MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii

15/09/2014 07:25:00

Liga Mistrzów - wyniki sezonu 2014/2015

W tym temacie przedstawimy wyniki wszystkich meczów Ligi Mistrzów sezonu 2014/2015, od 1 rundy eliminacji do finału, wraz z podaniem strzelców bramek, tabel grupowych i terminów poszczególnych rund rozgrywek.


4. RUNDA ELIMINACYJNA
Terminy: 19/20 sierpnia - 26/27 sierpnia 2014

Aalborg BK (Dania) - APOEL Nikozja (Cypr) 1:1
Thomsen 16 - Vinicius 54
APOEL Nikozja - Aalborg BK 4-0
Vinicius 28, De Vincenti 43, Aloneftis 64, Sheridan 75

OSC Lille (Francja) - FC Porto (Portugalia)
0:1
Herrera 61
FC Porto - OSC Lille 2-0
Brahimi 49, Martinez 69

NK Maribor (Słowenia) - Celtic Glasgow (Szkocja) 1:1
Bohar 14 -  McGregor 6
Celtic Glasgow - NK Maribor 0-1
Tavares 75

Slovan Bratysława (Słowacja) - BATE Borysów (Białoruś)
1:1
Vittek 80 - Jablonsky 44(sam.)
BATE Borysów - Slovan Bratysława 3-0
Gordejczuk 41, Kriwiec 84, Rodionow 85

Standard Liege (Belgia) - Zenit Sankt Petersburg (Rosja)
0:1
Szatow 16
Zenit Sankt Petersburg - Standard Liege 3-0
Rondon 30, Hulk 54, 58

Red Bull Salzburg (Austria) - Malmoe FF (Szwecja)
2-1
Schiemer 16, Casas 54 - Forsberg 90
Malmoe FF - Red Bull Salzburg 3-0
Rosenberg 11, 84, Eriksson 19

Steaua Bukareszt (Rumunia) - Ludogorec Razgrad (Bułgaria)
1-0
Chipciu 88
Ludogorec Razgrad - Steaua Bukareszt 1-0, karne 6-5
Wanderson 90

Besiktas Stambuł (Turcja) - Arsenal Londyn (Anglia) 0-0
Arsenal Londyn - Besiktas Stambuł 1-0
Sanchez 45

Napoli (Włochy) - Athletic Bilbao (Hiszpania)
1-1
Higuain 68 - Muniain 41
Athletic Bilbao - Napoli 3-1
Aduriz 61, 69, Gomez 73 - Hamsik 47

FC Kopenhaga (Dania) - Bayer Leverkusen (Niemcy) 2-3
Jorgensen 9, Amartey 13 - Kiessling 5, Bellarabi 31, Son 43
Bayer Leverkusen - FC Kopenhaga 4-0
Son 2, Calhanoglu 7, Kiessling 31, 65


3. RUNDA ELIMINACYJNA
Terminy: 29/30 lipca -  5/6 sierpnia 2014
(kwalifikacje dla mistrzów)

Legia Warszawa (Polska) - Celtic Glasgow (Szkocja) 4-1
Radović 10, 36, Żyro 84, Kosecki 90+1 - McGregor 8
Celtic Glasgow - Legia Warszawa 0-2 (walkower 3-0)
Żyro 36, Duda 61

VSC Debreczyn (Węgry) - BATE Borysów (Białoruś)    1-0
Sidibe 56
BATE Borysów - VSC Debreczyn 3-1
Wołodko 39, Rodionow 65, Kriwiec 90+4 - Sidibe 20

NK Maribor (Słowenia) - Maccabi Tel Awiw (Izrael) 1-0
Bohar 90+5
Maccabi Tel Awiw - NK Maribor 2-2
Ben Haim 42, Ben Basat 54 - Ibrahimi 36, 55

HJK Helsinki (Finlandia) - APOEL Nikozja (Cypr)    2-2
Savage 11, 45 - De Vincenti 71, Sheridan 74
APOEL Nikozja - HJK Helsinki 2-0
Sheridan 18, De Vincenti 43

