07/09/2015 20:38:00

Polska - Gibraltar 8:1, minuta po minucie

Polska - Gibraltar 8:1, minuta po minucieTrzy dni po porażce z Niemcami, reprezentacja Polski wygrała 8:1 z Gibraltarem na Stadionie Narodowym w Warszawie. Oto nasza relacja minuta po minucie z tego spotkania

KONIEC MECZU: Polska - Gibraltar 8:1 (2 razy Grosicki, 2 razy Milik, 2 razy Lewandowski 1 raz Błaszczykowski i 1 raz Kapustka, a dla gości Jake Gosling)
W Irlandii Gruzja przegrywa 0:1, a w Szkocji Niemcy wygrywają 3:2. Niebawem podsumowanie meczu i sytuacji w tabeli przed końcowymi meczami w eliminacjach.

90+2 minuta Rozgrywamy powoli w obronie i teraz piłka dla gości i mamy aut pod ich polem karnym z prawej strony, wrzutka Grosickiego z prawej, poprawka Rybusa z lewej i koniec meczu!!!

90+1 minuta
Mączyński usiłuje prawą strona inicjować akcję, jest nadepnięty przez obrońcę i mamy rożny, ale zażegnuje to obrona gości

90 minuta Perez od bramki i teraz aut po lewej stronie dla Gibraltaru, przejmuje to nasza obrona

88 minuta W odpowiedzi znowu Kapustka w polu karnym ale traci piłkę

87 minuta GOL DLA GIBRALTARU !!! Jake Gosling !!! Kombinacja krótkich podań Kyle Casciaro z Goslingiem i Gosling wychodzi sam na sam z Fabiańskim, strzela po ziemi w lewą stronę i mamy honorowy gol dla Gibraltaru !!!

87 minuta Zmiana, nr 14 Paweł Olkowski schodzi, a wchodzi Sebastian Mila nr 18

86 minuta
Gramy krótkimi podaniami i przenosimy sie pod pole karne Pereza, ale wypychają nas za linię środkową, jeszcze Kapustka z prawej próbuje, ale Peraz łapie piłkę

85 minuta Gosling wypuszcza Józefa Chipoline w nasze pole karne, ale ten nie dochodzi i rozpocznie Fabiański

84 minuta Milik z lewej strony wbiegł do środka pola karnego, strzela, ale strzał zablokowany, obok Grosicki, ale obrońcy wybijają tę piłkę

83 minuta
Kibice śpiewają hymn Polski, a Grosicki dośrodkowuje z rożnego i mamy kolejny rożny, wypychają nas jednak z pola karnego

82 minuta Rozgrywamy w obronie, i piłka na lewo do Rybusa i mamy rożny

81 minuta
Wolny dla gości na naszej połowie z prawej strony pola karnego, Walker dośrodkowuje i Fabiański łapie

80 minuta
Wracamy lewą strona, ale Grosicki nie przejmuje płaskiego podania od Mączyńskiego

79 minuta Zmiana w Gibraltarze nr 7 Lee Casciaro schodzi,  a wchodzi nr 12 Jeremy Lopez, a my mamy tym czasem rzut rożny, Grosicki z rożnego, ale wychodzą goście

78 minuta
Teraz atak krótkimi podaniami środkiem i Zieliński traci, natychmiast Kylie Casciaro otrzymuje podanie prostopadle i strzela płasko w światło bramki, Fabiański to broni

77 minuta Wraca piłka na naszą połowę, atakujemy lewą stroną i mamy aut

76 minuta Lee Casciaro znowu przed Fabiańskim, ale ten łapie i szybka kontra i przesiadujemy w polu karnym Pereza już, nie ma jednak strzału

75 minuta Akcja Gibraltaru, Lee Casciaro  przedarł się lewą strona i podaje  do Józefa Chipoliny, a ten z 7 metrów strzela do bramki, na szczęście Fabiański odbija ten strzał w pole

73 minuta Bartosz Kapustka na 8:0 !!! Szukała na prawo, tam Grosicki na 4 metr znowu, tym razem płasko, a tam Kapustka wyprzedził obrońców i wślizgiem ofensywnym zdobywa gola z Gibraltarem

72 minuta Grosicki ma piłkę po podaniu Zielińskiego, jest na prawej stronie i podaje na 4 metr półgórną piłkę, a tam Milik w pełnym biegu, wyskokiem z pierwszej piłki kopie do bramki i mamy 7:0 z Gibraltarem !!!

