MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

GoPro czy może coś innego?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 2 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Bremen

Post #1 Ocena: 0

2014-06-27 22:33:51 (10 lat temu)

Bremen

Posty: 102

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2004

Skąd: BERKSHIRE

Cytat:

2014-06-27 22:28:10, Bremen napisał(a):
Cytat:

2014-06-27 21:26:58, ChrisCov napisał(a):
Nic nie wyjdzie z tą opaską na głowę. Fakt, że jest na Amazonie, ale nie obejmuje tego wysyłka 1-dniowa. Z takowej wysyłki już korzystałem w przeszłości, więc nie ma opcji, że coś przeoczyłem.
Sony camera headband


Mozesz sprawdzic opaske I uchwyty od xd10 chyba toschiby sa w agosie bo wiekszosc kamer ma takie same lub podobne mocowania moze cos podejdzie*THUMBS UP*

lub poszukaj sklepu sony center u siebie w miescie powinni je*THUMBS UP* miec
bremen

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

minicab

Post #2 Ocena: 0

2014-06-28 09:14:53 (10 lat temu)

minicab

Posty: 1509

Mężczyzna

Z nami od: 08-05-2009

Skąd: U.K.

Ja tam widze roznice 10mpix pomiedzy GoPro a Sony... myslicie ze jakosc bedzie podobna?
"One day you'll leave this world behind So live a life you will remember."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #3 Ocena: 0

2014-06-28 09:48:57 (10 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Weź swoją karte do sklepu. Nagrak jakis filmik z obrotami jadną i drugą kamerką i porownaj na tv w domu.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

minicab

Post #4 Ocena: 0

2014-06-28 09:56:58 (10 lat temu)

minicab

Posty: 1509

Mężczyzna

Z nami od: 08-05-2009

Skąd: U.K.

Ja tylko tak z ciekawosci :) zainteresowany napisal ze chce kupic GoPro ktore kosztuja od 250f a skoczyl na kamerke za 100f. Sprawdzajac dane techniczne widze az 10m pikseli roznicy, dlatego pytam. Swoja droga bede sie za pol roku przymierzal nad takim cackiem na wyjazd na narty, wiec wole wiedziec co nieco :)
"One day you'll leave this world behind So live a life you will remember."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Bremen

Post #5 Ocena: 0

2014-06-28 11:23:00 (10 lat temu)

Bremen

Posty: 102

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2004

Skąd: BERKSHIRE

Cytat:

2014-06-28 09:56:58, minicab napisał(a):
Ja tylko tak z ciekawosci :) zainteresowany napisal ze chce kupic GoPro ktore kosztuja od 250f a skoczyl na kamerke za 100f. Sprawdzajac dane techniczne widze az 10m pikseli roznicy, dlatego pytam. Swoja droga bede sie za pol roku przymierzal nad takim cackiem na wyjazd na narty, wiec wole wiedziec co nieco :)

Sprawdz sobie filmy na youtube porownujace obie kamery + inne a zobaczysz ze zmienisz zdanie na temat go pro. Co do ceny jak namieniles to jest ten sam poziom tylko sony jest na wyprzedazy a cena byla taka sama jak gopro 3 , 3+black owszem od 256 rozdzielczoscnawet 4K tylko powiedz mi ile osob ma telewizory 4K. Pozdzielczosc pikseli to nie wszystko ,pozatym tak jak wczesniej pisalem go pro max 1,30 na baterii... brak stabilizacji obrazu
bremen

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

ChrisCov

Post #6 Ocena: 0

2014-06-28 13:48:54 (10 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Moja firma stosuje tricki. Jak zwykle lol. Przyszedłem do sklepu i powiedziano mi, że nie ma AS15, tylko coś slightly different lol To coś to AS30V. Nie mogłem w sklepie przeczytać opinii, ale mogę oddać kamere jakby co. W Argosie są opaski na głowę do GoPro, ale nie wiem, czy pasują.
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Bremen

Post #7 Ocena: 0

2014-06-28 16:17:22 (10 lat temu)

Bremen

Posty: 102

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2004

Skąd: BERKSHIRE

Cytat:

2014-06-28 13:48:54, ChrisCov napisał(a):
Moja firma stosuje tricki. Jak zwykle lol. Przyszedłem do sklepu i powiedziano mi, że nie ma AS15, tylko coś slightly different lol To coś to AS30V. Nie mogłem w sklepie przeczytać opinii, ale mogę oddać kamere jakby co. W Argosie są opaski na głowę do GoPro, ale nie wiem, czy pasują.

Ja wlasnie odebralem swoja a tu zamiast as15 model as30 z gps za 99- minus 10% z halifaxa cashback piekny deals I szeroki banan na ustach:-] . Co do opini to poprawiona as 15 plus gps i aplikacja sony . Lubie takie zakupy*ROFL*
bremen

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

ChrisCov

Post #8 Ocena: 0

2014-06-28 16:36:10 (10 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Cytat:

2014-06-27 22:16:50, x_fish napisał(a):
Cytat:

2014-06-27 17:05:40, ChrisCov napisał(a):
Bardzo podoba mi się ta Ion Air Pro2, ale cóż... nie ma czasu na jej dostarczenie.

Jest na Amazon z next day delivery. Jak ci sie Sony nie spodoba to z Amazona dorecza w poniedzialek.

Masz rację. Rzeczywiście coś takiego jest, ale ja w jutro i w poniedziałek będę dużo chodził po sklepach. Boję się, że kurier by mnie nie zastał i musiałbym to gdzieś odebrać ze składu we wtorek, a mnie we wtorek już nie będzie.
Cytat:

2014-06-28 16:17:22, Bremen napisał(a):
Cytat:

2014-06-28 13:48:54, ChrisCov napisał(a):
Moja firma stosuje tricki. Jak zwykle lol. Przyszedłem do sklepu i powiedziano mi, że nie ma AS15, tylko coś slightly different lol To coś to AS30V. Nie mogłem w sklepie przeczytać opinii, ale mogę oddać kamere jakby co. W Argosie są opaski na głowę do GoPro, ale nie wiem, czy pasują.

Ja wlasnie odebralem swoja a tu zamiast as15 model as30 z gps za 99- minus 10% z halifaxa cashback piekny deals I szeroki banan na ustach:-] . Co do opini to poprawiona as 15 plus gps i aplikacja sony . Lubie takie zakupy*ROFL*

Dokładnie taką samą miałem sytuację *THUMBS UP*:-] i przed chwilą skończyłem oglądać filmy porównawcze na YouTube. Więc jest więcej funkcji, a dodatkowo AS30V lepiej nagrywa w wodzie. Wada jest tylko taka, że nie można z nią zbyt głęboko zejść pod wodę - bodajże 4m - co człowiek na YouTube tłumaczył umieszczeniem otworów na stereo z przodu.
Problem z opaską dalej nierozwiązany. Najpierw wybrałem się do oficjalnego sklepu Sony w centrum Coventry, ale po dojściu na miejsce ochroniarze mi powiedzieli "it has disappeared". Potem znalazłem na stronie Sony kolejny sklep firmowy, gdzie mili brązowi panowie powiedzieli mi, że żadnych opasek nigdy nie mieli i żeby pójść do Maplina lub sklepu z akcesoriami rowerowymi w centrum Coventry. Zrobiłem bez sensu 15 mil.
W Argosie są opaski do GoPro, ale wątpię, by takie coś pasowało:
Opaska GoPro
Jak coś innego znajdziesz, to możesz dać link.

P.S.
O co chodzi z tym cashbackiem z Halifaxa? Ja mam standardowe 10% zniżki jako pracownik Argosa.

[ Ostatnio edytowany przez: ChrisCov 28-06-2014 16:39 ]

A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Bremen

Post #9 Ocena: 0

2014-06-28 17:03:50 (10 lat temu)

Bremen

Posty: 102

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2004

Skąd: BERKSHIRE

Cytat:

2014-06-28 16:36:10, ChrisCov napisał(a):
Cytat:

2014-06-27 22:16:50, x_fish napisał(a):
Cytat:

2014-06-27 17:05:40, ChrisCov napisał(a):
Bardzo podoba mi się ta Ion Air Pro2, ale cóż... nie ma czasu na jej dostarczenie.

Jest na Amazon z next day delivery. Jak ci sie Sony nie spodoba to z Amazona dorecza w poniedzialek.

Masz rację. Rzeczywiście coś takiego jest, ale ja w jutro i w poniedziałek będę dużo chodził po sklepach. Boję się, że kurier by mnie nie zastał i musiałbym to gdzieś odebrać ze składu we wtorek, a mnie we wtorek już nie będzie.
Cytat:

2014-06-28 16:17:22, Bremen napisał(a):
Cytat:

2014-06-28 13:48:54, ChrisCov napisał(a):
Moja firma stosuje tricki. Jak zwykle lol. Przyszedłem do sklepu i powiedziano mi, że nie ma AS15, tylko coś slightly different lol To coś to AS30V. Nie mogłem w sklepie przeczytać opinii, ale mogę oddać kamere jakby co. W Argosie są opaski na głowę do GoPro, ale nie wiem, czy pasują.

Ja wlasnie odebralem swoja a tu zamiast as15 model as30 z gps za 99- minus 10% z halifaxa cashback piekny deals I szeroki banan na ustach:-] . Co do opini to poprawiona as 15 plus gps i aplikacja sony . Lubie takie zakupy*ROFL*

Dokładnie taką samą miałem sytuację *THUMBS UP*:-] i przed chwilą skończyłem oglądać filmy porównawcze na YouTube. Więc jest więcej funkcji, a dodatkowo AS30V lepiej nagrywa w wodzie. Wada jest tylko taka, że nie można z nią zbyt głęboko zejść pod wodę - bodajże 4m - co człowiek na YouTube tłumaczył umieszczeniem otworów na stereo z przodu.
Problem z opaską dalej nierozwiązany. Najpierw wybrałem się do oficjalnego sklepu Sony w centrum Coventry, ale po dojściu na miejsce ochroniarze mi powiedzieli "it has disappeared". Potem znalazłem na stronie Sony kolejny sklep firmowy, gdzie mili brązowi panowie powiedzieli mi, że żadnych opasek nigdy nie mieli i żeby pójść do Maplina lub sklepu z akcesoriami rowerowymi w centrum Coventry. Zrobiłem bez sensu 15 mil.
W Argosie są opaski do GoPro, ale wątpię, by takie coś pasowało:
Opaska GoPro
Jak coś innego znajdziesz, to możesz dać link.

P.S.
O co chodzi z tym cashbackiem z Halifaxa? Ja mam standardowe 10% zniżki jako pracownik Argosa.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>ChrisCov</i> 28-06-2014 16:39 ]



Jak masz konto w Halifax lub ich karte kredytowa to co jakis czas daja ci cashback w roznych sklepach w tym tygodniu byly do argosa , morisona, hertz i jakies tam inne . Co do opaski to narazie nic nowego nie znalazlem ale jak co to dam znac*THUMBS UP*
bremen

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

krakn

Post #10 Ocena: 0

2014-06-28 17:29:13 (10 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Taśma klejąca na desce surfingowej.
Tak często gubią kamery.
Uderzenie wody jest tak duże że zrywa, jak kamera nie pływa to masz po kamerce.

Do gopro mam specjalną gąbkę która unosi kamerę na wodzie, jest w kolorze pomarańczowym.

Mnie się już przydało, młoda mi niefortunnie podała kamerę i rurkę do oddychania. Kamera została, a po rurkę na bezdechu schodziłem ponad 20 metrów, i najgorszy był prąd który nie dość że lodowaty to silny. Bo szkoda mi jej było bo nie byle jaka. Ale za trzecim razem już myślałem że się poddam i bylem szczęśliwy że kamerka plywala.

http://youtu.be/4b6n1MwXCcs
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,