Sparta Praga (Czechy) - Malmoe FF (Szwecja)
4-2
Lafata 22, 51, 70, Kovac 52 - Forsberg 17, Thelin 27
Malmoe FF - Sparta Praga 2-0
Rosenberg 35, 55

Slovan Bratysława (Słowacja) - Sheriff Tyraspol (Mołdawia)
2-1
Zofcak 42, Meszaros 85 - Ricardinho 74
Sheriff Tyraspol - Slovan Bratysława 0-0

FK Aktobe (Kazachstan) - Steaua Bukareszt (Rumunia)
2-2
Korobkin 58, Arzumanjan 88 - Keseru 44, Prepelita 79
Steaua Bukareszt - FK Aktobe 2-1
Chipciu 3, Stanciu 39 - Kapadze 85

Karabach Agdam (Azerbejdżan) - Red Bull Salzburg (Austria)
2-1
Dias 2, Reynaldo 86 - Leitgeb 77
Red Bull Salzburg - Karabach Agdam 2-0
Hinteregger 18, 34
 
Aalborg BK (Dania) - Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) 
   0-1
Brozović 49
Dinamo Zagrzeb - Aalborg BK 0-2
Jacobsen 36, 85

Ludogorec Razgrad (Bułgaria) - Partizan Belgrad (Serbia) 0-0
Partizan Belgrad - Ludogorec Razgrad 2-2
Skuletić 30, 35  - Marcelinho 19, 22

(kwalifikacje dla nie-mistrzów)

Standard Liege (Belgia) - Panathinaikos Ateny (Grecja) 0-0
Panathinaikos Ateny - Standard Liege 1-2
Arslanagic 17(sam.) - Mbombo 36, MPoku 41

Grasshopper Zurych (Szwajcaria) - Lille OSC (Francja)
0-2
Corchia 29, Mendes 49
OSC Lille - Grasshopper Zurych 1-1
Balmont 20 - Abrashi 33

AEL Limassol (Cypr) - Zenit Sankt Petersburg (Rosja)
1-0
Gikiewicz 64
Zenit Sankt Petersburg - AEL Limassol 3-0
Rondon 55, Danny 88, Kierżakow 90+2

Feyenoord Rotterdam (Holandia) - Besiktas Stambuł (Turcja)
1-2
De Vrede 95 - Pektemek 13, Koyunlu 71
Besiktas Stambuł - Feyenoord Rotterdam 3-1
Ba 28, 80, 86 - Manu 74

Dnipro Dniepropietrowsk (Ukraina) - FC Kopenhaga (Dania) 0-0
FC Kopenhaga - Dnipro Dnipropietrowsk 2-0
Cornelius 36, Kadrii 53

2. RUNDA ELIMINACYJNA
Terminy: 15 lipca - 22/23 lipca 2014
    
Legia Warszawa (Polska) - St. Patrick's Athletic (Irlandia)
1-1
Radović 90+1 - Fagan 38
St.Patrick's - Legia Warszawa 0-5
Radović 25, 82, Żyro 69, Saganowski 87, Byrne 90+1(sam.)

Sheriff Tyraspol (Mołdawia) - FK Sutjeska Niksić (Czarnogóra) 2-0
Muresan 71, Isa 87
FK Sutjeska Niksić - Sheriff Tyraspol 0-3
Benson 5, Luvannor 35, Isa 55

Ludogorec Razgrad (Bułgaria) - F91 Dudelange (Luksemburg) 4-0
Abalo Paulos 35, Bezjak 43, Abel 65, Espinho 68
F91 Dudelange - Ludogorec Razgrad 1-1
Turpel 81 - Bezjak 51

Sparta Praga (Czechy) - Levadia Tallinn (Estonia) 7-0
Lafata 22, 44, 45+2, 57, 60, Tipuric 55(sam.), Prikryl 84
Levadia Tallin - Sparta Praga 1-1
Teever 68 - Marecek 38

Valetta FC (Malta) - Karabach Agdam (Azerbejdżan) 0-1
Chumbinho 17
Karabach Agdam - Valetta FC 0-4
Reynaldo 15, Chumbinho 48, Dias 56, George 80