71 minuta
Grosicki pięknie wypuszczony w pole karne przez Glika z linii obrony, zderza się z Perezem, włączył się w to Milik w polu karnym i zamiast gola mamy spalonego

70 minuta Uwaga, Józef Chipolina przedarł się lewą stroną i strzelił ostro nisko nad ziemią z narożnika pola karnego, Fabiański to łapie...

69 minuta Po zmianie ni to strzał, ni to podanie Grosickiego z wolnego

68 minuta
Faul na Grosickim z prawej strony blisko narożnika pola karnego, zmiana w Gibraltarze nr 18 Duarte schodzi, a nr 2 - James Bosio wchodzi

67 minuta
Dla odmiany teraz my bawimy się piłką na własnej połowie, ale już Rybus pędzi lewą stroną, wypychają nas jednak

66 minuta
Teraz obrona gości nie wie co zrobić z piłką na własnej połowie, ale nie przejmujemy, wyczekujemy na gości na linii środkowej

65 minuta Zmiana, schodzi nr 9 Robert Lewandowski, wchodzi nr 19 Piotr Zieliński

64 minuta Kapustka podaje do Grosickiego na prawej stronie, ale niecelnie

63 minuta Lewą stroną tym razem Rybus usiłuje grać kombinacyjnie, ale wybijają gracze Gibraltaru i Szukała fauluje Bardona

62 minuta
Zmiana, wchodzi nr 10 Bartosz Kapustka z Cracovii, a schodzi nr 16 Jakub Błaszczykowski, to debiut Kapustki w kadrze Adama Nawałki

61 minuta
Grosicki z lewej strony dośrodkowuje niecelnie w polu karnym i piłka przerzucona z lewej strony na prawą stronę

59 minuta Jakub Błaszczykowski z karnego po ziemi w lewy róg, zmylił Pereza i mamy 6:0 z Gibraltarem !!!

Jakub Błaszczykowski strzela swojego 15-go gola w kadrze narodowej (fot. Paweł Śrutwa)

58 minuta Duarte wychodzi sam na sam po podaniu Lee Casciaro, ale jest na spalonym, w odpowiedzi Lewandowski w polu karnym gości jest faulowany przez  gracza  z nr 15 (to Erin Barnett) i mamy karny

56 minuta Krychowiak z 40 metra biegnie nie atakowany i wypuszcza Milika prostopadle w pole karne, ten strzela natychwmiast i mamy 5:0 z Gibraltarem !!!

55 minuta
Wymiana piłek Lewandowskiego z Błaszczykowskim w środku i po lewej stronie, tracimy i Lee Casciaro po prawej, ale już przejmujemy pod naszym polem karnym

54 minuta
Lewandowski rajduje z lewej strony w pole karne, ale tym razem nie ma strzału ani podania, tracimy piłkę i akcja środkiem, z 25 metrów strzela Bardon, piłka odbita od Szukały i Fabiański łapie ją na raty

53 minuta rożny wykonany na krótki słupek płasko, przejmujemy piłkę i jesteśmy na połowie Gibraltaru, ale Walker jeszcze biegnie na nasza bramkę i w końcu wyjaśnia sprawę Olkowski

52 minuta Znowu atak Gibraltaru, Bardon i Garcia tym razem i Józef Chipolina pod naszym polem karnym, i Rybus wybija na rzut rożny

51 minuta
Teraz Bardon z Walkerem lewą stroną i strzał Walkera po rykoszecie łapie Fabiański

50 minuta Grosicki z Rybusem po lewej stronie wpadają w pole karne i niecelnie dośrodkowuje Rybus

49 minuta Już Perez od bramki dalekim wykopem i piłka trafia do Fabiańskiego

48 minuta
Znowu ruszamy po prawej, ale Kylie Casciaro przejmuje i Garcia usiłuje dośrodkować w nasze pole karne, odbija to Glik, i Walker strzela obok bramki Fabiańskiego

47 minuta
Atak prawą stroną, Błaszczykowski usiłuje kombinacyjnie z Olkowskim, ale tracimy piłkę