylko ponagrywac troche podwodnego swiata. Jakby ktos moglby mi przeslac linka do dobrego SJ bylabym wdzieczna. Nie chce kupic tzw. bubla, ceny na ebauy sa od £10 do £115 a ja kompletnie sie na tym nie znam.
Chcialabym wydac mniej niz £100 razem z akcesoriami (jakis statyw czy cos zeby w rece tego nie trzymac, i pasek na czolo albo klatke pod wode) jak to mozliwe.

[ Ostatnio edytowany przez: Marta2509 10-10-2018 12:20 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,