FC Santa Coloma (Andora) - Maccabi Tel Awiw (Izrael) 0-1
Prica 64
Maccabi Tel Awiw - FC Santa Coloma 2-0
Zahavi 62, Ben Haim 90

Slovan Bratysława (Słowacja) - The New Saints FC (Walia) 1-0
Cikos 52
The New Saints FC - Slovan Bratysława 0-2
Milinković 74, 89

Partizan Belgrad (Serbia) - HB Torshavn (Wyspy Owcze) 3-0
Lazović 14, 64, Skuletić 71
HB Torshavn - Partizan Belgrad  1-3
Wardum 35 - Ninković 49, Lazović 75, Grbić 90

BATE Borysów (Białoruś) - Skenderbeu Korcza (Albania)
0-0
Skenderbeu Korcza - BATE Borysów 1-1
Radas 67 - Olechnowicz 29

Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) - Żalgiris Wilno (Litwa)
2-0
Soudani 58, Antolić 70
Żalgiris Wilno - Dinamo Zagrzeb 0-2
Soudani 47, Simunić 49

Cliftonville FC (Irlandia Płn.) - VSC Debreczyn (Węgry) 
   0-0
VSC Debreczyn - Cliftonville 2-0
Mihelić 55, Sidibe 79

KR Reykiawik (Islandia) - Celtic Glasgow (Szkocja)
0-1
McGregor 84
Celtic Glasgow  - KR Reykiavik 4-0
van Dijk 13, 20, Pukki 27, 71

Dinamo Tbilisi (Gruzja) - FK Aktobe (Kazachstan)
0-1
Neco 51
FK Aktobe - Dinamo Tbilisi 3-0
Antonow 75, Ziankowicz 82, Aimbetow 90+5

Rabotniczki Skopje (Macedonia) - HJK Helsinki (Finlandia)
0-0
HJK Helsinki - Rabotniczki Skopje 2-1
Lod 22, Moren 26 - Vujcić 47

Malmoe FF (Szwecja) - FK Ventspils (Łotwa)
0-0
FK Ventspils - Malmoe FF 0-1
Thelin 19

Stroemsgodset IF (Norwegia) - Steaua Bukareszt (Rumunia) 0-1
Iancu 49
Steaua Bukareszt - Stroemsgodset IF Drammen 2-0
Rapa 72, Stanciu 84

Zrinjski Mostar (BiH) - NK Maribor (Słowenia) 0-0
NK Maribor - Zrinjski Mostar  2-0
Vrsić 45, Ibrahimi 57


1. RUNDA ELIMINACYJNA
Terminy:  1 lipca - 8 lipca 2014

FC Santa Coloma (Andora) - Bananc Erywań (Armenia) 1-0
M. Pujol 5
Bananc Erywań – Santa Coloma 3-2
Mashumian 47, Hovsepian 29, 56 – Lima 20, Casals 90+5    

SP La Fiorita (San Marino) - Levadia Tallinn (Estonia)    0-1
Tamm 90+3
Levadia Tallin - SP La Fiorita  7-0
Kulinits 07, Subbotin 30, 72, Elhussieny 48, Artjunin 75, 90+2, Tipuric 85

Lincoln FC Red Imps (Gibraltar) - HB Torshavn (Wyspy Owcze)
1-1
Chipolina 18 - Hanssen 71
HB Torshavn - Lincoln FC Red Imps 5-2
Hanssen 11, 81, Jensen 25, Edmundsson 34, Benjaminsen 87 - Cabrera 50, Duarte 77

Brasil, MojaWyspa.co.uk
Więcej w tym temacie (pełna lista artykułów)



 
Linki sponsorowane
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz.

Komentarze

Bądź pierwszą osobą, komentującą ten artykuł.

Reklama

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Tanie promy Anglia- Francja

Najtańsza linia promowa UK-Francja! Kliknij żeby sprawdź ceny...

Tylko £16.70 za paczkę UK-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

Ogłoszenia

Reklama


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska